067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Стоматологічне обладнання
Сортувати:
Пневмоелектрична стоматологічна установка
Вы экономите 1290 грн
-5%
Оценить
25812 грн
Цена: 24521 грн
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Діатермокоагулятор стоматологічний ДКС-30
Вы экономите 283 грн
-5%
Оценить
5663 грн
Цена: 5380 грн
Діатермокоагулятор універсальний ДКУ-60
Вы экономите 461 грн
-5%
Оценить
9218 грн
Цена: 8758 грн
Артикул: 2935-00002
Ціну уточнюйте!
Сучасне стоматологічне обладнання

Лікування зубів — кропіткий процес, що вимагає не тільки кваліфікації, досвіду, а й якісного обладнання. Гарне оснащення дозволяє здійснювати процедури максимально комфортно і результативно. Сучасні інструменти дозволяють проводити будь-які маніпуляції швидко і ефективно. Більшість пацієнтів, які затягують похід до стоматолога, пояснюють це страхом перед больовими відчуттями - якісне, сертифіковане обладнання створюється з урахуванням особливостей процесів, для яких призначений, що дозволяє звести до мінімуму неприємні відчуття.

Ще один плюс хороших апаратів — вони видають мінімум шуму, забезпечуючи психологічний комфорт пацієнта. Таким чином, сучасне стоматологічне обладнання є запорукою процвітання клініки, а вартість його покупки швидко окупається. Те, скільки в Україні (Києві, Запоріжжі, Харкові, Одесі та інших містах) коштує основне сучасне хірургічне обладнання, необхідні інструменти для стоматологічного кабінету, клініки залежить від якості апаратів, бренду, технічних характеристик та інших факторів — ціни представлені в широкому діапазоні.

Основні категорії апаратів

Сьогодні на ринку стоматологічного обладнання представлений великий вибір апаратів і витратних матеріалів — купити їх можна в спеціалізованому магазині або через інтернет. Так, виділяють п'ять основних категорій апаратів і інструментів:
— діагностичні — використовуються при огляді для виявлення проблем і призначення подальшого лікування — до таких апаратів відносяться рентгенологічні та томографічні;
— аспіраційні — застосовуються з метою очищення порожнини рота перед проведенням будь-яких маніпуляцій, а також для видалення зайвої слини, лікарських розчинів;
— ендодонтичні — інструменти, необхідні для лікування пульпіту, карієсу, видалення зубів, установки імплантів і т.д .;
— лаборторние — все необхідне для виготовлення зубних протезів;
— для стерилізації — стерилізатори, дистилятори, автоклави, необхідні для обробки оснащення.

Стерилізація — важливий етап в догляді за будь-яким медичним оснащенням. Деякі матеріали є одноразовими, інші — використовуються повторно, тому важливо здійснювати якісну очистку.

Підвищення комфорту умов роботи дантиста

Для вивчення важкодоступних ділянок ротової порожнини з максимальним комфортом для клієнта використовуються інтраоральні камери. Камери відрізняються невеликим розміром, при цьому не тільки передають зображення, а й дозволяють його збільшувати, спрощуючи діагностику. Не менш важливим ніж надійна діагностична апаратура і інструменти для лікування, оперативного втручання, є правильне освітлення в стоматологічному кабінеті. Саме воно забезпечує якісний огляд лікаря, роботу якого можна порівняти з ювелірною. При виборі освітлювальних приладів важливо звертати увагу на якість, довговічність, економічність і безпеку. Так, занадто слабке світло неправильної температури сприятиме швидкої втоми очей дантиста, що може позначитися на якості його роботи. Краще вибирати лампи з індексом світлопередачі не нижче Ra 85. Для медичних установ найчастіше вибирають світлодіодні світильники, так як вони споживають менше енергії, не нагріваються, не виділяють токсичних речовин, а також працюють набагато довше аналогів.

Чому варто купити медичне обладнання через «Хімтест Україна +»?

Купівля стоматологічної апаратури — відповідальне завдання, так як ринок сповнений різними пропозиціями. Витратні матеріали, інструменти для стоматологічних клінік випускаються багатьма фірмами, при цьому краще віддавати перевагу перевіреним, сертифікованим товарам, навіть якщо їх ціна трохи вища. Вирішили: «Куплю все необхідне в стоматологічний кабінет (Одеса або інше місто)», але не знаєте, де представлені кращі стоматологічні апарати за прийнятною вартістю? Дешево купити якісне, сертифіковане стоматологічне обладнання можна через інтернет-магазин «Хімтест Україна +», де представлений багатий каталог медичних товарів для кабінету стоматолога, лабораторії - оснащення для лікування, профілактики, діагностики захворювань, а доставка здійснюється по всій країні: до Києва, Харків та інші міста. Серед головних переваг апаратів, представлених в каталозі магазина, виділяють:
— висока якість — виготовлення відповідно до діючих стандартів;
— ефективність — застосування хороших апаратів скорочує час роботи і підвищує результативність.

Використовуючи гарне зуботехнічне оснащення, ви поліпшите якість роботи стоматолога і підвищите рівень комфорту клієнта. Також в каталозі «Хімтест Україна +» представлений великий вибір світильників — стаціонарних і мобільних. Безтіньові лампи дають повноцінний огляд, дозволяючи якісно і комфортно виконувати навіть найскладнішу роботу.

Новинки
Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!