067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Апарати для гістологічної обробки тканин


Сортувати:
39000 грн
199000 грн
Артикул: 13636-00006
452000 грн
Артикул: 13636-00009
15000 грн
Артикул: 13636-00007
595000 грн
Артикул: 13636-00008
Ціну уточнюйте!
13000 грн
Медобладнання для гістологічної обробки тканин в лабораторії

Гістопроцессор призначений для обробки тканин в патологоанатомічних відділеннях медичних клінік. Устаткування для гістологічного аналізу можна придбати на сайті «Хімтест Україна +».

Що таке гістопроцессор, його призначення

Традиційно проводку, що забезпечує ущільнення тканин для спрощення її зрізів, проводили вручну. Але, в ході технічного прогресу був розроблений спеціальний апарат, який виконує цю функцію за людини.

Перші гістопроцессори з'явилися в 1979 році в Японії. Вони запропонували застосовувати вакуум в якості прискорювача дегідратації тканин і їх просочення парафіном, що допомогло істотно прискорити процес вивчення матеріалу.

Переваги використання обладнання гістології:
— прискорення процесу вивчення біоматеріалу;
— сучасні апарати мають функцію «відкладений старт»;
— можливість проведення аналізу біопсії;
— прилад забезпечує надійну фіксацію тканин, зневоднення, висвітлення та проведення інших хімічних аналізів.

Гістопроцессор має гарантійний термін рівний 12 місяцям. Номінальна потужність апарату становить 510 Вт, а також є можливість автономного режиму роботи. Якщо при проведенні дослідження в електромережі не буде струму, то процес обробки матеріалу продовжиться. Прилад здатний працювати на акумуляторі до 5 годин.

Сучасні пристрої мають компактні розміри, приємний дизайн, їх виготовляють з хімічно стійких матеріалів.

Де краще купити медобладнання для досліджень

Компанія «Хімтест Україна +», спеціалізується на продажу обладнання для роботи в сфері санітарно-епідеміологічних досліджень, для контролю хімскладу будівельних матеріалів, для аналізу складу води, а також для аналізів продуктів.

Сайт спеціально розроблений для зручності клієнтів. Для того щоб знайти необхідний прилад натисніть відповідний розділ в каталозі на головній сторінці або ж забийте назву бажаного товару в рядок пошуку.

Компанія має великий штат співробітників. Які готові в режимі онлайн або по телефону відповісти на будь-які питання стосовно характеристик приладів та їх застосування. Також, досвідчені фахівці можуть допомогти правильно оформити замовлення і доставку.

Наша компанія надає послуги ремонту і модернізації устаткування інших виробників. При замовленні з нашого сайту, ми зобов'язуємося надати допомогу в установці і правильному запуску обладнання, а також пропонуємо навчання для персоналу. Виконуємо гарантійне і післягарантійне обслуговування.

На головній сторінці сайту можна знайти всю необхідну інформацію про нашу компанію і її роботі. Телефони наших співробітників вказані у верхній частині сайту, тут же можна знайти перелік розділів для ознайомлення з сайтом і товарами.

Доставка лабораторних апаратів проводиться досвідченими логістичними компаніями, які відрізняються надійністю і пунктуальністю.

Новинки
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!