Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Лазерні апарати


Сортувати:
10360 грн
Ціну уточнюйте!
Медична апаратура для лазеротерапії і физиолечения

Медицина, як і інші сфери нашого життя, знаходиться в безперервному розвитку, а високі технології дозволяють створювати нові методи лікування. В останні роки широке поширення одержав такий метод впливу на організм людини як лазеротерапія. В її основі лежить лазерне опромінення, яке застосовується для лікування і профілактики цілого ряду захворювань в фізіотерапії. Крім лазерної терапії, яка використовує в своїй роботі апарати лазеротерапії, що випромінюють інфрачервоний (ік) лазер, свою ефективність довела і магнітотерапія. У магнітотерапії для впливу на організм людини використовуються магнітне поле. Також поширена лазерно-магнітна терапія, її обладнання поєднує в собі обидва види впливу на організм людини.

Сучасний медичний центр в Києві або іншому місті України піклується про те, щоб у фізіотерапевта була лазерна фізіотерапевтична установка або інша портативна апаратура для физиолечения за допомогою лазера, купити якісний лазерний апарат для терапії в Україні можна на сайті компанії Хімтест Україна +, де представлений широкий вибір обладнання для лазеротерапії та інших видів фізіотерапії.

Різновиди обладнання для лазерної та магнітної терапії

Фізіотерапія — не єдина область, де використовується подібне обладнання. Воно знайшло своє застосування також в:
— медичної реабілітації;
— санаторно-курортному лікуванні;
— клініках естетичної медицини.

Добре себе зарекомендували скануючі двоканальні апарати. Такий портативний апарат виконує лазерне сканування тіла людини з використанням двох видів випромінювання: червоного і інфрачервоного. Залежно від обраної моделі він може проводити безперервне або Модульована сканування, мати функцію регулювання потужності, форми і розмірів фігур, контролю часу проведення процедур з автоматичним відключенням випромінювання по їх закінченні.

Не менш затребувані коагулятори, які використовують для пошарового видалення і розсічення біологічних тканин. З їх допомогою проводять корекцію форми і обсягу здорових тканин не тільки в лікувальних, але і естетичних цілях, силову термотерапію. Область застосування кожного приладу можна збільшити за рахунок придбання додаткових насадок для урології, гінекології, стоматології, проктології та інших медичних напрямків.

Хімтест Україна+ — високотехнологічне обладнання для медичних установ

Апарати для лазерної та магнітної терапії коштують досить дорого, тому при їх виборі слід враховувати не тільки технічні характеристики і функціональні можливості, а й звертати увагу на місце покупки. Хімтест Україна+ — це команда професіоналів, фахівці якої допоможуть не тільки визначитися з вибором відповідної моделі, але і допоможуть її правильно налаштувати перед введенням в експлуатацію. При необхідності співробітники компанії Хімтест Україна + зможуть навчити ваш персонал роботі на обраному апараті. На все обладнання поширюються гарантійні зобов'язання виробника, проводиться гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!