Украинский Русский
067 318 2112  
  063 128 3131
Устаткування для фізіотерапії і реабілітації


Сортувати:
Комплекс аэроинсоляционный для лікування опікових хворих  ФЕНІКС-МС
Вы экономите 15000 грн
-5%
Оценить
300000 грн
Цена: 285000 грн
Парафинонагреватель ПН-10
Вы экономите 2287 грн
-10%
Оценить
Артикул: 97-00002
Парафинонагревач ПН-10 з електронним блоком управління призначений для нагрівання до стадії плавлення, подальшою підтримкою стабільної температури парафіну, озокериту та їх сумішей.
22866 грн
Цена: 20579 грн
Обладнання для фізіотерапії й реабілітації

Фізіотерапія — область клінічної медицини, заснована на застосуванні різних фізичних факторів в терапії пацієнтів і профілактиці хвороб. Фізіотерапія та реабілітація увазі підтримують фізіопроцедури для відновлення здоров'я після перенесених захворювань, ушкоджень тканин організму зовнішнім впливом. Фізіотерапія — ефективний метод лікування і фізіопрофілактики різних захворювань за допомогою різноманітних фізичних факторів (тепло, холод, електричний струм, ультрафіолетове, інфрачервоне випромінювання і ін.), а також за допомогою спеціального фізіотерапевтичного обладнання.

Сьогодні практично кожне лікувально-профілактичний заклад має відділення фізіотерапії та реабілітації або кабінет фізіотерапевта, реабілітолога. На сьогоднішній день физиолечение є одним з популярних методів терапії, активно використовується у багатьох напрямках медицини завдяки своїй ефективності і безпеки.

Призначення обладнання для фізіотерапії і реабілітації

Фізіотерапевтичне, реабілітаційне медичне обладнання використовують для прискореного процесу одужання, підтримки здоров'я, відновлення організму після тривалої хвороби, нормалізації природних процесів життєдіяльності. При хронічних хворобах апарати допомагають знизити ймовірність рецидивів захворювання, загострень. Фізіотерапія успішно працює в тандемі з медикаментозним лікуванням.

Медичне устаткування, прилади, для фізіотерапії й реабілітації використовується в реабілітаційних центрах, фізіотерапевтичних клініках, стаціонарах, физиокабинет, санаторіях, профілакторіях і т.д. Фізіотерапевтична Медапаратура сприяє прискореному кровообігу, стабілізує роботу нервової, ендокринної системи, надає антіфлогістіческій, знеболюючий і антиспазматическими ефект.

Сучасні апарати для фізіотерапії, реабілітації, фізіотерапевтична мед техніка, медичні установки сприяють поліпшенню стану при хронічних хворобах, дозволяють скоротити застосування медикаментів, підсилюють ефект лікарської терапії. Прямим показанням до призначення того чи іншого фізіотерапевтичного апарату є різні функціональні порушення в організмі людини.

Роль фізіотерапевтичного обладнання в реабілітації інвалідів

Методи фізіотерапевтичного лікування активно використовуються в центрах підтримки та реабілітації людей з різними функціональними, структурними порушеннями організму, з обмеженою активністю. Використання фізичних факторів у комплексному процесі реабілітації забезпечує:
— проведення коригування основних патологічних станів організму;
— посилення первинних адаптивних рефлекторних реакцій;
— підвищення резервних можливостей організму;
— відновлення працездатності.

Лікувальна дія в фізіотерапії має на увазі використання ультразвуку, лазерного променя, електромагнітних полів, світловий, теплової енергії, води, електроструму та ін. На цих факторах засновано багато терапевтичні методики, істотно прискорюють процес відновлення тканин, поліпшують кровообіг, знімають набряки та ін.

Показання до призначення фізіопроцедур

Физиолечение з використанням медичних апаратів призначається в таких випадках:
— захворювання оториноларингології;
— бронхіальна астма, бронхо-легеневі патології;
— гінекологічні, урологічні, дерматологічні, ендокринні захворювання;
— патології сечостатевої системи;
— ортопедичні, неврологічні захворювання;
— посттравматична реабілітація.

Фізіотерапевтична апаратура широко застосовується як допоміжний засіб при лікуванні патологій різних систем і органів людини. Завдяки використанню мед обладнання ефективність лікувального процесу зростає в кілька разів, одужання відбувається більш швидкими темпами.

