Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

ЗАГАЛЬНОЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ

Загальнолабораторне обладнання відoмих світових вирoбників, представлені в цьому розділі, має різну конфігурацію,  та варіанти виконання, які залежать від аналітичної завдання замовника. Щоб правильно підібрати лабораторні прилади — зателефонуйте нам, нaші фахівці Вам дoпоможуть!


ЗАГАЛЬНОЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ Лабораторне обладнання включає в себе широкий спектр лабораторних приладів, таких як лічильники, мікроскопи і системи очищення, які використовуються для сприяння науково-освітніх процесів. Вчені, викладачі та аматори використовують лабораторне обладнання, таке як лабораторні печі, мікроскопи, шейкери, плити і мішалки для надання допомоги в тестуванні, вимірі, оглядіі зборі даних. Мікроскопи, використовується для збільшення дозволу об'єкта або зображення. Вони зазвичай використовуються як лабораторне обладнання, у багатьох роботах біологів, хіміків і лаборантів. Інше лабораторне обладнання, таке як печі, використовуються для нагрівання зразків, яким потрібен високий діапазон температур. Вони нагріваються до високої температури плавно і рівномірно підтримують температуру, забезпечуючи середу, вільну від небажаних домішок і вологи. Автоклави також широко використовуються для стерилізації досліджуваних об'єктів. Додатково поставляються в лабораторії сушильні шафи, які представляють герметичні корпуса для захисту вмісту від атмосферної вологи і температури. Центрифуги використовуються для розділення рідин різних щільностей, щоб відокремити різні частини, зазвичай кров і зразки ДНК, жир від молока і т.д. Лабораторне обладнання може бути виготовлене з різних типів матеріалів, підібраних з урахуванням особливостей їх застосування, таких як температура, вологість або хімічна стійкість. Деякий лабораторне обладнання призначене для задоволення конкретних завдань у галузі охорони здоров'я, екологічної безпеки, газової галузі та ін. Лабораторне обладнання зазвичай працює від електромережі або акумуляторного джерела живлення. Поставка здійснюється з подальшим гарантійним обслуговуванням. Лабораторне обладнання широко використовується у сфері освіти, науково-дослідної лабораторії, біології, металургії, машинобудування, хімії, виробництві, так і в медичній, судово-медичної науки та ветеринарної промисловості. Вибрати й купити лабораторне обладнання

Більш детальну консультацію про лабораторне обладнання Ви можете отримати у менеджерів компанії Хімтест Україна+, зателефонувавши за нашими контактними телефонами або оформити заявку.

Ціна на лабораторне обладнання є на сторінці товару

Якщо ціна на лабораторне обладнання відсутня, запитайте її у наших менеджерів, і в найкоротші терміни Вам її повідомлять.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!