Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Синглетно-кисневі суміші
Сортувати:
30923 грн
Прилади для проведення синглетно-кисневої терапії

Кисень є одним з найголовніших елементів для забезпечення повноцінного функціонування людського організму. Причому там з активної форми він переводиться в формат антиоксидантної захисної системи. Збій цієї системи, а також багато порушень її роботи можуть призводити до появи і розвитку багатьох небезпечних захворювань. Для лікування і профілактики патологій, пов'язаних з цим процесом, в сучасній медицині задіюється синглетно киснева терапія. Даний метод вважається інноваційним на нинішньому етапі, і передбачає використання спеціально приготованих кисневих коктейлів. Для цього в Україні багато лікувальних закладів воліють купити спеціалізоване обладнання, призначене для ведення кисневої терапії.

Показання і позитивні ефекти процедури

Як вже було сказано вище, такий прилад застосовується як машина для приготування кисневого коктейлю. Найчастіше він потрібен при захворюваннях, викликаних патологіями окислювально-відновного балансу, через що кількість вільних радикалів в організмі людини збільшується. Ціни апаратів виготовлення пінки припускають різний діапазон — тут все залежить від місця його виробництва, наявності різних опцій і отримання ефективного результату. Установка такого обладнання необхідна при лікуванні широкого ряду недуг — таких, як астма, функціональні розлади нервової системи, емфізема легенів, серцево-судинні проблеми. Також приготування синглетних пінок-коктейлів необхідно при хворобах опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту, в спортивній медицині, для підтримки імунітету, в дерматології, гінекології, урології.

Сінглентнокіслородная пінка, яку виробляє кисневий апарат, дає можливість побачити такі позитивні моменти в лікуванні:  

— вплив і стимулювання вироблення власних антиоксидантів в організмі;

— поліпшення регенераційних і обмінних процесів для всіх органів;усунення запальних вогнищ;

— стимуляція ефективності роботи дихальної системи, боротьба з гіпоксією;

— розрідження мокротиння в легенях і полегшення її виведення; оптимізація кровообігу;

— нормалізація артеріального тиску.

При цьому потрібно зазначити і деякі протипоказання, за якими апарати для сінглентнокіслородной терапії застосовувати категорично заборонено. До них відносяться онкологічні новоутворення, зміна формули крові, гіпертонія на останніх стадіях, схильність до кровотеч, лихоманка, а також яскраво виражений атеросклероз судин головного мозку.

Купити прилад у вигляді апарату-машини для виготовлення кисневої пінки в Києві: два ключових питання

Дане високоточне оснащення дозволяє отримувати піну або коктейлі у вигляді напоїв. Також їх варто встановлювати і тому, що з їх допомогою активуються водні розчини і кисневі ароматизовані інгаляції.

Як здійснюється виготовлення напоїв — в чому суть роботи пристрою — такі питання досить часто задають потенційні покупці. Виробництво оздоровчої суміші відбувається в такому порядку: кисень, який знаходиться в повітряній масі, пропускається через особливий активатор, який впливає за допомогою пари дистильованої води. Притому на нього неодмінно впливають жорсткі промені ультрафіолету, в результаті чого простий кисень перетворюється в синглетний.

При цьому багатьох користувачів цікавить ще одне питання — скільки коштує установка кисневої машини для отримання пінки. Насправді придбання, монтаж та експлуатація даної техніки досить швидко окупаються. Тому Україна є однією з більшості європейських країн, які активно використовують таке обладнання. Примітно те, що використовувати його можна скільки завгодно, і не тільки в умовах клініки, а й удома. Ціна такого апарату може варіюватися в широкому діапазоні.

Види і комплектація

У наш час придбати це обладнання можна від різних виробників. Як показує практика, Київ, як і багато інших міст нашої країни, віддає перевагу вітчизняному виробнику, в список лінійки продукції якого входять прилади під маркою МІТ. Також великим попитом на користуються прилади від японського бренду Оrient, давно знаходиться на внутрішньому ринку. Якщо говорити про типологію цих виробів, то окремо виділяється одноканальний і двоканальний формат. І той, і інший вельми успішно задіюється в повсякденній медичній практиці.

Згадуючи про те, чим зазвичай укомплектовує завод продукцію даного типу, необхідно перерахувати базовий набір елементів. Як правило, купуючи такий прилад, користувач отримує блок управління в електронному режимі, тигель різної ємності для змішування водяної пари, посудину для вже готових напоїв, що сполучає трубку, яка виробляється з найчистішого силікону без шкідливих добавок. Також туди входить розпилювач фетрового типу, що дозволяє готувати пінки, і титановий — для паро-водяного складу. Товар обов'язково поставляється разом з інструкцією по експлуатації та встановлення.

Де і як замовити

Купити обладнання у Києві у вигляді апаратів МІТ виробництва заводу України і від ТМ orient — одноканальне і двухканальное, необхідне для синглетно-кисневої терапії, за допомогою яких проводиться приготування пінки та коктейлів з води і кисню, за оптимальною ціною ви зможете через онлайн-майданчик Сhemtest .

Нашими клієнтами можуть стати як спеціалізовані медичні організації, так і домашні користувачі. Купують продукцію такого плану і офісні компанії, фіто-бари, кафе, ресторани, оздоровчі комплекси, салони, краси, спортклуби. Оформлення замовлень на товар виробляється прямо на нашому сайті, до того ж менеджери компанії в будь-який момент готові надати вичерпну інформацію з приводу будь-якої товарної позиції. Контактні дані та інші відомості ви знайдете на головній сторінці нашого магазину.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!