Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

ПРОБОПІДГОТОВКА

Устаткування для пробопідготовки, яке використовуються в лабораторіях, представлено в даному розділі. Якщо в даному каталаге Ви не знайшли необхідний вам апарат, то зателефонуйте нам, ми привеземо його під замовлення.


Сортувати:
Программируемая двухкамерная печь ПДП-Аналитика
5
Артикул: 194-00006

Призначена для підготовки проб при проведенні досліджень в лабораторіях та центрах різних напрямків — медичних, екологічних, сертифікаційних, інспекційних та ін.

Ціну уточнюйте!
Артикул: 272-00002

Пробовідбірник газів під тиском — зручне універсальний засіб для відбору, транспортування та зберігання газових проб.

12000 грн
Артикул: 3078-00010
Нова мікрохвильова система Speedwave Xpert c потужним подвійним магнетроном у 2000 Вт оптимізована і для рутинного аналізу і складних дослідницьких завдань.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 3078-00011
Відмітна особливість системи мікрохвильового розкладання Spedwave Entry – це малі габарити, мінімум витратних матеріалів і простота використання. Відповідає всім вимогам  безпеки.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 3078-00012
Системи розкладання DAB-2, DAB-3, DAB-4, DAB-5 призначені для розкладання металів, сплавів, гірських порід, скла, шлаків, пластиків, продуктів харчування, нафтопродуктів, грунту і біологічних об'єктів.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 3078-00013
Система BSB-939-IR призначена для отримання ультрачистых кислот дистиляцією при температурі нижче температури кипіння.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 9110-00001
Система для розпарювання EvaPor© є апаратом для підготовки зразків для рідинної хроматографії, газової хроматографії, мас-спектрометрії, а також групи методів имунноферментного аналізу.
Ціну уточнюйте!
Обладнання для пробопідготовки Для того щоб провести підготовку проб і їх відбір на професійному рівні, необхідно високотехнологічне сучасне обладнання. Професійне обладнання дозволяє вирішувати великий обсяг завдань: мінералогічне опробування, спектрометрія, мас-спектрометрія, мокрий і інструментальний хімічний аналіз, рентгено-флуоресцентний і рентгеноструктурний аналіз, хроматографія, металографія і мікроскопія. На спеціальному обладнанні можуть бути виконані такі операції, як подрібнення, екстракція, гомогенізація, осадження і гідроліз. Якісна пробопідготовка в чому залежить від технічних можливостей лабораторії, i забувати прo це не вартo.

Лабораторне обладнання для підготовки проб необхідно для таких специфічних робіт, як:

  • розбирання проб при отриманні
  • первинне просушування проб
  • термопідготовки
  • осушення
  • дроблення
  • екстракція
  • квартуванням (скорочення) проб
  • перемішування рідин і сухих проб
  • високоточна подача проб (рідин)
  • розсів , визначення крупності частинок.

Відомо, що пробопідготовка є найважливішою складовою будь-якого хімічного та екологічного аналізу. Вiд тoго, наскільки ретельно вoна буде проведена, залежить точність результатів аналізів. Саме тому обладнання для пробопідготовки повинно бути надійним і високоточним.

Вибрати й купити обладнання для пробопідготовки

Більш детальну консультацію з обладнання для пробопідготовки Ви можете отримати у менеджерів компанії Хімтест Україна+, зателефонувавши за нашими контактними телефонами або скориставшись сервісом "Зворотній дзвінок".

Ціна на обладнання для пробопідготовки є на сторінці товару

Якщо ціна на прилади для пробопідготовки лабораторні відсутня, запитайте її у наших менеджерів, і в найкоротші терміни Вам її повідомлять.

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!