067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Інгалятори


Сортувати:
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Інгалятор ультразвуковий Біомед 402С
Вы экономите 154 грн
-5%
Оценить
3090 грн
Цена: 2936 грн
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Чому має сенс купити небулайзер (іммобілайзер) для інгаляцій?

Інгаляції вже давно використовуються по всьому світу для введення лікарських засобів в організм людини методом вдиху. Вони бувають природними і штучними. Природним чином вдихання корисних речовин відбувається під час відпочинку на морських курортах або на прогулянках в лісі, благо України має чимало місць з чистим і корисним повітрям. Для штучного насичення організму лікарськими парами або аерозолями потрібно замовити і купити апарат інгалятор (небулайзер) домашній або професійний, електричний або компресорний в залежності від місця використання.

Основне призначення таких приладів — розпорошення лікарських засобів хворим з бронхолегеневі захворювання для їх проникнення в дихальні шляхи, це забезпечує більш ефективне лікування та реабілітацію пацієнтів на всіх етапах протікання недуги. Крім цього за допомогою інгаляторів можуть проводитися різні діагностичні дослідження, серед них: отримання мокротиння, оцінка вентиляції легенів за допомогою введення радіоізотопів, діагностика бронхіальної астми, підготовка до бронхоскопії.

Скільки коштує дитячий і дорослий інгалятор?

Вартість дитячого інгалятора (розрахованого тільки на дитину) не дуже відрізняється від дорослого домашнього небулайзера, в Україні їх ціна в грн практично однакова і існує багато магазинів, де їх можна купити в Києві, Одесі, Дніпрі (Дніпропетровську), Харкові та в мережі Інтернет. Ціни на електричні апарати для інгаляції дитини або дорослого найбільше залежать від типу інгалятора, небулайзери бувають:
— компресорні;
— ультразвукові. 

Компресорні інгалятори для дітей і дорослих складаються з двох частин пов'язаних між собою: безпосередньо компресора і розпилювача рідкого лікарського засобу. Компресор генерує потік повітря або кисню, а розпилювач перетворює рідину в частинки дуже маленького розміру, зважені в газоподібному середовищі. Існує кілька різновидів апаратів даного типу, які відрізняються між собою способом подачі аерозолю в дихальні шляхи. Найбільш економічні в роботі дозиметричні прилади, які подають аерозоль тільки під час вдиху, тим самим досягається 100% потрапляння лікарського засобу всередину організму без його втрат при видиху, однак вартість таких моделей вище аналогів, які подають аерозоль безперервно.

П'єзокристал, а точніше його високочастотні коливання використовуються для отримання аерозолю в ультразвукових моделях інгаляторів. Вони дозволяють безперервно генерувати аерозоль з частинками стабільного розміру і безшумні в роботі. Такі апарати мають невеликі розміри, тому їх зручно транспортувати, можуть працювати не тільки від електричної мережі, але і від прикурювача в автомобілі або акумулятора. До недоліків таких приладів можна віднести погану якість аерозолю з в'язких рідин і суспензій.

Хімтест Україна+ — широкий вибір домашніх і професійних інгаляторів

Придбання обладнання медичного призначення додому, в санаторій або поліклініку — не просте завдання. Кожен покупець хоче бути впевнений в тому, що обраний апарат буде відповідати заявленим характеристикам, повністю справлятися зі своїми завданнями і прослужить довгі роки без поломок, тому дуже важливо вибрати хороший магазин. Компанія Хімтест Україна + співпрацює виключно з виробниками, чия продукція відповідає найвищим критеріям якості, що висуваються до обладнання медичного призначення. Завдяки цьому ви можете бути впевнені в тому, що кожен прилад, представлений в магазині компанії Хімтест Україна + заслуговує вашої уваги. Купити якісний компресорний інгалятор або ультразвукової небулайзер за привабливою ціною можна з доставкою в Київ, Харків, Дніпро (Дніпропетровськ), Одеса або будь-який інший місто нашої країни.

Новинки
Шафа біобезпеки HR1800-IIA2-X
Шафа біобезпеки HR1800-IIA2-X
Ціну уточнюйте!
Шафа біобезпеки HR1500-IIA2-X
Шафа біобезпеки HR1500-IIA2-X
Ціну уточнюйте!
Шафа біобезпеки HR1200-IIA 2-X
Шафа біобезпеки HR1200-IIA 2-X
Ціну уточнюйте!
Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!