Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Обладнання для електротерапії


Сортувати:
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Устаткування для електротерапії

Терапія за допомогою розрядів струму давно застосовується в медицині для усунення больових синдромів різної етимології. Купити прилади для електротерапії можна на сайті «Хімтест Україна+», де представлений широкий вибір лабораторного обладнання будь-якої складності і призначення.

Особливості використання обладнання

Електротерапія — методика лікування болів в тілі, із застосуванням струму. Дія апарату полягає в тому, що він пропускає невеликі розряди через тканини організму, таким чином, відновлюючи нормальне функціонування всіх його систем.

Пристрій успішно використовується в лікувально-профілактичних цілях, застосовується в спортивних установах при травмах суглобів. Також, дані апарати використовують в салонах краси та стомат кабінетах.

Дані прилади компактні і зручні у використанні, їх легко переносити через малу масу до 3 кг. Деякі пристрої створені для спільного проведення процедур і розраховані відразу на кілька людей.

 

Область застосування:  

— зняття спазму м'язів, шляхом електростимуляції;

— усунення неврологічного прояви болю в спині і шийному відділі;

— параліч, парез стопи;

— профілактика захворювань судин;

 лікування фантомних болів;

— усунення спазмів при сильних фізичних навантаженнях;

— варикозне розширення вен;

— атрофія м'язів;

— запальні процеси різної етимології;

— клімакс, сильні болі при менструації;

— використовується в лікуванні забитих місць, розтягнень і т.д.

Цей пристрій використовується в лікуванні і профілактиці виникнення багатьох захворювань, особливо пов'язаних з опорно-руховою системою. У санаторних умовах рекомендовано проводити до 10 сеансів для поліпшення самопочуття.

Де краще придбати апарат для електротерапії

Устаткування для лабораторних досліджень, а також для медичних установ і санаторіїв можна купити на сайті «Хімтест Україна+». Тут, представлені пристрої для санітарно-епідеміологічного контролю, для проведення хімічного аналізу будівельних матеріалів і харчових продуктів. Компанія співпрацює з великою кількістю (понад 300) компаній виробляють лабораторні прилади різної складності. Постачальники є відомими світовими компаніями, давно зарекомендували себе на терені продажів і виготовлення обладнання.

Клієнтами фірми «Хімтест Україна +» є навчальні заклади, харчові лабораторії, заводи і багато інших установ. Співробітники нашої компанії є висококваліфікованими фахівцями в області технологій, тому ми можемо відповісти не тільки за реалізацію обладнання, а й пропонуємо послуги його установки, введення в роботу і навіть можемо навчити персонал для подальшої роботи з ним.

Зручний інтерфейс сайту дозволяє вибирати товар швидко. На головній сторінці можна знайти каталог продукції, розділений по групах або скористатися рядком пошуку. Увівши ключове слово можна моментально знайти потрібний пристрій.

Оформляючи заявку необхідно ввести особисті дані і вибрати спосіб оплати: готівковий, безготівковий розрахунок. Доставка також проводиться декількома способами на вибір. Транспортні компанії, які співпрацюють з фірмою, є надійними і перевіреними, тому ми довіряємо їм крихкий товар для перевезення на тривалі відстані.

На головній сторінці онлайн-магазину є телефони менеджерів сайту. Звернувшись за допомогою до фахівця компанії можна отримати кваліфіковану консультацію та оформити заявку на придбання обладнання.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!