067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Душ Шарко
Сортувати:
Артикул: 11123-00007
185000 грн
Душ Шарко

Душ Шарко — це фізіотерапевтична процедура водолікування, активно використовувана в косметології, терапевтичних та відновлювальних цілях. Найменування фізіопроцедури отримала в честь вченого, який оцінив ефективність «ударного» потоку води.

Сьогодні фізіотерапевтична процедура використовується в терапії патологій ЦНС, кровоносної системи, а також застосовується з косметологічної метою (для зниження ваги, зменшення проявів целюліту).

Фізіологічний вплив: ефект від процедури

Процедура надає на організм людини виражений позитивний вплив. Під впливом спрямованого водного потоку активується кровообіг і лімфоток, підвищується число активно функціонують дрібних кровоносних судин, поліпшується живлення органів, постачання їх киснем і необхідними мікроелементами.

Перепад температурних режимів водяного струменя ефективно тонізує шкіру, надає загальнозміцнюючу дію. Залежно від температурного показника потік води сприяє підвищенню або зниженню тонусу поперечно-м'язової тканини і дрібних і великих судин крові, збуджує або уповільнює реактивні процеси ЦНС, підвищує або знижує артеріальний тиск.

Фізіопроцедури стимулює роботу гіпоталамуса, гіпофіза, нормалізує функціонування ендокринних органів організму. Душ надає загальне болезаспокійливу дію, усуває запальні процеси, покращує метаболізм, зміцнює імунітет, забезпечує детокс-ефект, виводить продукти розпаду, за рахунок своєрідного масажу спрямованим потоком води зменшує жирові відкладення. Водний масаж ініціює в організмі регенераційні процеси клітинного самооновлення.

Показання до використання душа Шарко

Призначається така фізіотерапевтична процедура в таких випадках:
— синдром поствірусной астенії, СХУ;
— депресивні, невротичні стани, стреси;
— дисфункція локомо апарату;
— функціональні порушення м'язової тканини;
— повільний метаболізм;
— функціональне порушення нервової системи;
— алергії різної етіології.

Душ часто призначають в якості профілактики, процедура орієнтована на зміцнення природних бар'єрних сил організму, розслаблення м'язів, усунення м'язових спазмів після інтенсивних спортивних тренувань. У косметології фізіопроцедури часто застосовується в якості результативного кошти проти липодистрофии, після курсу сеансів помітно поліпшується зовнішній вигляд і структура шкіри.

Методика проведення процедури

Проводить сеанси водолікування кваліфікований масажист, здатний оцінити сприйнятливість пацієнта, відкоригувати температурні показники води, налаштувати натиск водної струменя, надати медичну допомогу на вимогу.

Пацієнт розташовується на відстані до 4 метрів від душової установки, за управлінням якої знаходиться фахівець, який здійснює водолікування. На тіло пацієнта спочатку веерно, а після спрямованої струменем впливає водний потік. На початку процедури відбувається водний масаж передньої поверхні тіла, потім бічних і задньої поверхні. Спрямований вплив проводять знизу вгору, виключаючи область голови, хребта, грудей і інших чутливих органів. Масажист опрацьовує спрямованої водним струменем в першу чергу проблемні зони.

Обробка проводиться по черзі кожною кінцівки по векторах кровоносних судин, потім обробляється живіт по ходу стрілки годинника. Перші сеанси процедур проводять з температурою достатньою комфортної для тіла, до кінця курсу терапії температуру знижують до 20 °С, а сила водного потоку, навпаки, збільшується.

При проведенні сеансів масажу температуру водного струменя можуть змінювати кілька разів за процедуру, забезпечуючи ефект впливу за рахунок контрасту температур, поступово підвищуючи розмах температур.

Загальна тривалість процедури становить від 120 секунд на початку терапії до 6 хвилин в кінці лікувального курсу. Душ призначається один раз в три дні. Кількість процедур на курсове лікування — від 10 до 15 з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, клінічної картини.

Купити душову кафедру (душ Шарко) за найкращою ціною в Україні

Для зміцнення імунітету, лікування різних захворювань, зниження маси тіла, зменшення проявів ліподистрофії рекомендується використання водолікування, водний масаж із застосуванням душовою кафедри, душу Шарко.

Інтернет-магазин компанії «Хімтест Україна +» пропонує великий асортимент якісного багатофункціонального обладнання з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Інформативний сайт і кваліфікована підтримка консультантів інтернет-магазину допоможуть вам зробити правильний вибір.

За допомогою «Хімтест Україна +» (Харків) ви можете оснастити медичний оздоровчий центр в Києві і купити спеціальне обладнання для відділення фізіотерапії та реабілітації, водолікарні, бальнеотерапії (апарат для внутрішньопорожнинного зрошення кишечника, душові кафедри (душ Шарко, насадка для процедури), гідромасажні комплекси, парові кабіни, гідро лазерний душ, водолікувальна вихрова ванна для ніг, установки для циркулярного душа з ефектом дощового душу) від надійних виробників, ціна доступна, доставимо в місто Вінниця, Миколаїв, Одеса, Київ, Дніпро, Кривий Ріг і будь-який населений пункт в Україна одиничне замовлення або оптову партію установок для душу Шарко.

Новинки
Шафа біобезпеки HR1800-IIA2-X
Шафа біобезпеки HR1800-IIA2-X
Ціну уточнюйте!
Шафа біобезпеки HR1500-IIA2-X
Шафа біобезпеки HR1500-IIA2-X
Ціну уточнюйте!
Шафа біобезпеки HR1200-IIA 2-X
Шафа біобезпеки HR1200-IIA 2-X
Ціну уточнюйте!
Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!