067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Лабораторне обладнання, аналітичне обладнання. Вологоміри, лабораторні ваги, дистилятори — Хімтест Україна+. Основна продукція: хроматограф, спектрометр, випробувальна машина, твердомір, дистилятор, центрифуга, мікроскоп, баня лабораторна, муфельна піч, сушильна шафа, шейкер, віскозиметр, вологомір, ваги лабораторні, аналітичні ваги, ваги, платформні ваги, кранові ваги, автомобільні ваги, торгові ваги, термостат, автоклав, стерилізатор, колбонагреватель, магнітна мішалка, реактор, шумомір, пірометр, хімічні реактиви і багато іншого.
 

Лабораторне обладнення

ТОВ "Хімтест Україна+" — постачальник аналітичного та лабораторного обладнання

Шановні колеги! Вітаємо вас на сайті компанії "Хімтест Україна+". Представляємо вашій увазі широкий вибір вагового обладнання, аналізаторів вологості, портативнихвологомірів, хроматографічного обладнання, муфельних печей, сушильних шаф, лабораторних меблів та інших видів основного та допоміжного обладнання для оснащенняхімічних лабораторій. Вагове обладнання на нашому сайті представлено безліччю моделей, починаючи від кишенькових ваг і закінчуючи автомобільними і залізничнимивагами. Особливо широкий вибір лабораторних і аналітичних ваг різних виробників.

Розуміючи високу в сучасних умовах значущість визначення вологості різних продуктів і речовин, що ми постаралися зібрати максимально популярні і якісні моделі лабораторниханалізаторів вологості і портативних вологомірів.

Гордістю нашого колективу є фахівці в області хроматографії (газової і рідинної). Маючи більш ніж 10-річний досвід у запуску хроматографів, їх обслуговування таремонту, розроблення та затвердження методик, навчанні персоналу, вони готові оперативно і професійно відповісти на всі питання, які можуть виникнути у вас в процесіексплуатації хроматографічного обладнання. Велику увагу ми приділяємо комплексним рішенням, поставляючи, крім основного і допоміжного обладнання також лабораторну та офіснімеблі, посуд, стандартні зразки, реактиви. Ми вважаємо, що робоче місце повинно бути зручним, так і красивим, і пропонована нами продукція полегшить роботу вашимспівробітникам.

Лабораторне обладнання важливо для різних сфер досліджень. Дуже часто використовується у сфері освіти, науково-дослідних лабораторій, для біологічних, металургійних,хімічних досліджень. Лабораторна техніка необхідна для медицини, ветеринарії, у судово-медичних дослідженнях.

Обладнання включає масу приладів, такі як лічильники, мікроскопи, спеціальні системи очищення, якими користуються під час науково-освітніх взаємодій. Багато вчених,викладачів у школах, коледжах та університетах використовують лабораторні ваги, лабораторні печі, плити, мішалки, шейкери. Це необхідно для зважування необхіднихречовин для проведення дослідження, для перемішування інгредієнтів, досягнення потрібного температурного режиму за допомогою печі. Крім того, для інших сфер підходятьторгові ваги, платформні ваги, ваги-рокла. Вони необхідні в промисловості, торгівлі для якісного зважування.

У деяких лабораторіях необхідні струшувачі лабораторні. З їх допомогою можна робити різні маніпуляції з рідких, сипучих, газоподібною речовиною. Струшувачіможуть перевертати, качати, вібрувати або працювати як зворотно-поступальні шейкери. Для лабораторних досліджень потрібен такий інвентар, як колба і колбонагреватель. Цедва елементи, без яких хімічні реакції просто неможливі. У функції колбонагрівачя входять нагрівання реагентів, розчинів, сумішей. Це необхідно для визначення вмістурідини, синтезу речовин, контролю складу.

Лабораторні млини необхідні для промисловості, хімії, біології та фармацевтики. Для проведення деяких процедур потрібно підготувати досліджуваний матеріал, в цьомудопомагають млини. Важливим лабораторним інструментом є аспіратор — це електромеханічний пристрій для аспірації повітря, газу, після чого можна зробити ретельнийаналіз концентрації в повітрі тих чи інших речовин. Для здійснення лабораторних аналізів знадобиться магнітна мішалка. У її функції входить перемішування речовини протягомвиділеного часу з певною швидкістю. Ще один важливий прилад — віскозиметр, він характеризується визначенням індексу в'язкості для натуральних або технічних масел.

