Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Аналітичне обладнання

Аналітичне обладнання відoмих світових вирoбників, представлені в цьому розділі, має різну конфігурацію,  та варіанти виконання, які залежать від аналітичної завдання замовника. Щоб правильно підібрати аналітичні лабораторні прилади — зателефонуйте нам, нaші фахівці Вам дoпоможуть!
Аналітичне обладнання Аналітичне обладнання — це прилади та обладнання, які дозволяють якісно і кількісно визначити склад і будову досліджуваних речовин. Метою якісного аналізу є виявлення та ідентифікація компонентів досліджуваного зразка, а кількісного — вимірювання їх концентрацій. За допомогою аналітичного обладнання можна визначати ізотопний, елементний, структурно-груповий або функціональний, фазовий і молекулярні склади. Досліджуватися можуть неорганічні і органічні речовини. Так само, аналітичне обладнання дає можливість вивчення мікрооб'єктів — мікрохімічні аналізи, проводити локальні аналізи (в певній точці, на поверхні та ін), аналізи без руйнування зразків — неруйнуючі, на відстані — дистанційні аналізи, і безперервно — потокові. Аналітичні прилади зазвичай класифікують виходячи з типу методу аналізу, які вони застосовують, і виділяють такі види: прилади для хроматографії, електрохімії, прилади для гравіметрії, фотометрії (фізико-хімічний метод аналізу), тітрометріі (хімічні методи аналізу), спектроскопії (фізичний метод аналізу) та інші. На сьогоднішньому етапі економіко-виробничих відносин, аналітичне обладнання досить широко застосовується в багатьох галузях народного господарства — в медицині, фармації, контролі за екологією, в науково-дослідних лабораторіях і лабораторіях контролю якості продукції, вхідного контролю та ін. Автоматизація та перехід від аналогових до цифрових систем аналітичного обладнання дає можливість значно підвищити ефективність і швидкість пробопідготовки, проведення та обробки аналізів, їх результатів, звести до мінімуму помилки, які можуть бути пов'язані з людським фактором. У певних ситуаціях, виключити можливість оператора вплинути на результати аналізу. Поява нових технологій дозволяє проводити роботи в «польових» умовах, при збереженні «лабораторних» значень точності. Вибрати й купити аналітичне обладнання

Більш детальну консультацію про аналітичне обладнання Ви можете отримати у менеджерів компанії Хімтест Україна+, зателефонувавши за нашими контактними телефонами або оформити заявку.

Ціна на аналітичне обладнання є на сторінці товару

Якщо ціна на аналітичне обладнання відсутня, запитайте її у наших менеджерів, і в найкоротші терміни Вам її повідомлять.

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!