057 757 3548 050 400 9380   067 318 2112
 (багатоканальний)   093 170 3604

Лабораторне обладнання, аналітичне обладнання. Вологоміри, лабораторні ваги, дистилятори — Хімтест Україна+. Основна продукція: хроматограф, спектрометр, випробувальна машина, твердомір, дистилятор, центрифуга, мікроскоп, баня лабораторна, муфельна піч, сушильна шафа, шейкер, віскозиметр, вологомір, ваги лабораторні, аналітичні ваги, ваги, платформні ваги, кранові ваги, автомобільні ваги, торгові ваги, термостат, автоклав, стерилізатор, колбонагреватель, магнітна мішалка, реактор, шумомір, пірометр, хімічні реактиви і багато іншого.

 

Лабораторне обладнення

ТОВ "Хімтест Україна+" — постачальник аналітичного та лабораторного обладнання

      Шановні колеги! Вітаємо вас на сайті компанії "Хімтест Україна+". Представляємо вашій увазі широкий вибір вагового обладнання, аналізаторів вологості, портативних вологомірів, хроматографічного обладнання, муфельних печей, сушильних шаф, лабораторних меблів та інших видів основного та допоміжного обладнання для оснащення хімічних лабораторій. Вагове обладнання на нашому сайті представлено безліччю моделей, починаючи від кишенькових ваг і закінчуючи автомобільними і залізничними вагами. Особливо широкий вибір лабораторних і аналітичних ваг різних виробників.

      Розуміючи високу в сучасних умовах значущість визначення вологості різних продуктів і речовин, що ми постаралися зібрати максимально популярні і якісні моделі лабораторних аналізаторів вологості і портативних вологомірів.

      Гордістю нашого колективу є фахівці в області хроматографії (газової і рідинної). Маючи більш ніж 10-річний досвід у запуску хроматографів, їх обслуговування та ремонту, розроблення та затвердження методик, навчанні персоналу, вони готові оперативно і професійно відповісти на всі питання, які можуть виникнути у вас в процесі експлуатації хроматографічного обладнання. Велику увагу ми приділяємо комплексним рішенням, поставляючи, крім основного і допоміжного обладнання також лабораторну та офісні меблі, посуд, стандартні зразки, реактиви. Ми вважаємо, що робоче місце повинно бути зручним, так і красивим, і пропонована нами продукція полегшить роботу вашим співробітникам.

      Лабораторне обладнання важливо для різних сфер досліджень. Дуже часто використовується у сфері освіти, науково-дослідних лабораторій, для біологічних, металургійних, хімічних досліджень. Лабораторна техніка необхідна для медицини, ветеринарії, у судово-медичних дослідженнях.

     Обладнання включає масу приладів, такі як лічильники, мікроскопи, спеціальні системи очищення, якими користуються під час науково-освітніх взаємодій. Багато вчених, викладачів у школах, коледжах та університетах використовують лабораторні ваги, лабораторні печі, плити, мішалки, шейкери. Це необхідно для зважування необхідних речовин для проведення дослідження, для перемішування інгредієнтів, досягнення потрібного температурного режиму за допомогою печі. Крім того, для інших сфер підходять торгові ваги, платформні ваги, ваги-рокла. Вони необхідні в промисловості, торгівлі для якісного зважування.

      У деяких лабораторіях необхідні струшувачі лабораторні. З їх допомогою можна робити різні маніпуляції з рідких, сипучих, газоподібною речовиною. Струшувачі можуть перевертати, качати, вібрувати або працювати як зворотно-поступальні шейкери. Для лабораторних досліджень потрібен такий інвентар, як колба і колбонагреватель. Це два елементи, без яких хімічні реакції просто неможливі. У функції колбонагрівачя входять нагрівання реагентів, розчинів, сумішей. Це необхідно для визначення вмісту рідини, синтезу речовин, контролю складу.

      Лабораторні млини необхідні для промисловості, хімії, біології та фармацевтики. Для проведення деяких процедур потрібно підготувати досліджуваний матеріал, в цьому допомагають млини. Важливим лабораторним інструментом є аспіратор — це електромеханічний пристрій для аспірації повітря, газу, після чого можна зробити ретельний аналіз концентрації в повітрі тих чи інших речовин. Для здійснення лабораторних аналізів знадобиться магнітна мішалка. У її функції входить перемішування речовини протягом виділеного часу з певною швидкістю. Ще один важливий прилад віскозиметр, він характеризується визначенням індексу в'язкості для натуральних або технічних масел.

