Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Апарати мікрохвильової терапії


Сортувати:
Апарати мікрохвильової терапії

Мікрохвильова терапія являє собою ефективний фізіотерапевтичний метод физиолечения, який дозволяє за невеликий період часу досягти високого результату лікування.

Медобладнання для мікрохвильової терапії використовуються в физиолечения для забезпечення антіфлогістіческого, протиалергічну і імуностимулюючої ефекту. Устаткування впливає на тканини, органи високочастотним магнітним полем, забезпечуючи одночасно осциллирующий і розігріваючий ефект.

З урахуванням особливостей патологічного стану застосовують контактний або дистанційний метод випромінювання, використовують хвилі різної довжини.

Суть методу хвильової терапії

Метод лікування заснований на застосуванні енергії високочастотного магнітного поля, що направляється на тіло хворого за допомогою випромінювачів. Принцип дії апаратів наступний:
— які виходять із пристрою мікрохвилі утворюють короткі пучки;
— пучки хвиль проникають в тіло пацієнта в область, що підлягає лікуванню;
— мікрохвилі розподіляються, здійснюють вплив на певну ділянку протягом часу, що встановлюється лікарем.

Відбувається досить глибоке проникнення хвиль, такого ефекту проникнення неможливо досягти медикаментозними препаратами, що наносяться на шкіру. Високочастотні хвилі здійснюють спрямований прогрів оброблюваної зони, не зачіпаючи сусідніх внутрішніх органів. В процесі процедури впливу піддається шкіра, м'язова, жирова тканина, лімфатична система, кров, різні види суглобів. Посилено приймають на себе енергію хвиль тканини, що містять значну кількість рідкого середовища.

Застосування приладів

Пристрої для здійснення терапії методом високочастотних мікрохвиль використовують в різних напрямках медицини, в т.ч.актівно застосовують в спортивній медицині. Високочастотний апарат може випромінювати радіохвилі в різному діапазоні, проникати на різну глибину, мати різну довжину хвилі. Дециметрові радіохвилі ефективні при лікуванні хвороб органів шлунково-кишкового тракту, дихальної системи, серцево-судинної системи, локомоторною системи. Також такі хвилі використовують для нормалізації роботи відділів головного мозку хворих.

Сантиметрові мікрохвилі мають невелику довжину хвиль. Дія приладів викликає короткочасне підвищення температурних показників тіла в зонах впливу високочастотних хвиль. Апарати використовуються для лікування скелетно-м'язової системи, патологій бронхолегеневої тканини, хвороб сечостатевої системи, органів зору, шкірних покривів, слизової оболонки, нервової системи.

Фізіологічний вплив

Апарати мікрохвильової терапії місцево впливають на уражену область, збільшуючи температуру в даній зоні. Все що відбуваються під впливом хвиль перетворення сприятливо позначаються на функціонуванні всього організму.

Лікування за допомогою апаратів хвильової терапії орієнтоване на:
— забезпечення антіфлогістіческого ефекту;
— зниження надчутливості рецепторів;
— розширення судин і прискорення кровообігу;
— усунення спазмів в м'язовій тканині;
— регуляцію метаболізму;
— активацію імунітету;
— прискорення біосинтезу БАВ;
— адаптацію нервових реакцій.

Використання мікрохвиль покращує здоров'я хворого без застосування хірургічних операцій, позбавляє від необхідності приймати медикаменти.

Показання до застосування мікрохвильової терапії

Апарати мікрохвильової терапії високоефективно борються з багатьма патологічними станами, серед яких:
— артрози, ревматоїдний артрити;
— бронхіт, пневмонія;
— розтягнення зв'язок;
— ураження слизової оболонки порожнини рота;
— запалення сечового міхура;
— запальний процес в плечовому суглобі;
— патології центральної нервової системи.

Це лише невеликий перелік патологій, які можна ефективно лікувати апаратами мікрохвильової терапії. Даний метод має протипоказання, перед застосуванням необхідно проконсультуватися з фізіотерапевта.

Купити апарати мікрохвильової терапії в компанії «Хімтест Україна +» за вигідною ціною в Україні Інтернет-магазин компанії «Хімтест Україна +» пропонує різноманітні види високоякісного медичного обладнання, ціна доступна.

Купити в Києві, Маріуполі, Чернівцях та інших містах України медичні пристрої для електролікування, мікрохвильової терапії Луч-4, Луч-5 допоможуть менеджери інтернет-магазину «Хімтест Україна +», проконсультують з усіх питань про обладнання, уточнять інформацію про актуальну ціну на момент замовлення, доступні способи оплати, вартості доставки в будь-яке місто України одиничного замовлення або оптової партії апаратів мікрохвильової терапії.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!