Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Медичне обладнання проти COVID19
Сортувати:
Медичне обладнання проти COVID19 

Світ зіткнувся з серйозною пандемією глобального масштабу, викликаної нової коронавирусной інфекцією (COVID-19). Число хворих характеризується ростом. Так як коронавірусна інфекція вражає найчастіше органи дихання, установи охорони здоров'я повинні бути оснащені в повному обсязі медичним обладнанням, засобами індивідуального захисту від COVID-19, необхідних для підтримки нормальної роботи дихальної системи, порятунку життів тяжкохворих.

Сучасний захист від Ковід — це безпечні, функціональні, безвідмовні, технологічні медичні апарати, що забезпечують повноцінну підтримку дихальної системи пацієнта в період захворювання коронавирусной інфекцією, при якому рівень кисню в крові людини фіксується в небезпечно низьких значеннях або рівень діоксиду вуглецю в крові має небезпечно високі значення.

В даному розділі каталогу ви зможете знайти необхідні медичні апарати для боротьби з коронавирусной інфекцією, кошти, що забезпечують індивідуальний захист населення, призначені для дотримання вимог карантинних заходів, санітарних норм згідно із законодавством.

Види медичного обладнання

Апарат штучної вентиляції легенів (ШВЛ) — це спеціальне медичне обладнання, яке застосовується для вимушеного надходження кисню в організм хворого COVID-19 для повноцінного насичення крові, тканин, органів киснем і очищення органів дихальної системи від небезпечних концентрацій вуглекислого газу. Штучна вентиляція легенів є комплексом заходів по здійсненню нормального газообміну в легенях хворого COVID-19 для підтримки або відновлення процесів обміну речовин в організмі.

Кисневий концентратор являє собою пристрій, який виділяє молекули кисню з навколишнього атмосферного повітря, концентрує їх і видає у вигляді потоку чистого кисню. Повітря заходить в пристрій, проходить спеціальну фазу очищення і виходить у вигляді молекул чистого кисню, концентрація якого на виході досягає 95%. Потім зволожений до необхідного ступеня кисень за допомогою спеціальних трубок для носа потрапляє в організм хворого. Пристрої прості в застосуванні і можуть тривалий час працювати безперервно.

Дихальні прилади, ШВЛ з ручним керуванням — це спеціальні апарати для підтримуючої вентиляції легенів в реанімаційних або позалікарняних умовах. Пристрої також насичують кров киснем, коли органи дихання не справляються самостійно з оксигенацией крові. Зручність застосування, невелика вага і розмір приладів дозволяють лікарям брати їх з собою на виклик, оснащувати ними карети невідкладної допомоги. Принцип дії апаратів укладений в доставці повітря в легені через силіконову маску і стиснення самонаполняемого, розправляється мішка з силікону, вентиляція легенів залежить від інтенсивності стискань. Прилади призначаються для дорослих і дітей різних вікових категорій.

Засоби індивідуального захисту від коронавируса

В інтернет-магазині представлені засоби для індивідуального захисту людини в умовах пандемії.

Медична маска для захисту органів дихання, обличчя від контактів з інфекційними агентами, коронавірусів COVID-19, що передаються від людини до людини повітряно-крапельним шляхом і при тісному контакті. Засіб перешкоджає поширенню вірусу, запобігає зараженню. Одноразові маски застосовують як засіб особистої безпеки під час COVID19, дотримання карантинних вимог з обов'язковим масковим режимом.

Експрес-тести для визначення наявності антитіл до COVID19 надають інформацію про те, чи знайомий імунітет людини з патогентом. Швидкі тести виявляють наявність вірусних речовин, сторонніх для людини, що викликають формування антитіл, які починають синтезуватися тільки при атаці вірусу в крові і орієнтовані для нейтралізацію патогенних клітин. Засоби захисту дозволяють визначити вже перенесене захворювання або дізнатися про перебіг в організмі в даний момент COVID19.

Купити медичне обладнання проти COVID19 за доступною ціною в компанії «Хімтест Україна +» (Україна, Харків)

З метою зниження захворюваності, підвищення відсотка одужання після коронавирусной інфекції, дотримання карантинних заходів, ефективної боротьби з епідемією ковід інтернет-магазин компанії «Хімтест Україна +» пропонує купити величезний асортимент високотехнологічного медичного обладнання проти коронавируса COVID-19, а також засобів індивідуального захисту від вірусів (маски, тести та ін.). Ми гарантуємо кращі ціни в Україні і високу якість від надійних виробників. Продаж медичного обладнання проти COVID19 здійснюється з оперативною доставкою в усі міста України.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!