Украинский Русский
067 318 2112  
  063 128 3131

Середовища живильні

Живильні середовища які використовуються для вирощування мікроорганізмів прeдставлени в даному розділі. Якщо в переліку поживних середовищ Ви не знайшли необхідну вам середу, то зателефонуйте нам, ми привеземо її під замовлення.


Сортувати:
FT агар сухе живильне середовище
Оценить
Артикул: 7974-00014
FT агар призначений для культивування і виділення туляремийного мікроба з об'єктів зовнішнього середовища.
Ціну уточнюйте!
RVS-бульйон для накопичення сальмонел за Раппапорту-Вассилиадису
Оценить
Артикул: 7974-00015
Набір реагентів для бактеріологічних досліджень «Живильний бульйон для накопичення сальмонел за Раппапорту-Вассилиадису сухий» (RVS-бульйон) призначений для селективного накопичення сальмонел при проведенні бактеріологічних досліджень у клінічній та санітарної миктобиологии.
Ціну уточнюйте!
S-S агар сухе живильне середовище
Оценить
Артикул: 7974-00016
S-S агар живильне середовище призначена для виділення сальмонел та шигел з досліджуваного матеріалу ( фекалії, сеча та ін) та їх
2190 грн
SDS-бульйон живильне середовище
Оценить
Артикул: 7974-00017
Поживне середовище для виділення та ідентифікації ентеробактерій сухе
Ціну уточнюйте!
TCBS-агар живильне середовище
Оценить
Артикул: 7974-00018
Призначений для виділення холерних і НАГ-вібріонів з клінічного матеріалу (випорожнення, блювотні маси, вміст жовчного міхура, а також суспензія, приготована з грудочок слизової оболонки кишечника трупа та ін).
Ціну уточнюйте!
XLD-агар живильне середовище
Оценить
Артикул: 7974-00019
XLD-агар "Поживне середовище для виділення та диференціації патогенних ентеробактерій"
Ціну уточнюйте!
АГВ сухе живильне середовище
Оценить
Артикул: 7974-00020
АГВ середовище суха. Набір реагентів для бактеріологічних досліджень "Поживне середовище для визначення чутливості мікроорганізмів до антибактеріальних препаратів суха"
1367 грн
Ацетатний агар сухе живильне середовище
Оценить
Артикул: 7974-00021
Живильне середовище для ідентифікації ентеробактерій суха
1235 грн
Біфідум-середовище живильна суха
Оценить
Артикул: 7974-00022
Живильне середовище для культивування і виділення біфідобактерій
3600 грн
Бордетелагар сухе живильне середовище
Оценить
Артикул: 7974-00023
Живильне середовище призначена для культивування коклюшного мікроба і виділення з інфікованого матеріалу хворих (слиз з верхніх дихальних шляхів).
Ціну уточнюйте!
Бруцеллагар набір сухого живильного середовища
Оценить
Артикул: 7974-00024
Бруцеллагар.Набір реагентів для бактеріологічних досліджень-ний «Поживний агар для культивування і виділення-лення збудника бруцельозу сухий»
Ціну уточнюйте!
ВСА сухе живильне середовище № 5
Оценить
Артикул: 7974-00025
ВСА середовище суха (середа5).Вісмут-сульфіт-ГРМ-агар "Живильне середовище для виділення сальмонел суха"
1680 грн
Гемофилус агар сухе живильне середовище
Оценить
Артикул: 7974-00026
Набір реагентів для бактеріологічних досліджень-ний «Живильне середовище для культивування і виділення-лення гемофільної палички, готова до застосування»
Ціну уточнюйте!
Гисса середовище з глюкозою з бромтимоловым синім
Оценить
Артикул: 7974-00027
Гисса з глюкозою. Середа Гисса-ГРМ з глюкозою і бромтимоловым синім "Живильне середовище для ідентифікації ентеробактерій сухе"
1163 грн
Гисса середовище з лактозою з бромтимоловым синім
Оценить
Артикул: 7974-00028
Гисса з лактозою. Середа Гисса-ГРМ з лактозою і бромтимоловым синім "Живильне середовище для ідентифікації ентеробактерій сухa"
1187 грн
ГНК-агар. Гонококкова середовище
Оценить
Артикул: 7974-00029
