Украинский Русский
067 318 2112  
  063 128 3131
Інгалятори


Сортувати:
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Чому має сенс купити небулайзер (іммобілайзер) для інгаляцій?

Інгаляції вже давно використовуються по всьому світу для введення лікарських засобів в організм людини методом вдиху. Вони бувають природними і штучними. Природним чином вдихання корисних речовин відбувається під час відпочинку на морських курортах або на прогулянках в лісі, благо України має чимало місць з чистим і корисним повітрям. Для штучного насичення організму лікарськими парами або аерозолями потрібно замовити і купити апарат інгалятор (небулайзер) домашній або професійний, електричний або компресорний в залежності від місця використання.

Основне призначення таких приладів — розпорошення лікарських засобів хворим з бронхолегеневі захворювання для їх проникнення в дихальні шляхи, це забезпечує більш ефективне лікування та реабілітацію пацієнтів на всіх етапах протікання недуги. Крім цього за допомогою інгаляторів можуть проводитися різні діагностичні дослідження, серед них: отримання мокротиння, оцінка вентиляції легенів за допомогою введення радіоізотопів, діагностика бронхіальної астми, підготовка до бронхоскопії.

Скільки коштує дитячий і дорослий інгалятор?

Вартість дитячого інгалятора (розрахованого тільки на дитину) не дуже відрізняється від дорослого домашнього небулайзера, в Україні їх ціна в грн практично однакова і існує багато магазинів, де їх можна купити в Києві, Одесі, Дніпрі (Дніпропетровську), Харкові та в мережі Інтернет. Ціни на електричні апарати для інгаляції дитини або дорослого найбільше залежать від типу інгалятора, небулайзери бувають:
— компресорні;
— ультразвукові. 

Компресорні інгалятори для дітей і дорослих складаються з двох частин пов'язаних між собою: безпосередньо компресора і розпилювача рідкого лікарського засобу. Компресор генерує потік повітря або кисню, а розпилювач перетворює рідину в частинки дуже маленького розміру, зважені в газоподібному середовищі. Існує кілька різновидів апаратів даного типу, які відрізняються між собою способом подачі аерозолю в дихальні шляхи. Найбільш економічні в роботі дозиметричні прилади, які подають аерозоль тільки під час вдиху, тим самим досягається 100% потрапляння лікарського засобу всередину організму без його втрат при видиху, однак вартість таких моделей вище аналогів, які подають аерозоль безперервно.

П'єзокристал, а точніше його високочастотні коливання використовуються для отримання аерозолю в ультразвукових моделях інгаляторів. Вони дозволяють безперервно генерувати аерозоль з частинками стабільного розміру і безшумні в роботі. Такі апарати мають невеликі розміри, тому їх зручно транспортувати, можуть працювати не тільки від електричної мережі, але і від прикурювача в автомобілі або акумулятора. До недоліків таких приладів можна віднести погану якість аерозолю з в'язких рідин і суспензій.

Хімтест Україна+ — широкий вибір домашніх і професійних інгаляторів

Придбання обладнання медичного призначення додому, в санаторій або поліклініку — не просте завдання. Кожен покупець хоче бути впевнений в тому, що обраний апарат буде відповідати заявленим характеристикам, повністю справлятися зі своїми завданнями і прослужить довгі роки без поломок, тому дуже важливо вибрати хороший магазин. Компанія Хімтест Україна + співпрацює виключно з виробниками, чия продукція відповідає найвищим критеріям якості, що висуваються до обладнання медичного призначення. Завдяки цьому ви можете бути впевнені в тому, що кожен прилад, представлений в магазині компанії Хімтест Україна + заслуговує вашої уваги. Купити якісний компресорний інгалятор або ультразвукової небулайзер за привабливою ціною можна з доставкою в Київ, Харків, Дніпро (Дніпропетровськ), Одеса або будь-який інший місто нашої країни.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!