        Якщо використовувати дистилятор, то він необхідний для очищення рідини від хімічних і механічних домішок, які небажані. З допомогою дистиляторів, нагрівається і випаровується рідина, охолоджується і конденсується назад в рідкий або твердий стан.Термостати необхідні для підтримки незмінною температури для дослідження (рідини або газу). За допомогою терморегулятора, встановлюється необхідна температура і утримується протягом всього дослідження. Ще один необхідний лабораторний інвентар лабораторна баня. Вона необхідна для прогрівання речовини, яка підлягає вивченню, для прогрівання речовин, реагентів щоб отримати необхідний ефект від експерименту. У роботі з реагентами не обійтися без дозування речовин, в цьому знадобиться лабораторний дозатор піпеточний. З його допомогою можна набрати необхідну кількість реагенту і провести потрібну хімічну реакцію.

       Лабораторне обладнання включає потенціометричне обладнання для pH-мітрії та нітратометрії. Ці аналізи необхідні для медичних лабораторій. Для дослідження шуму використовують шумомір, він здатний визначити рівень звуку на робочому місці. З його допомогою встановлюється перевищення трудових норм для співробітників. У фізиці широко використовується анемометр для вимірювання швидкості повітряного потоку. Це необхідно метеорологічних дослідженнях, для наукових експериментів. Наприклад, психрометр необхідний для визначення вологості повітря. Чим більша вологість, тим це позитивне середовище для розмноження бактерій. В результаті рівень захворюваності зросте. З допомогою психрометра цей ланцюжок можна розірвати і досягти нормальної вологості повітря.

      У медицині використовують сушильну шафу, вологомір, медичні ваги, також широко використовується муфельна піч. Сушильна шафа є герметичним приладом для захисту від зовнішньої вологи досліджуваного зразка. Мікроскопи важливі для гістологічних і цитологічних досліджень, як лабораторне обладнання для біологічних, хімічних досліджень для збільшення зображення. Широко використовуються печі, що поступово нагріваються до потрібної температури, потім деякий час підтримують її і забезпечують потрібну середовище для проведення лабораторних досліджень без вологи та домішок.

      Автоклави необхідні для стерилізації досліджуваних зразків. В них можна вкласти навіть лабораторну одяг і інструменти для досліджень, все буде обеззаражено. Після стерилізації досліджувані зразки потрібно перевірити спеціальними розчинами на стерильність. Центрифуги необхідні для розділення крові або зразка ДНК та інше. Вони використовуються для проведення ДНК-аналізу, коли потрібно визначити патологічний ген або алель в якій-небудь хромосомі, що веде до генетичного захворювання. Також ДНК-аналіз широко використовується для встановлення батьківства дитини.

      Лабораторне обладнання виготовляється з різних матеріалів, що направлені на задоволення особливих завдань в області охорони здоров'я, таких наук, як фізика, біологія і хімія. Безліч лабораторних завдань належить перед промисловою сферою. Що стосується норм і правил, лабораторна техніка повинна мати власне електроживлення, окреме приміщення для безпеки проведення експерименту і хімічних реакцій. Працівники повинні дотримуватися правил безпеки і насолоджуватися зручністю використання лабораторної техніки. Замовити і використовувати лабораторну техніку можна за гарантійним талоном. У разі якщо деталь вийде з ладу, можна безкоштовно її замінити за чинною гарантії.

      Ми створювали і продовжуємо постійно розширювати свій асортимент продукції, розуміючи потреби наших замовників, що пред'являють високі вимоги до якості обладнання. Ми допоможемо вам придбати надійну і якісну продукцію від перевірених виробників, мінімізувавши витрати на її придбання.

     Роблячи вибір на користь лабораторної продукції від компанії «Хімтест Україна+», ви можете розраховувати також на гарантійне та післягарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації приладового парку. Крім того, ми можемо провести ремонт і модернізацію наявних у вас приладів, даючи можливість продовжити термін служби дорогого устаткування й істотно скоротити ваші виробничі витрати на оновлення приладового парку.

     Компанія "Хімтест Україна+" — Ваш надійний партнер!

Купити лабораторне обладнання, аналітичне обладнання в Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Миколаєві, Херсоні, Полтаві, Вінниці, Львові, Луцьку, Тернополі, Житомирі

 

Специальное предложение

Анализатор влажности (Влагомер) Radwag MA 50/C
46332 грн
Цена сейчас:41699 грн
Термостат суховоздушный ТС-20
14000 грн
Цена сейчас:12600 грн
Стерилизатор паровой ГК-10 (фото)
25600 грн
Цена сейчас:23040 грн
Аналізатор вологості ваговій 50 МА.Х RADWAG
69481 грн
Цена сейчас:62533 грн
Статьи   Анонс
 
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!