067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Устаткування для магнітотерапії
Сортувати:
Прилад електротерапії E-Stim Pro MT1022
Вы экономите 1393 грн
-5%
Оценить
27870 грн
Цена: 26477 грн
Устаткування для магнітотерапії

Сьогодні багато медичних установ включають в перелік своїх послуг метод фізичного впливу на людину низькочастотними магнітними полями. Згідно фізичним особливостям магнітні поля класифікують на постійні (статичні), що змінюються. Цей безпечний терапевтичний метод не має шкідливого впливу на людину, медичний апарат, високочастотна магнітна апаратура може використовуватися навіть в терапії дітей.

Вплив магнітотерапії на людину

Всім відомий традиційний магніт має властивість притягувати залізовмісні, залізні предмети. Кров людини також містить деяку кількість заліза, мікрочастинки якого сприяють переносу кисню в системі кровообігу, покращуючи засвоєння мікроелементів в організмі. Нестача заліза в організмі викликає стан постійного стомлення, загальний розлад здоров'я людини, порушення сну, зниження показника гемоглобіну.

Достатня присутність в крові мікроелементів міді, марганцю і др.улучшает поглинання заліза клітинами організму. При впливі магніту подібні хімічні мікроелементи починають взаємодіяти, приєднуючись один до одного. Апарат магнітотерапії активізує кровообіг в місці впливу, рівень кисню істотно підвищується.

Переваги використання апаратів магнітотерапії

Пристрої, апарати для проведення імпульсної, високочастотної магнітотерапії підвищують захисні сили організму, насичують кров клітинами імунної системи. Магнітні поля усувають больові відчуття і запалення, зменшують набряклість тканин, зберігають баланс між іантизсідальної активністю, підсилюють регенерацію клітин пошкоджених тканин, активізують відновлювальні процеси в кістковій і хрящовій тканині, покращують їх трофіку. Устаткування магнітно-резонансної терапії, вплив імпульсно-хвильових струмів фізіопроцедур на певні зони людського організму покращує метаболізм, коригується ліпідний обмін, що сприяє зниженню маси тіла. Магнітні прилади змінюють намагніченість елементів заліза в складі крові, завдяки чому підвищується здатність гемоглобіну безперешкодно транспортувати кисень до тканин. Ефективність транспорту кисню якісно насичує їм різні органи і тканини, прискорюючи інтенсивність обмінних процесів. Магнітотерапія сприяє виведенню продуктів розпаду, токсинів, шлаків з організму, стимулює процес загоєння ран після перенесених хірургічних операцій.

Основні показання до застосування апаратів магнітотерапії

Магнітна терапія має на людину позитивний вплив у вигляді декількох ефектів одноразово. Відбувається звуження кровоносних судин, розщеплення складних хімічних сполук на прості складові з утворенням енергії, поліпшення лімфовідтоку, активація трофіки тканин, збалансована гемокоагуляція, зниження показників артеріального тиску. З огляду на поєднане вплив на організм приладів магнітотерапії, пристроїв імпульсної магнітної терапії, метод успішно використовується при наступних патологіях:
— функціональні порушення опорно-рухового апарату;
— артеріальна гіпертензія;
— захворювання органів дихальної системи;
— тривале загоєння ран, дефектів шкірної поверхні;
— опіки;
— запалення вен, тромбофлебіт;
— патології судин і нервових закінчень діабетичної етіології;
— порушення тонусу судин крові;
— розлади сечостатевої сфери;
— функціональні порушення органів шлунково-кишкового тракту;
— дерматологічні, гінекологічні та інші захворювання.

Ефект терапії залежить від індивідуальних особливостей організму, клініки захворювання, тому може проявитися через кілька хвилин після процедури або через кілька сеансів.

Чому магнітна терапія допомагає?

Особливості проведення процедур лікувального магнітного впливу полягають у тому, що тканини в процесі не перегріваються, не відчувають на собі руйнівного впливу. Електромагнітні поля існують в будь-якому живому організмі, утворюються при функціонуванні пристроїв побутового призначення. Поле, що володіє електромагнітним моментом, що виробляється медичними фізіоаппаратамі, здатне змінювати якісні характеристики всіх структурних елементів елементарної живої системи. Дане явище відбувається в результаті того, що в клітці формуються електроструму, безпечні для людини. Змінюються властивості внутрішньоклітинної рідини. Нестійкі атоми, здатні пошкодити клітини, ланцюжки молекул змінюють взаємну орієнтацію лінійних поляризаторів. Від цього змінюється швидкість хімічних реакцій в організмі. Змінюють орієнтацію рідкокристалічні елементи, які є складовими компонентами мембрани. Змінюється проникність мембрани. Клітини віддають зайву рідину, збільшується здатність крові переміщатися по судинах, зменшується ризик тромбоутворення. Вплив магнітного поля універсально, магнітотерапія веде до зміни загальної адаптивної реакції.

Купити медичні високочастотні апарати магніт для фізіопроцедур, обладнання для магнітотерапії за вигідною ціною в Україні

Інтернет-магазин «Хімтест Україна +» (Харків) пропонує купити в Києві та будь-якому іншому населеному пункті в Україні за прийнятною ціною сучасні прилади для магнітотерапії, апаратів магнітотерміі, для місцевої дарсонвалізації (АЛІМП-міні, МІТ-МТ, МІТ-1 МЛТ, МІТ-1 КВЧ-2, Іскра 1, РАНЕТ ДМВ 20-1, E-Stim Pro MT тисячу двадцять-два) і інше спеціалізоване обладнання.

Скільки коштує сучасний новий прилад магнітотерапії, яка ціна апаратів магнітно-резонансного терапії, які актуальні на момент оформлення замовлення ціни, можливі способи оплати, вартість доставки обладнання до вашого міста можна дізнатися у фахівців інтернет-магазину за вказаними на сайті телефонами. Доставимо в Київ і будь-який інший населений пункт України одиничне замовлення або оптову партію обладнання, апаратури для магнітотерапії.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!