Живильне середовище призначена для виділення і культивування гонокока при дослідженні інфікованого матеріалу від хворих з запальними захворюваннями сечостатевих та інших органів, а також для культивування музейних штамів.
Ціну уточнюйте!
Гисса середовище з мальтозою з бромтимоловым синім
Оценить
Артикул: 7974-00030
Гисса з мальтозою. Середа Гисса-ГРМ з мальтозою і бромтимоловым синім "Живильне середовище для ідентифікації ентеробактерій сухa"
1451 грн
Гисса середовище з манітом з бромтимоловым синім
Оценить
Артикул: 7974-00031
Гисса з манітом.Середа Гисса-ГРМ з манітом і бромтимоловым синім "Живильне середовище для ідентифікації ентеробактерій сухa"
1187 грн
Гисса середовище з сахарозою з бромтимоловым синім
Оценить
Артикул: 7974-00032
Гисса з сахарозою. Середа Гисса-ГРМ з сахарозою і бромтимоловым синім "Живильне середовище для ідентифікації ентеробактерій сухa"
960 грн
ГРМ-агар сухе живильне середовище
Оценить
Артикул: 7974-00033
ГРМ-агар "Поживний агар для культивування мікроорганізмів сухий"
Ціну уточнюйте!
ГРМ-бульйон сухе живильне середовище
Оценить
Артикул: 7974-00034
ГРМ-бульйон.ГРМ-бульйон "Живильний бульйон для культивування мікроорганізмів сухий"
1451 грн
Калію телур 2% розчин сухе живильне середовище
Оценить
Артикул: 7974-00035
Телур калію використовують в якості суплемента при приготуванні поживних середовищ для виділення збудників дифтерії, холери та інших бактерій.
Ціну уточнюйте!
Жовч очищена сухе живильне середовище
Оценить
Артикул: 7974-00036
Застосовується у складі живильних середовищ для виділення ентеробактерій в якості інгібітора грам-негативної мікрофлори.
3000 грн
Иерсиниозная сухе живильне середовище
Оценить
Артикул: 7974-00037
Иерсиниозная середовище суха, ІЕРСІНІЯ - АГАР. Набір реагентів для бактеріологічних досліджень "Живильне середовище для виділення збудників кишкового єрсиніозу і псевдотуберкульозу суха"
Ціну уточнюйте!
Кампилобакагар сухе живильне середовище
Оценить
Артикул: 7974-00038
Живильне середовище призначена для виділення і культивування збудника кампилобактериоза з інфікованого матеріалу і об'єктів зовнішнього середовища, а також для культивування музейних штамів і свежевыделенных культур.
Ціну уточнюйте!
Середовище Кесслера ГРМ сухе живильне середовище
Оценить
Артикул: 7974-00039
Середовище Кесслера-ГРМ "Поживне середовище для виявлення бактерій групи кишкової палички суха" 
1217 грн
Клиглера агар ГРМ сухе живильне середовище
Оценить
Артикул: 7974-00040
 Живильне середовище призначена для ідентифікації ентеробактерій по їх здатності ферментировать лактозу, глюкозу, утворювати газ і сірководень.
1217 грн
Коринебакагар сухе живильне середовище
Оценить
Артикул: 7974-00041
Живильне середовище призначена для виділення коринебактерій з інфікованого матеріалу.
Ціну уточнюйте!
Коринетоксагар сухе живильне середовище
Оценить
Артикул: 7974-00042
Живильне середовище призначена для визначення токсигенності дифтерійних мікробів при діагностиці інфекційних захворювань "in vitro".
Ціну уточнюйте!
Листерий набор для определения
Оценить
Артикул: 7974-00044
Набір для визначення листерий
Ціну уточнюйте!
Середовища живильні
Живильні середовища — субстрати, які використовуються в лабораторній практиці для вирощування мікроорганізмів та інших біологічних об'єктів. Зростання мікроорганізмів залежить від наявності в живильному середовищі достатньої кількості органічних і неорганічних речовин у вигляді різних солей, вітамінів і ін. Живильні середовища повинні володіти також оптимальними фізико-хімічними властивостями: рН, в'язкістю, вологістю, осмотичним властивостями.