Види фізіотерапевтичного обладнання

Повноцінне оснащення физиокабинет, наявність в кабінеті фізіотерапії необхідного обладнання забезпечує належне лікування, якісне надання медичних послуг. Сучасні фізіотерапевтичні прилади діляться на наступні групи:
— ультразвукові. Принцип дії заснований на використанні звукових високочастотних хвиль. УЗ прилади використовують для поліпшення метаболічних процесів, харчування тканин, апарати сприяють усуненню ущільнень, що утворилися в тканинної області, лікують уражені ділянки на клітинному рівні за допомогою ультразвуку;
— лазерні. Застосовують для посилення загоєння, використовуючи світлове випромінювання на уражених зонах, яке передається клітинам і активує їх життєдіяльність, відновлює процеси саморегуляції;
— ударно-хвильові. Дія заснована на унікальному методі неінвазивної біохірургія, за допомогою якої впливають на етіологію різних захворювань опорно-рухового апарату;
— світлові. Принцип дії заснований на лікувальних властивостях УФ, видимого і ик випромінювання;
— пресотерапія. Популярний метод апаратного физиолечения, орієнтований на прискорення лімфотоку і венозного кровотоку, активацію метаболізму, поліпшення тургору шкіри, усунення набряків;
— електротоковие. Терапевтичний ефект медобладнання заснований на дозованому впливі на організм постійних або імпульсних електрострумів, магнітного, електричного поля. Використовується для поліпшення циркуляції крові, трофіки тканин, відновлення рухових функцій;
— гідротерапія. Популярний метод фізіотерапії має загальнозміцнюючу дію, застосовується у вигляді душа, гідромасажу, ванни з різноманітними ефектами;
— тракционная терапія. Метод використовується в ортопедичній практиці для тривалої розтяжки тканин, м'язів, застосовують при травмах, переломах, лікуванні хребта (для витягування);
— дарсонвалізація і ультратональної терапія. Вплив імпульсами на тканини і органи людини високочастотними струмами застосовується для усунення спазму судин, поліпшення кровотоку, прискорення клітинної регенерації пошкоджених тканин, поліпшення роботи центральної нервової системи;
— електромагнітні. Медобладнання застосовують для фізіотерапії патологій кровоносної системи. В процесі процедури за допомогою фізіопрібора створюється високочастотне електромагнітне поле, що сприяє формуванню струмів Фуко в тканинах, механічна енергія яких перетворюється в теплову.

Найбільш популярними сьогодні є Медапарат для електро-, лазерної та уз терапії, які ви можете купити зараз в інтернет-магазині «Хімтест Україна +» за найкращою ціною в Україні. Завдяки наявності в медобладнанні декількох режимів функціонування терапія стає більш ефективною. Фізіотерапевти, реабілітологи використовують мультифункціональний медобладнання, яке здатне за рахунок численних опцій виконувати відразу кілька фізіотерапевтичних завдань.

Для кожної фізіометодікі використовується конкретний фактор з урахуванням принципу впливу, реалізованого в приладі, клінічних проявів захворювання, віку хворого.

У чому користь фізіотерапії

Основною перевагою фізіотерапії є її природність. Нелікарські фізіопроцедури, фізіотерапевтичні апарати активують тканини, органи на позитивну функціональну активність, завдяки чому організм швидше відновлюється, активніше бореться з патологічними станами.

Сучасне обладнання для фізіотерапії: переваги

Новітні фізіоаппарати мають багато функціональних можливостей, широкий діапазон налаштувань, додаткових опцій, а також відрізняються:
— сучасним, ергономічним дизайном;
— невеликою вагою;
— зручністю використання;
— відсутністю побічних проявів;
—можливістю локального впливу на уражену ділянку.

Електронний каталог містить величезний перелік обладнання, в ньому є вся медтехніка для повноцінного оснащення фізіотерапевтичного кабінету в місті Київ та інших населених пунктах країни, ціна доступна. Поставки медтехніки здійснюються безпосередньо від виробника, продукція має сертифікати якості.

Купити медичне обладнання для фізіотерапії і реабілітації за доступною ціною в компанії «Хімтест Україна +»

Компанія «Хімтест Україна +» пропонує купити різноманітний асортимент фізіотерапевтичної, реабілітаційної апаратури, що відрізняється оптимальним співвідношенням ціни і якості, обладнання для електро-, магніто-, уз, рефлексотерапії, опромінювачі, лазер, апарати мікрохвильової терапії, установки для гідромасажу, терапія СКС, інгалятори , небулайзер, домашні прилади для фізіотерапії, Парафинонагреватель, комплекти для капнометріі, кабінет для поєднаного використання аерозолетерапіі, іоно- і Фонотерапія КАФ, комплекс аероінсоляційний для лікування опікових хворих ФЕНІКС-МС і ін.

Компанія готова взаємодіяти на вигідних умовах з оптовими покупцями. Купити за доступною ціною в Києві, Ужгороді та інших містах України медтехніку для кабінетів, мед апаратуру для лікування за допомогою фізичних факторів (Довідник, автор буяв), обладнання для физиокабинет, фізіотерапевтичний апарат, БТЛ-прилад, інші товари для фізіотерапії, реабілітації виробництва Чехії, України, Білорусі (Мінськ), Узбекистан (Ташкент) допоможуть наші консультанти, дадуть відповідь на всі питання про фізіотерапевтичному медобладнанні, можливих умовах оплати, уточнять вартість доставки за вказаною адресою по всій Україні.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!