Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Державні стандартні зразки (ДСЗ)


Державні стандартні зразки (вони ж скорочено ДСЗ) представлені в даному розділі. У зв'язку з існуванням великої кількості стандартних зразків, можливо, якихось на сайт розмістити не встигли. Тому телефонуйте наші менеджери допоможуть!


Сортувати:
Багатокомпонентні зразки складу розчинів іонів металів для атомно-абсорбційної спектрофотометрії
Оценить
Артикул: 263-00001
Багатокомпонентні стандартні зразки призначені для повірки, градуювання атомно-абсорбційних спектрофотометрів та контролю показників точності вимірювань при аналізі харчових продуктів, промислових та природних об'єктів.
Ціну уточнюйте!
Стандартные образцы состава растворов ионов металлов и неметаллов для метрологического обеспечения спектроскопических и электрохимических методов анализа
Оценить
Артикул: 263-00002
Стандартні зразки складу розчинів іонів металів і неметалів призначені для метрологічного забезпечення фотометричних, атомно-абсорбційних, атомно-емісійних і полярографічних методик аналізу природного, питної та стічної вод, грунтів, атмосферного повітря та промвикидів, харчових продуктів і біологічних об'єктів, а також промислових об'єктів
Ціну уточнюйте!
Стандартні зразки для аналізу природних вод
Оценить
Артикул: 263-00003
Стандартні зразки для аналізу природних вод використовують для метрологічного забезпечення вимірювань якості води розроблені стандартні зразки каламутності, хімічного споживання кисню (ХПК), а також загальної жорсткості для визначення титриметрическим і атомно-абсорбційним методом.
Ціну уточнюйте!
Стандартні зразки складу розчинів аніонів та іона амонію для фотометрії та іонної хроматографії
Оценить
Артикул: 263-00004
Стандартні зразки складу розчинів аніонів призначені для метрологічного забезпечення методик визначення бору, іона амонію, нітрит-, нітрат-, бромід-, іодід-, сульфат-, сульфід-, роданід-, гідрокарбонат-, фосфат-, хлорид-, фторид-іонів в природних, питних та стічних водах, атмосферному повітрі та промвикидів, технологічних розчинах.
Ціну уточнюйте!
Стандартні зразки складу розчинів органічних речовин для аналізу природних і стічних вод, атмосферного повітря
Оценить
Артикул: 263-00005
Стандартні зразки складу розчинів метанолу, ацетону, бензолу, дихлоретану, фурфуролу, нитробензола, аніліну, нафталіну, циклогексанолу, циклогексанона, етиленгліколю, диетиламіну, капролактаму, етаноламіну, формальдегіду, сірковуглецю, фенолу, стиролу, тетрахлорвуглець, толуолу для метрологічного забезпечення фотометричних методик аналізу природних , питних та стічних вод, атмосферного повітря та промвикидів.
Ціну уточнюйте!
Стандартні зразки складу синтетичних поверхнево-активних речовин для аналізу природних і стічних вод
Оценить
Артикул: 263-00006
Використовують для метрологічного забезпечення методик виконання вимірювань концентрацій синтетичних поверхнево-активних речовин призначені стандартні зразки катіонного і аніонного СПАР.
Ціну уточнюйте!
Стандартні зразки складу розчинів пестицидів для хроматографії
Оценить
Артикул: 263-00007
Стандартні зразки призначені для метрологічного забезпечення хроматографических методик визначення пестицидів в об'єктах навколишнього середовища, харчової та сільськогосподарської продукції.
Ціну уточнюйте!
Державні стандартні зразки складу жирних кислот
Оценить
Артикул: 263-00008
Державні стандартні зразки складу жирних кислот забезпечують методики виконання вимірювань змістів жирів для ІК-спектрофотометрического методу аналізу.
Ціну уточнюйте!
ДСО нафтохімії / стандартні зразки нафтохімії
Оценить
Артикул: 346-00046
ДСО нафтохімії / стандартних зразків нафтохімії призначені для повірки, калібрування, градуювання засобів вимірювань (СІ), а так само контролю метрологічних характеристик при проведенні випробувань
Ціну уточнюйте!
Державні стандартні зразки (ДСЗ)  
 • Стандартні зразки нафтопродуктів (температури спалаху в закритому /відкритому тиглі, щільності, кінематичної в'язкості, тиску насичених парів, октанового / цетанового чисел, низькотемпературних властивостей і ін.)
 • Стандартні зразки металів і сплавів металів;
 • Стандартні зразки газів і сумішей газів (норми для доменних пилевибросов і для мартенівських пилевибросов)
 • Стандартні зразки неметалічних сполук (доломіт, вапняк флюсовий, карбід кремнію, вогнетрив, флюс, шамот, шлак, вогнетрив, напівпродукт глиноземний, концентрат плавікошпатовий);

  Державні стандартні зразки (ДСЗ) органічних речовин, ДСЗ пестицидів і стандартні розчини.

  Державні стандартні зразки (ДСЗ) призначені для повірки, калібрування, градуювання засобів вимірювань і контролю метрологічних характеристик при проведенні випробувань (в т.ч. з метою затвердження типу); для метрологічної атестації методик виконання вимірювань (МВВ), а також для контролю похибок МВВ в процесі їх застосування відповідно до встановлених в них алгоритмами та інших видів метрологічного контролю.

  Державні стандартні зразки складу металів (ДСЗ)

  Стандартні зразки складу матеріалів чорної і кольорової металургії для спектрального та хімічного аналізу .

  У асортименті державні стандартні зразки складу металів : сталь, чавун, концентрати марганцеворудні, шлаки, флюси і вогнетриви, цинкові, алюмінієві, нікелеві і мідні сплави, феросплави, бронза, залізорудну сировину, чисті метали, латунь, металах, а також стандартні зразки для визначення газів у металах.

  Державні стандартні зразки (ДСЗ) для аналітичної хімії

  • нафтохімії,
  • атомно-абсорбційної спектроскопії,
  • рентгено-флюоресцентного аналізу,
  • мас-спектрометрії з індуктивно-плазмою,
  • іонної хроматографії,
  • ВПЕ спектрометрії та ін.
 • Вибрати й купити державні стандартні зразки, підібрати (ДСЗ)

  Більш детальну консультацію про державні стандартні зразки (ДСЗ) Ви можете отримати у менеджерів компанії Хімтест Україна+, зателефонувавши за нашими контактними телефонами або оформити заявку.

  Ціна на стандартні зразки є на сторінці товару

  Якщо ціна на стандартні зразки (ДСЗ) відсутня, запитайте її у наших менеджерів, і в найкоротші терміни Вам її повідомлять.

  Каталог товарів
  ^ Нагору
  © 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!