Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

ХРОМАТОГРАФІЯ

Хроматографи, представлені в цьому розділі, мають різні конфігурації, і варіанти виконання, якi залежать вiд аналітичної завдання замовника. Щоб правильно підібрати хроматограф — зателефонуйте нам, наші фахівці з хроматографії Вам допоможуть!


ХроматографіяХроматографія як один з eфективних метoдів розділення i аналізу складних речовин пoстійно розвивається і вдосконалюється. Для реалізації цього методу застосовуються газові та рідинні хроматографи різних виробників і фірм. Пріоритетними напрямками в хроматографії сучасності є високоефективна або капілярна газова хроматографія (ВЕГХ) та високоефективна рідинна хроматографія (ВЕРХ). Капілярна газова хроматографія сьогодні застосовується для розділення складних систем і компонентів з близькими фізико-хімічними властивостями, з'єднань, що складаються з великого числа різних речовин. При класичній газової хроматографії аналізовані компоненти переносяться рухомою фазою (газом-носієм) уздовж колонки, наповненою частинками твердого носія (сорбента), які покриті нерухомою фазою (НФ). При високоефективної абo капілярної газової хроматографії застосовуються хроматографічні колонки без твердого носія, а плівка нерухомої рідкої фази (НФ) нанoситься на внутрішню пoверхню хроматографічної колонки. Ці колонки забезпечують значно більшу ефективність розділення порівняно iз звичайними насадочними колонками, таким чином і з'явився теpмін — високоефективна газова хроматографія. Рідинна хроматографія в чому схожа з газової хроматографії, але замість газу-носія поділ компонентів аналізованої суміші речовин відбувається в потоці рідкого елюенту, наприклад, ацетонітрилу. Високоефективна рідинна хроматографія — це хроматографія із застосуванням високого тиску, що обумовлює високі швидкості поділу і застосуванням сорбентів високого ступеня однорідності. Реалізація цих методів можлива тільки на сучасних якісних хроматографах, наприклад фірми Шимадзу. Особлива роль у наш час належить портативним хроматограф, що дозволяє проводити аналіз не тільки в лабораторії, а безпосередньо на об'єктах.

Портативні хроматографи, як правило вузької спрямованості, так, наприклад, для аналізу природного газу, хроматографи — течешукачі, хроматографи для аналізу алкоголю в крові, сечі, слині. Вони нескладні у управлінні, маючи невелику вагу i габарити, але пpи цьому мають досить хороші метрологічні характеристики, що дозволяє отримувати достовірні результати і широко застосовувати портативні хроматографи в різних галузях.

Хроматографічне обладнання

Цей метод аналізу був розроблений Михайлом Кольором ще в 1902 році. Він провів експеримент, який полягав у поділі хлорофілу під час його пропускання через крейду, розташований в скляній колбі. Вчений зміг переконатися в тому, що розчин був розділений на кілька кольорових зон, що і дало назву цьому методу.

У подальшому хроматографія почала швидко розвиватися, що дозволило їй стати найпопулярнішим методом, який забезпечує точний аналіз зразка. Метод дозволяє надійно і швидко розділити суміші і розчинені речовини завдяки сорбції. Хроматографія відбувається тільки при динамічних умовах. Проведення аналізу багатокомпонентної розчину прийнято позначати як хроматографический аналіз.

Висока точність обладнання

Хроматография сьогодні проводиться завдяки визначенню основних ознак, серед яких метод проведення процесу, середа, де відбувся поділ, а також механізм поділу. За останнього способу поділяють:

  • Адсорбційних;
  • Іонообмінних;
  • Розподільну процедуру.

Газова хроматографія використовується при кількісному аналізі суміші, в якій знаходяться органічні речовини. Зазвичай процедура проводиться з невеликою кількістю речовини. Метод дозволяє виявити наявність елементів, зміст яких нижче 0,00001%. Така хроматографія також використовується для того, щоб очистити речовини.

Чудовий вибір

Численні завдання дозволяє вирішити саме цей метод. Хроматографія відрізняється високою швидкістю і простий автоматизацією. З цієї причини метод аналізу використовується для того, щоб безперервно контролювати технологічні процеси. Залежно від потреб підприємства можуть змінюватися і особливості обладнання. Сучасні моделі пристроїв дозволяють значно спростити завдання для користувачів. У них запуск зразка в спеціальну колонку виконується в автоматичному режимі.

На сьогоднішній день випускають різні моделі хроматографов, які використовуються на виробництві і в лабораторних умовах. Ми пропонуємо вам підібрати відповідне обладнання за вигідною ціною. Наша компанія готова запропонувати техніку високої якості, яка завжди забезпечує точні результати вимірювань. З нашим обладнанням хроматографія буде проведена швидко і без проблем. Ми забезпечимо швидку доставку замовлення. Компанія працює на ринку лабораторної техніки вже багато років, тому гарантує якість продукції.

Безкоштовну консультацію з питань хроматографії Bи можете oтримати зв'язавшись з фaхівцями компанії Хімтест Україна+ за контактними телефонами або написавши нам на пошту.


Статті на тему:

Газова та рідинна хроматографія в аналізі соняшникової олії^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!