Якщо використовувати дистилятор, то він необхідний для очищення рідини від хімічних і механічних домішок, які небажані. З допомогою дистиляторів, нагрівається івипаровується рідина, охолоджується і конденсується назад в рідкий або твердий стан.Термостати необхідні для підтримки незмінною температури для дослідження (рідиниабо газу). За допомогою терморегулятора, встановлюється необхідна температура і утримується протягом всього дослідження. Ще один необхідний лабораторний інвентар — лабораторнабаня. Вона необхідна для прогрівання речовини, яка підлягає вивченню, для прогрівання речовин, реагентів щоб отримати необхідний ефект від експерименту. У роботі зреагентами не обійтися без дозування речовин, в цьому знадобиться лабораторний дозатор піпеточний. З його допомогою можна набрати необхідну кількість реагенту іпровести потрібну хімічну реакцію.

Лабораторне обладнання включає потенціометричне обладнання для pH-метрії та нітратометрії. Ці аналізи необхідні для медичних лабораторій. Для дослідження шумувикористовують шумомір, він здатний визначити рівень звуку на робочому місці. З його допомогою встановлюється перевищення трудових норм для співробітників. У фізицішироко використовується анемометр для вимірювання швидкості повітряного потоку. Це необхідно метеорологічних дослідженнях, для наукових експериментів. Наприклад, психрометрнеобхідний для визначення вологості повітря. Чим більша вологість, тим це позитивне середовище для розмноження бактерій. В результаті рівень захворюваності зросте. Здопомогою психрометра цей ланцюжок можна розірвати і досягти нормальної вологості повітря.

У медицині використовують сушильну шафу, вологомір, медичні ваги, також широко використовується муфельна піч. Сушильна шафа є герметичним приладом для захисту від зовнішньоївологи досліджуваного зразка. Мікроскопи важливі для гістологічних і цитологічних досліджень, як лабораторне обладнання для біологічних, хімічних досліджень длязбільшення зображення. Широко використовуються печі, що поступово нагріваються до потрібної температури, потім деякий час підтримують її і забезпечують потрібну середовищедля проведення лабораторних досліджень без вологи та домішок.

Автоклави необхідні для стерилізації досліджуваних зразків. В них можна вкласти навіть лабораторну одяг і інструменти для досліджень, все буде обеззаражено. Післястерилізації досліджувані зразки потрібно перевірити спеціальними розчинами на стерильність. Центрифуги необхідні для розділення крові або зразка ДНК та інше. Вонивикористовуються для проведення ДНК-аналізу, коли потрібно визначити патологічний ген або алель в якій-небудь хромосомі, що веде до генетичного захворювання. ТакожДНК-аналіз широко використовується для встановлення батьківства дитини.

Лабораторне обладнання виготовляється з різних матеріалів, що направлені на задоволення особливих завдань в області охорони здоров'я, таких наук, як фізика, біологіяі хімія. Безліч лабораторних завдань належить перед промисловою сферою. Що стосується норм і правил, лабораторна техніка повинна мати власне електроживлення, окремеприміщення для безпеки проведення експерименту і хімічних реакцій. Працівники повинні дотримуватися правил безпеки і насолоджуватися зручністю використання лабораторноїтехніки. Замовити і використовувати лабораторну техніку можна за гарантійним талоном. У разі якщо деталь вийде з ладу, можна безкоштовно її замінити за чинною гарантії.

Ми створювали і продовжуємо постійно розширювати свій асортимент продукції, розуміючи потреби наших замовників, що пред'являють високі вимоги до якості обладнання. Мидопоможемо вам придбати надійну і якісну продукцію від перевірених виробників, мінімізувавши витрати на її придбання.

Роблячи вибір на користь лабораторної продукції від компанії «Хімтест Україна+», ви можете розраховувати також на гарантійне та післягарантійне обслуговування протягомвсього терміну експлуатації приладового парку. Крім того, ми можемо провести ремонт і модернізацію наявних у вас приладів, даючи можливість продовжити термін службидорогого устаткування й істотно скоротити ваші виробничі витрати на оновлення приладового парку.

Компанія "Хімтест Україна+" — Ваш надійний партнер!

Купити лабораторне обладнання, аналітичне обладнання в Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Миколаєві, Херсоні, Полтаві, Вінниці, Львові, Луцьку,Тернополі, Житомирі

 
Специальное предложение
Вологомір Radwag МА 50.R
42141 грн
Цена сейчас:40034 грн
Термостат сухоповітряний ТС-20
17200 грн
Цена сейчас:15480 грн
Стерилізатор повітряний ГП-20
11000 грн
Цена сейчас:9900 грн
Статті   Анонс
 
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!