067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Медичне обладнання для хірургії
Медичне обладнання для хірургії

Хірургія надає медичну допомогу для терапії різних захворювань за допомогою оперативних втручань. Важливу роль в терапії грає оснащення хірургічних відділень сучасним високотехнологічним медичним обладнанням, до якості якого пред'являються високі вимоги.

Всі етапи хірургічного лікування, починаючи від підготовки хворого до операції, знеболювання, забезпечення доступу до оперованого органу (розсічення), процесу операції, відновлення цілісності тканини, закінчуючи постоперационной реабілітацією, вимагають різноманітної високоточної апаратури, лазерних установок, інноваційних роботизованих апаратів хірургічного електрообладнання, спеціальних освітлювальних пристроїв, стерильного медичного інструменту, інших витратних матеріалів. Інноваційний хірургічне обладнання, медична техніка для хірургії надають можливість проводити оперативні втручання з високою точністю з мінімальними надрізами, кровопотерями і т.д.

Функціонування лікарень, поліклінік, реабілітаційних, перинатальних центрів, пологових будинків, стоматологічних клінік, інших організацій охорони здоров'я передбачає відповідне оснащення хірургічних відділень, кабінетів хірурга спеціальним мед обладнанням. Різноманітні види обладнання диференціюють за специфікою, області застосування, по функціоналу і цільовим призначенням.

Види хірургічного обладнання

Залежно від функціонального призначення медичне обладнання для хірургії включає наступне:
— операційні лампи являють собою освітлювальне спецобладнання, яке забезпечує відповідний рівень освітлення під час проведення огляду, хірургічної операції, діагностичного дослідження. Світильники застосовуються для необхідної безтіньовий підсвічування, якісного електроосвітлення робочої зони хірурга, а також використовуються як джерело інтенсивного, спрямованого світла при оглядах;
— аспіратор (відсмоктувач) медичний являє собою прилад, який використовується для вакуумного очищення різних медичних і біологічних рідин, ексудату, транссудату, згустків крові, для евакуації, вилучення шляхом засмоктування фрагментів биотканей, газів з ураженої поверхні, заблокованих дихальних шляхів, навколоносових синусів, з закритою і відкритої порожнини тіла пацієнта при проведенні хірургічних втручань;
— коагулятори є прилади, призначені для зупинки капілярної, поверхневого кровотечі шляхом коагулирования тканин (припікання) або для резекції патологічних новоутворень за допомогою припікання змінним струмом високої частоти. Пристрій утворює електросігнал високої частоти певної потужності для безконтактного розсічення, розрізу, зварювання (з'єднання) ділянок тканини, зупинки кровотечі в процесі операції;
— наркозно-дихальні апарати використовуються для доставки анестезіонной суміші в період проведення хірургічної операції. Пристрої високої якості забезпечують необхідну анестезію, дихальну підтримку в післяопераційному проміжку часу, полегшують процес відновлення природного дихання. Апарати подають анестезію з високоточної концентрацією препаратів, що викликають зниження чутливості тіла до повного припинення сприйняття інформації, і зберігають в суміші необхідної вміст кисню, діоксиду вуглецю;
— електрохірургічні радіохвильові, широкосмугові апарати. Аспіратори диму при проведенні радіохвильової хірургічної операції очищають повітряні маси від запахів, диму, покращують огляд операційної зони. Електрохірургічний високочастотний апарат являє собою прилад, який утворює електросігнал високої частоти певної потужності для розтину або зварювання ділянок тканин. Електрохірургія з високими частотами з використанням потоку низькотемпературної аргоновой плазми, яка має охолоджуючий, ранозагоювальний ефект в процесі операції.

Специфічним видом медобладнання є інфузійні насоси, шприцеві дозатори. За допомогою таких пристроїв здійснюється введення ліків в точних дозах різними способами.

Інші витратні матеріали для хірургії

До групи обслуговуючих медичних товарів відносять наступне: спеціально виготовлений з високоякісних матеріалів медичний хірургічний інструмент для застосування під час всіх видів інвазивних втручань; хірургічні нитки для накладення швів, шовний матеріал для лігування; сумки медичні та інше.

Устаткування для хірургії, враховуючи профільну спеціалізацію, підрозділяється на апарати, витратні матеріали для акушерства і гінекології, стоматологічних, косметологічних клінік, сфери офтальмології, нейрохірургії, кардіології та ін.

Купити медичне обладнання для хірургії в компанії «Хімтест Україна+» за найкращою ціною в Україні

Інтернет-магазин «Хімтест Україна+» (Україна, Харків) пропонує купити в Києві та будь-якому іншому місті України за прийнятною ціною сучасне хірургічне обладнання, товари для хірургії, набір інструментів для медичних установ різного профілю.

Сучасні високоточні хірургічні апарати, спеціальне обладнання для кабінету хірургії відрізняються оптимальним співвідношенням ціна-якість. Актуальні на момент оформлення замовлення ціни, доступні способи оплати, вартість доставки у ваше місто можна уточнити у наших фахівців за вказаними на сайті телефонами.

Швидко доставимо в місто Київ, Миколаїв, Чернігів і будь-який інший населений пункт в Україні одиничне замовлення або оптову партію хірургічного обладнання.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!