067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Обладнання для ветеринарії


Сортувати:
Гематологічний аналізатор HTI MicroCC-20Vet
Вы экономите 9934 грн
-5%
Оценить
198648 грн
Цена: 188714 грн
Тест-смужки для налізатора сечі HTI Urine RS А10
Вы экономите 23 грн
-5%
Оценить
454 грн
Цена: 432 грн
Тест-смужки для аналізаторів сечі HTI Urine RS H10
Вы экономите 26 грн
-5%
Оценить
511 грн
Цена: 486 грн
Ціну уточнюйте!
Ветеринарне встаткування

Сучасне ветеринарне обладнання являє собою спеціальні прилади і пристрої для обстежень і терапії хвороб, адаптовані для надання медичної допомоги тваринам. Спеціалізована медична техніка, лабораторні та діагностичні прилади, необхідні витратні матеріали для аналізаторів, медобладнання для оперативних втручань і лікування тварин допоможуть ветеринара, лікаря ветклініки уточнити діагноз і провести відповідну терапію.

Медичні прилади, апарати для ветеринарної клініки, кабінету не мають істотних відмінностей від пристроїв, які призначаються для людей і розміщуються в звичайних закладах охорони здоров'я. Це високоточна діагностичне обладнання, яке дозволяє виявити аномальні процеси в організмі тварини на самих ранніх етапах, вибрати оптимальну тактику терапії. Асортимент інтернет-магазину компанії «Химтест Україна +» (Україна, Харків) включає якісне ветеринарне обладнання від надійних виробників, в т.ч.переносние установки для проведення досліджень поза ветклініки. В електронному каталозі ви зможете знайти різноманітну медтехніку, аналітичні пристрої для лабораторій з великою прохідністю пацієнтів, купити ветеринарні прилади для невеликих кабінетів, клінік.

Ветеринарна клініка, лікарні функціонують за умови відповідного оснащення кабінетів ветлікаря, стоматолога, хірурга спеціальним медичним обладнанням, інструметаріем, іншими витратними матеріалами. Різноманітні види обладнання диференціюють за специфікою, за функціональними можливостями і цільовим призначенням.

Переваги ветобладнання

Оснащення клінік спеціалізованим ветеринарним обладнанням надає можливість:
— надавати медичну допомогу тварині;
— здійснювати діагностику, лабораторні дослідження;
— проводити грамотне лікування пацієнтів;
— полегшувати роботу ветлікарів;
— витрачати менше часу на лікувальний процес.

Важлива перевага сучасних приладів для ветеринарних клінік полягає в зручності застосування, що сильно полегшує процес оглядів, діагностики, терапії тварин. Високоякісне ветоборудованіе забезпечує безпомилковість результатів досліджень, аналізів і встановити точний діагноз.

Устаткування для ветеринарії

Оснащення ветеринарного кабінету, клініки є невід'ємною процедурою галузі ветеринарії. Навіть якщо звірі, птиці здорові, тваринам все одно потрібно систематичне спостереження, діагностичні процедури, профогляди, щеплення. Залежно від функціонального призначення ветеринарне обладнання включає наступні види:
— ветеринарні ультразвукові апарати. Цифрові діагностичні установки призначаються для скринінгу і глибших досліджень тварин з передовими технологіями 3D візуалізації незалежно від розміру, виду, мети діагностики (оцінки жирового прошарку, підтвердження, що виключена вагітність і т.д.) пацієнта;
— кожна сучасна ветлікарня, кабінет ветеринара, стоматолог для тварин повинен мати в своєму арсеналі спеціальне медичне обладнання для догляду за зубами пацієнтів. Ультразвуковий скалер (скейлер) — це стоматологічний прилад, який застосовується для зняття зубних відкладень, використовується для швидкого очищення зубів від каменю і нальоту за допомогою ультразвукового випромінювання з вбудованою іригаційної системою. Пристрій має зручну LED підсвічування в рукоятці, що забезпечує хорошу видимість оброблюваної зони, застосовується для лікування кореневих каналів, хвороб пародонта;
— гематологічні аналізатори призначені для здійснення кількісного визначення клітин крові в умовах діагностичної лабораторії клініки. Пристрій може функціонувати в автоматичному режимі або напівавтоматичному. Аналізатор запрограмований на 7 тварин і має 4 вільні позиції для інших тварин;
— тестові смужки для аналізаторів сечі (визначення 10 параметрів);
— аналізатор крові і кислотно-лужного стану електролітів дозволяє здійснити широкий перелік досліджень. За допомогою пристрою обчислюють вміст, щільність електролітів в крові, сечі і сироватці крові.

Без спеціального лабораторного обладнання не може працювати вет лабораторія, також неможливий повноцінний надання ветеринарних послуг, функціонування ветлікарні, веткабінет, так як завдання медичної техніки для тварин полягає в наданні допомоги ветеринара при лікуванні, спостереженні за тваринами, встановлення точного діагнозу.

Купити ветеринарне обладнання в компанії «Хімтест Україна +» за доступною ціною в Україні

Часто ветклініки, не маючи вільних фінансових коштів, змушені брати ветеринарне обладнання в лізинг.

Інтернет-магазин «Хімтест Україна +» (Україна, Харків) пропонує купити в Києві та будь-якому іншому місті України сучасне ветеринарне обладнання, інструменти як для великих спеціалізованих клінік, так і для оснащення невеликого кабінету ветеринара, вибравши більш бюджетні варіанти пристроїв. Ціни в маІнтернет-магазин «Хімтест Україна +» (Україна, Харків) пропонує купити в Києві та будь-якому іншому місті України сучасне ветеринарне обладнання, інструменти як для великих спеціалізованих клінік, так і для оснащення невеликого кабінету ветеринара, вибравши більш бюджетні варіанти пристроїв. Ціни в магазині доступні.

Сучасні високоточні апарати для ветеринарії, спеціальне лабораторне обладнання для ветеринарно-санітарної експертизи відрізняються оптимальним співвідношенням ціна-якість. Актуальний на момент оформлення замовлення прайс, доступні способи оплати, вартість доставки ветеринарного обладнання в ваше місто можна уточнити у наших фахівців за вказаними на сайті телефонами.

Швидко доставимо в місто Київ, Тернопіль, Луцьк і будь-який інший населений пункт в Україні одиничне замовлення або оптову партію ветеринарного обладнання.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!