067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Массажери
Сортувати:
3540 грн
17710 грн
Артикул: 20741-00019
116890 грн
7660 грн
3980 грн
Ціну уточнюйте!
3790 грн
Артикул: 20741-00001
1770 грн
Артикул: 3090-00010
Ціну уточнюйте!
Артикул: 3090-00007
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Масажери

Електромассажер — зручний багатозадачність прилад, який стане в нагоді в кожному будинку. На ринку представлений досить великий вибір моделей, що відрізняються набором функцій, цільовим призначенням.

Масажер дозволяє розслабити м'язи, поліпшити стан шкірного покриву, а також вирішити деякі проблеми зі здоров'ям. Перед тим, як купити масажер слід ознайомитися з практичними аспектами роботи і впливу приладів, а також врахувати протипоказання.

Переваги електромассажер і протипоказання до їх застосування

Масажер чинить активний вплив на шкірний покрив, під яким ховається безліч нервових закінчень, капілярів. Це приносить колосальну користь.

Переваги електричних масажерів: — усунення м'язових спазмів, затискачів - для таких цілей підходять пристрої для масажу шиї, стоп, спини та ін .; М'яка вібрація розслабляє м'язові волокна, що знаходяться в тонусі, що усуває втому.
— поліпшення якості сну, зняття нервової напруги - це властивість прямо пов'язане з розслабленням м'язової тканини. Спазми з'являються не тільки в результаті фізичних, а й емоційних навантажень. При впливі на шкірні рецептори робота в тілі відбувається не тільки в опосередкованому місці, імпульси передаються в ЦНС. Повне розслаблення дозволяє уникнути депресії, нервових зривів і інших неврологічних проблем. Для такої мети ідеальним варіантом буде крісло-масажер;
— усунення целюліту, поліпшення стану шкіри - вібрації різної інтенсивності діють на целюліт не безпосередньо. За рахунок поліпшення циркуляції крові, роботи ЦНС, відбувається стимуляція обмінних процесів. Поліпшення метаболізму дозволяє поступово знизити кількість підшкірного жиру. Шкіра під дією вібрацій підвищує еластичність, набуває приємний, здоровий колір.

Якщо поєднувати активні фізичні навантаження і масажі, вдасться швидко привести себе в форму, скинувши зайву вагу.

Масажери підвищують тиск, тому їх використання протипоказане людям з гіпертонією, при підвищеній температурі тіла. Також пристрою не застосовують при наявності гриж, протрузій, травм і вивихів. Використання масажерів протипоказано, якщо є проблеми зі шкірою у вигляді висипів, свербежу, пошкоджень різної етіології.

Вигідно купити масажер в Україні з доставкою в різні населені пункти

В інтернет-магазині «Хімтест Україна+» ви можете купити масажер з доставкою в місто Одеса, Київ, Харків. Транспортування здійснюється поштовою компанією. Інтернет-магазин пропонує купити електромасажери в широкому асортименті не тільки в Києві, Одесі, а й з доставкою по всій Україні в населені пункти, в яких є відділення поштового перевізника.

Якщо ціна на певний масажер не вказана, її завжди можна уточнити у менеджера. Ціни на пристрої відрізняються в залежності від їх функціональності, потужності та інших нюансів. Також на вартість впливає курс валют.

Новинки
Шафа біобезпеки HR1800-IIA2-X
Шафа біобезпеки HR1800-IIA2-X
Ціну уточнюйте!
Шафа біобезпеки HR1500-IIA2-X
Шафа біобезпеки HR1500-IIA2-X
Ціну уточнюйте!
Шафа біобезпеки HR1200-IIA 2-X
Шафа біобезпеки HR1200-IIA 2-X
Ціну уточнюйте!
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!