Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
ТонометриСортувати:
Тонометр ТГД-01 (по Маклакову)
Вы экономите 233 грн
-10%
Оценить
Артикул: 97-00251
— набір складається з двох 10-грамових тонометрів, тримача і вимірювальних лінійок.
2328 грн
Цена: 2095 грн
Артеріальний тиск — важливий показник здоров'я людини

Артеріальний тиск є важливим показником здоров'я людини, тому контролюється його необхідність у любому віці та незалежності від наявності / відсутності захворюваності на сердечно-судинну систему. В особі контролю необхідні люди з діагностованою гіпертонією, сахарним діабетом, хворобами почек, предрасположенностью до гіпертензії, а також чоловіками старше 55 років та жінками віком від 60 років.

Існує поширений міф, тому що здоровому людині не варто змінювати час зміни АТ, але це не так — контроль є найкращою профілактикою захворюваності на захворювання. Крім того, якщо ви заміните тенденцію до періодичного складання норм, то з легкістю зможете співпоставити її з провокуючими проблемами факторів та заборонити від свого життя лішні стреси, цінні привички або просто додати більше фізичної активності. Часто скачки давлення забезпечуються головною хворобою або головокруженням, болью в груді, зміною частоти пульсу та іншими неприємними симптомами, а іноді зміни відбуваються безсимптомно та тодішнім оновленням — єдиний потенціал діагностики.

Види вимірювальних приборів

Мерять тиск крови можна в домашніх умовах — для цього достатньо придбати в Києві або іншому місті спеціальний комплект (апарат) для вимірювання за прийнятним ціною, який дозволить у будь-який час змінити АТ і прийняти прописані лікарські препарати при його відклоненні від норм. На сучасному ринку медичного обладнання представлений великий вибір тонометрів. Оборудування даного типу деліться на три види:
— механічне;
— автоматичне;
— полуавтоматическое.

Механічні моделі є найбільш доступними за цінами та найчастіше застосовуються в медичних закладах — у вмілих руках медичних працівників прибирають дані типу, що шукають точні результати, при цьому не завжди зручні для домашнього використання. Самостійно точно вимірювати АТ за допомогою механічного тонометра не отримує, так як нагнетання повітря в манжету здійснюється через активне зжимання груші, а також показує значення в стані покоління, іначе результати будуть неточними. Напівавтоматичні моделі не потребують особливих навичок для використання — показники відображаються на екрані, при цьому повітря також нагнітається за допомогою груші. Автоматичні моделі найпростіші, комфортні у використанні та при цьому самі дорогі стійкі. Достаточно сподіватися на манжету, натиснути кнопку і прибір зробив всю роботу сам. Подібне обладнання прекрасно підходить для самостійної діагностики.

Як вибрати підбір для вимірювання кровяного тиску?

Сьогодні замовити тонометр можна онлайн, якщо четко зрозуміти, які критерії важливі при його виборі. Так, вибираючи апарат для здійснення замісників даних, важливо вчити такі фактори, як:
— частота використання — якщо вам потрібно обладнання для щоденного контролю АТ, щоб зупинити вибір на автоматичних моделях - це дозволить самостійно знімати показники в будь-якому зручному для вас часі, якщо лише натиснути одну кнопку, якщо вам потрібен виробник для епізодичного використання, то можна вибрати більш доступну за ціною напівавтоматичну, механічну модель;
— вік — люди віком до 45 років можуть користуватися запчастими моделями, старшим возрастным гуртом рекомендуються варіанти з плечевими манжетами, так як із віком сосуди теряють еластичність, що затягує можливість точного зміни пульсової волни на запястье;
— наявність серйозних сердечно-сосудистих захворювань — людям, страждаючим хворобою сердечно-судинної системи, варто віддавати попереднє моделювання з трикратним послідовним зміною, що дозволяє отримати максимально точний результат;
— наявність проблеми со слухом / зренням — людям, страждаючим проблемами з слухом, варто придбати автоматичні або напівавтоматичні тонометри, а тим, хто плохо бачить — з найбільшими цифрами на дисплеї або з функцією голосового повідомлення.

Некотори сучасні моделі оснащені полезними додатковими функціями, такими як визначення аритмій та пам'ять попередніх змін. Це дозволяє самостійно діагностувати небезпечні стану, а також фіксувати прогрес. Точно тому в Кривому Роге, Харкові, Чернігові, Одесі, Кременчузі, Кіровограді, Херсоне, Черкасах, Дніпрі, Миколаєві, Житомирі та прочих містах тонометри використовуються більшим спросом. Якщо лікар прописав вам препарат для зниження показників, щоб наявність прибору в домені не потрібно — без попереднього замовлення краще не приймати ліки. Ви можете вести спеціальний щоденник і записати кожне оцінювання, щоб просвітлити динаміку лечень.

На що важливо звернути увагу?

Придбати медичний прибор для вимірювання кров'яного, артеріального тиску людини — електричний (електронний) тонометр, за приємною вартістю можна через інтернет-магазин «Хімтест Україна +», де представлені не тільки виробники АТ, а й інші апарати в кращому співвідношенні ціни-якості, замовити які можна з доставкою в Києві, Харкові, Одесі, Чернігові, Кривому Рогу, Житомирі, Полтаву, Кіровограді, Кременчузі, Днепрі / Дніпропетровську, Черкасах, Запоріжжі, Хмельницькому, Вінниці, Миколаєві, Херсоні та інших містах.

Медичне, дослідницьке, лабораторне обладнання

Через «Хімтест Україна +» можна купити різне медичне, дослідницьке, лабораторне обладнання. У нас ви знайдете як зручні та прості у використанні моделей, що підходять для будинків, так і професійне обладнання, що вимагає певної кваліфікації. Ми займаємося реалізацією сертифікованих товарів та пропонуємо максимально комфортні та вигідні умови співпраці. У каталозі представленого обладнання провідних світових брендів — ви можете вибрати якісний та точний термометр, стетоскоп та ін.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!