Найбільш часто в якості органічного компонента поживних середовищ застосовують продукти часткового розщеплювання білків  — пептони або різні м'ясні настої і екстракти. Ці компоненти використовують при виготовленні багатьох так званих звичайних поживних середовищ, найчастіше застосовуються для вирощування мікробних культур, а також є основою більш складних поживних середовищ. До числа звичайних поживних середовищ відноситься м'ясо-пептони бульйон і бульйон Хоттингера. Залежно від виду культивованого мікроорганізму загальні поживні середовища містять добавки різних бактеріальних факторів росту. В одних випадках це можуть бути чисті вітаміни, амінокислоти, в інших — екстракти всіляких натуральних субстратів. Так, наприклад, для вирощування збудників бруцельозу використовуються добавки переварити тканини печінки, а збудник коклюшу культивують на середовищах, що містять кров.

До спеціальних живильних середовищ відносяться середовища, що застосовуються при необхідності виборчого виявлення в досліджуваному матеріалі будь-якого виду мікроорганізму або його окремого біохімічного або фізіологічного властивості. До числа спеціальних поживних середовищ відносяться наступні.

1. Електівние (виборчі) і збагачувальні середовища. В таких середовищах створені сприятливі умови для розвитку якого-небудь одного виду мікроорганізму, розмноження всіх інших видів мікробів пригнічується. Для цього до середовища додають або поживні речовини, які може використовувати тільки досліджуваний мікроб, або різні чинники гноблення, до яких цей мікроб нечутливий.  Цей тип поживних середовищ використовується для виділення і встановлення природи мікроорганізмів, присутніх в досліджуваному матеріалі в дуже невеликій кількості в порівнянні з іншими формами. Прикладами виборчих середовищ є середовища, що містять жовч або солі жовчних кислот і діамантову зелень, а також середовища, що містять гіпс, які застосовуються для виділення патогенних кишкових бактерій. На цих середовищах пригнічується ріст кишкової палички.  Для первинних посівів збудників дифтерії використовують згорнуту кінську сироватку, на якій всі інші види мікробів ростуть значно повільніше.

2. Диференційно-діагностичні середовища. Ці поживні середовища застосовуються для ідентифікації бактеріальних культур. Використання диференційно-діагностичних поживних середовищ засноване на тому, що при зростанні на них бактерій відбуваються хімічні зміни компонентів середовища, які легко можна спостерігати. Як змінюється компонента диференційно-діагностичних поживних середовищ найчастіше застосовуються різні білкові речовини, цукру і багатоатомні спирти, в результаті розщеплення яких мікробами змінюється реакція середовища, що враховується по зміні забарвлення доданих до середовища індикаторів, появи пухирців газу і т. П. Прикладами широко використовуваних диференційно-діагностичних поживних середовищ можуть служити середовища так званого строкатого ряду, що застосовуються для з'ясування здатності мікробів зброджувати різні цукру (середовища Гіссен і ін.).
Вибрати й купити живильні середовища
Для отримaння додаткових дaних, щo стоcуються живильних середовищь лабораторного обладнання, прохання телефонувати в компанію Хімтест Україна+ за телефоном (057) 757-35-48 або оформити заявку.
Ціна на живильні середовищає на сторінці товару

Якщо ціна на середовища живильні відсутня, запитайте її у наших менеджерів, і в найкоротші терміни Вам її повідомлять.

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!