Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Бальнеологічне обладнання
Сортувати:
Артикул: 3122-00008
50825 грн
Ціну уточнюйте!
Артикул: 3122-00026
Ціну уточнюйте!
Артикул: 3090-00021
22363 грн
Ендодонтичний бокс Micro Plus на 24 стоматологічних інструменти (синій)
Вы экономите 71 грн
-5%
Оценить
1417 грн
Цена: 1346 грн
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1307-00201
66 грн
Артикул: 1307-00202
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1307-00203
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1307-00204
128 грн
Артикул: 1307-00205
162 грн
Артикул: 1307-00205
162 грн
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
PRF-Box (Система перфорована для професійного використання), SteriTrays SRF-9876
Вы экономите 85 грн
-5%
Оценить
1707 грн
Цена: 1622 грн
Бальнеологічне обладнання

Бальнеологія — методика фізіотерапії мінеральними водами, а також лікувальними грязями величезного переліку захворювань. Мінеральні води можуть вживатися всередину і використовуватися зовнішньо. Основним методом лікування в бальнеотерапії є різноманітні ванни з корисними мікроелементами. Це ванни з підводним масажем, вихрові ванни для нижніх кінцівок, гальванічні ванни, пристрої для висхідного душу та ін.

Ванни з мінеральними водами впливають на нервові рецептори шкірного покриву і слизових. Сприяють насиченню клітин і тканин цінними мікроелементами, мінеральними речовинами, киснем, інертним газом, нормалізують функціонування органів і систем організму. Принцип дії на організм бальнеологічного пристрої для водолікарень заснований на впливі гідростатичного тиску води, температури, хімічного і механічного фактора.

Бальнеологічні і грязелікувальні методи лікування є важливим етапом в терапії та відновлення пацієнтів з різними захворюваннями. Особливу роль процедури набувають при захворюваннях локомоторною системи, патологій серцево-судинної, нервової, ендокринної систем тощо. При використанні обладнання проводять розслабляючий, що активує водний масаж, для підвищення ефективності лікування застосовують тонізуючі склади, фітокомплекси, добавки на основі солей і лікарських препаратів.

Бальнеологічне медобладнання застосовують для відновлення після перенесених захворювань, травм, наприклад, скелетно-м'язового апарату. Такі пристрої використовуються при призначенні різних масажів як з лікувальною, так і з профілактичною метою.

Показання для використання бальнеологічного обладнання

Бальнеолікування використовується при різних патологічних станах. Це физиолечение ефективно і з метою профілактики. Застосування бальнеологічного обладнання показано в наступних випадках:
— захворювання серцево-судинної системи без порушень кровотоку;
— ревматизм (стадія ремісії);
— розлади ЦНС;
— хвороби органів травного тракту;
— ендокринологічні, дерматологічні захворювання;
— порушення локомоторного апарату;
— гіпертонія (I, II ступінь без кризів);
— функціональні порушення сечостатевої сфери;
— функціональні розлади органів почуттів, вестибулярного апарату.

Бальнеологічні пристрої нормалізують здатність реакції організму, тренують теплорегуляційні функції, відновлюють порушені функції, функціональний стан організму, сприяють загартовуванню організму, профилактируют хвороби. Комплексне використання природних фізичних факторів в поєднанні з сучасними методами бальнеотерапії дозволяє досягти позитивних результатів в терапії.

Особливості застосування

Конструкція і різновиди бальнеологічного обладнання відповідають вимогам, які пред'являються до різних видів лікування. Ергономічні установки комфортні для обслуговування медперсоналом і забезпечують зручність пацієнтам. Важливим критерієм вибору обладнання є його форма. Ергономічну і зручну форму мають бальнеологічні ванни з комфортними підлокітниками, анатомічною спинкою з нахилом. Устаткування для бальнеотерапії має різні режими водного впливу, гарантовану безпеку, бездоганну надійність і легкість управління.

Завдяки зусиллям розробників бальнеологічного обладнання на ринку з'являються вдосконалені установки для бальнеолікування, які сприяють ефективній терапії. Таке бальнеологічне медобладнання рекомендується для оздоровчих центрів бальнеології, санаторно-курортних установ, водолікарень, що спеціалізуються на гідролеченіі, оснащення яких має відповідати вимогам, що пред'являються до медичних установ даного напрямку. Медичне водолікувальну обладнання виготовляють з високоміцних, вологостійких матеріалів безшовним методом.

Купити бальнеологічне обладнання за найкращою ціною в Україні

Для ефективної комплексної терапії пацієнтів і їх реабілітації після перенесених захворювань рекомендується використання водолікування із застосуванням бальнеологічного обладнання.

Компанія «Хімтест Україна+» пропонує великий асортимент якісного багатофункціонального обладнання з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Інформативний сайт і кваліфікована підтримка консультантів інтернет-магазину допоможуть вам зробити правильний вибір.

Інтернет-магазин «Хімтест Україна+» (Харків) надає можливість оснастити медичний бальнеологічний центр і купити спеціальні установки для водолікарні, бальнеотерапії (апарат для внутрішньопорожнинного зрошення кишечника, душові кафедри, гідромасажні комплекси, парові кабіни, гідро лазерний душ, водолікувальна вихрова ванна для ніг і інше) від надійних виробників, ціна доступна, доставимо в Київ і будь-яке місто в Україні одиничне замовлення або оптову партію обладнання для бальнеології.

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!