067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Обладнання для косметології


Сортувати:
Артикул: 3090-00018
Ціну уточнюйте!
Устаткування для косметології — кращий вибір для вашого кабінету

Сучасні косметологічні кабінети повинні бути обладнані за першим розрядом. Якісне медичне косметологічне обладнання — запорука безпеки клієнтів, поліпшення обслуговування, розширення кількості проведених маніпуляцій, а також підвищення попиту на процедури салону краси.

Сучасний косметологічний апарат дозволяє проводити ряд нестандартних процедур. При цьому може використовуватися вплив ультразвуком, гальванічним і мікроструми, RF-випромінюваннями, паром і високими температурами точково. Устаткування для кабінету косметології може випускатися в спеціалізованих моделях, що володіють однією конкретної опцією або багатофункціональних апаратів.

Різновиди косметологічного обладнання: переваги застосування апаратів

Видів медичного устаткування, яке застосовується в косметології досить багато. Найвищим попитом користуються такі апаратні косметологічні процедури:
— лазерне вплив — застосовується для видалення небажаного волосся на тілі, поліпшення стану шкірних покривів, зокрема усунення акне, розтяжок, пігментних плям і пр., омолодження, лікування судин;
— миостимуляция — являє собою вплив електроімпульсів на м'язові волокна, що дозволяє привести шкіру в тонус, поліпшити кровообіг, зменшити набряклість;
— біоревіталізація — для цього також використовуються лазерні апарати, маніпуляція являє собою мікроін'єкції гіалоурановой кислоти з метою поліпшення регенерації, підвищення гладкості, еластичності дерми;
— кавітація — низькочастотне вплив ультразвуковими хвилями на жирові відкладення;
— вакуумний масаж — прискорює циркуляцію крові, підвищує еластичність шкіри, усуває в'ялість, целюліт;
— ультразвукова чистка;
— RF-ліфтинг — вплив елеткромагнітнимі променями (діапазон 300 МГц-4 кГц), дозволяє актівізірвоать вироблення колагену, еластину, що забезпечує поліпшення стану шкіри, її омолодження;
— газорідинний пілінг — дозволяє очистити шкіру від рубців, вугрової висипки, для чого використовується стиснений вуглекислий газ, вітамінні коктейлі.

Новий косметологічний апарат швидко окупить себе, враховуючи ціни на проведені процедури. При цьому витратні матеріали при використанні обладнання можуть скласти 0-20% від вартості середнього чека. Головним плюсом нового обладнання є відсутність необхідності ремонтувати його тривалий час, на відміну від б / у апаратів. Сучасні пристрої відрізняються простий у використанні, а також маловитратними обслуговуванням.

Особливості вибору апаратури

Збираючись купити косметологічний апарат для салону краси слід приділити увагу:
— бренду;
— наявності сертифікатів відповідності санітарним нормам, безпеки;
— типу живлення, можливості підключення до аварійного джерела;
— комплектації — слід оцінити можливість покупки і заміни певних деталей, які можуть вийти з ладу, вартість даного заходу;
— витратникам і їх цінами.

Завжди слід враховувати, що доведеться в певний момент провести ремонт, планове обслуговування, заміну витратних матеріалів. Будь-які деталі повинні бути представлені на ринку в достатньому асортименті. В іншому випадку під час пошуку потрібного елемента, доведеться призупинити роботу косметологічного салону, а це додаткові витрати.

Перед тим, як купити обладнання для апаратної косметології, потрібно вивчити попит на процедури. Відштовхуючись від цього можна вибирати прилад з конкретними функціями.Однією з головних помилок при покупці є те, що ціна косметологічних апаратів виводиться на перший план. Важливо розуміти, що зниження вартості — завжди результат паралельного зниження якості пристрою. Недорогі косметологічні апарати з лазерним впливом можуть завдати шкоди здоров'ю клієнтів, залишивши опіки, рубці. Низькопробний ультразвуковий прилад викликає припливи нудоти, болі в животі, може викликати появу пігментних плям.

Гарною якістю відрізняються косметологічні апарати виробництва Корея, Ізраїль, Великобританія. Збираючись купити нові косметологічні апарати в Україні, варто вибрати постачальника, який займається не тільки реалізацією, але і надає послуги ремонту, обслуговування техніки.

Обслуговування та догляд за обладнанням в салоні косметології

Оснащення салонів краси відноситься до підвиду медичного. Потребує регулярних техогляди. Стандартно сюди входить планова чистка, оцінка справності роботи, зміна деталей по необхідності.

Тільки що куплений в косметологічний кабінет новий апарат знаходиться на гарантії виробника. Для кожного приладу свій термін гарантії. Протягом цього часу можливий безкоштовний ремонт або заміна апарату. Однак дана привілей автоматично анулюється, якщо порушуються умови користування, встановлюються неліцензовані запчастини або прилад має механічні пошкодження.

Де в Україні краще за все купити оригінальні косметологічні апарати з доставкою за вигідною вартості

Інтернет-магазин «Хімтест Україна +» пропонує купити обладнання, апарати для кабінету косметології від кращих виробників за вигідною ціною з доставкою в Київ, Харків, Дніпропетровськ і по всій Україні. Транспортування здійснюється декількома поштовими службами. Можна вибрати доставщика, з яким більш комфортно співпрацювати.

Всі косметологічні апарати, які ви можете купити з доставкою в Київ, Харків та інші міста, в інтернет-магазині володіють необхідною документацією. Кожен має свій термін гарантії. Цінники формуються в залежності від курсу валют, виробника, функціональності. Ви завжди можете уточнити вартість, отримати консультації у нашого менеджера. Також ми пропонуємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту обладнання.

Новинки
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!