067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Обладнання для трансфузіології


Сортувати:
184900 грн
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1946-00151
52430 грн
Артикул: 1946-00155
34240 грн
Артикул: 1946-00157
438281 грн
Артикул: 2049-00008
Білірубінометр БФ-ЦН-01 призначений для визначення загального білірубіну в крові у новонароджених і дорослих.
Ціну уточнюйте!
Лічильник лейкоцитів СЛ-1 MICROmed лейкоцитарної формули крові
Вы экономите 208 грн
-10%
Оценить
Артикул: 97-00219
Лічильник лейкоцитарної формули крові СЛ-1 MICROmed призначений для підрахунку різних видів клітин крові (лейкоцитарної формули) при ee мікроскопічному дослідженні.
2073 грн
Цена: 1865 грн
Лічильник С-5 лабораторний для підрахунку еритроцитів, тромбоцитів
Оценить
Артикул: 97-00220
Електронний лічильник С-5 MICROmed призначений для підрахунку лейкоцитарної формули крові, рахунку еритроцитів, тромбоцитів в мазку і інших рахункових процедур, що виконуються при аналізі крові.
Ціну уточнюйте!
Устаткування для трансфузіологіїТрансфузіологія представляє розділ медицини, який вивчає питання переливання людині крові та її препаратів, а також кровозамінників та плазмозамінників. Переливання рідкої, рухомий сполучної тканини внутрішнього середовища організму або гемотрансфузия передбачає введення з терапевтичною метою в кровоносне русло людини крові або її складових.

Завдяки використанню новітніх технологій, апаратних способів заготівлі крові на зміну гемотрансфузії неоднорідною полідисперсної рідини зі зваженими форменими елементами прийшло диференційоване лікування її компонентами. З цільної рідкої, рухомий сполучної тканини отримують кілька складових: червоні кров'яні тільця, клітини, які допомагають утворювати згустки і припиняти кровотеча, рідкий матрикс, лейкоцити та ін. Тому сьогодні неодноразово здавши кров, можна допомогти відразу кільком потребують різних її компонентах:
— жінки з ускладненою вагітністю;
— діти з важкою формою анемії;
— люди з важкими травмами;
— хворі, яким проводяться хірургічні втручання, пацієнти, які страждають на онкозахворювання.

Рідка сполучна тканина необхідна для систематичних гемотрансфузій людям, що страждають на лімфому, лейкозами, пароксизмальної нічний гемоглобінурія, іншими хворобами, а також для приготування речовин, що містяться в плазмі, тромбоцитах і забезпечують гемостаз.

До апаратів для збору біорідини і її компонентів пред'являються високі вимоги, пов'язані з основним функціональним призначенням щодо забезпечення безпеки, гарантованої надійності. Сьогодні в медицині зріс попит на терапію із застосуванням стовбурових клітин, лікування плазмою, гемотрансфузії та ін., Тому підвищилася потреба в спеціальних пристроях, призначених для збору, зберігання, розподілу компонентів рідкої сполучної тканини. Від якості приладів, витратних матеріалів, реактантов залежить точність досліджень, успіх подальшої терапії.

Види пристроїв для банку крові

Для того, щоб отримати високоякісні компоненти біорідини, потрібне відповідне оснащення закладів охорони здоров'я. Сьогоднішні станції гемотрансфузії, дослідні лабораторії, трансфузіологічні служби використовують спеціальні медичні установки для збору, поділу, зберігання, перемішування, розморожування компонентів крові:
— розморожувачі плазми;
— інкубатори для зберігання тромбоцитів, їх перемешівателі;
— міксери для забору біологічного рідини;
— сепаратори плазми, компонентів рідкого сполучної тканини;
— білірубінометр;
— лічильник лейкоцитів, еритроцитів, тромбоцитів;
— запаіватель трубок контейнерів для крові;
— спеціальні контейнери забезпечують збереження біологічної рідини і її компонентів, безпечний паркан, переливання, зберігання, транспортування;
— системи для збору;
— лабораторні холодильні установки, морозильні камери забезпечують високий ступінь охолодження, заморозки рідкої сполучної тканини і її компонентів;
— медичні, лабораторні центрифуги забезпечують якісне розділення рідких біосередовищ, з'єднання окремих складових, підвищення точності медичних аналізів, отримання якісних компонентів крові.

Переваги обладнання для збору крові
Прилади для збору рідкої сполучної тканини і її складових елементів мають наступні переваги:
— багатофункціональність;
— відповідність встановленим нормам і стандартам якості;
— створення умов для виробництва і зберігання біологічної рідини, її компонентів;
— тривалий термін експлуатації.

Сучасні прилади відрізняються високими функціональними можливостями, надійністю, практичністю, безпекою. Поверхні пристроїв легко піддаються очищенню, дезінфекції. Порушення герметичності приладу повністю виключено.

Купити обладнання для банку крові, трансфузіології за вигідною ціною в компанії «Химтест Україна +»

Купити в Україні високоякісні медичні трансфузіологічні апарати можна в компанії «Хімтест Україна +» (Україна, Харків). Перш ніж оформити замовлення на обладнання, скористайтеся консультацією наших фахівців. Ми допоможемо зробити правильний вибір, порекомендуємо найбільш підходяще обладнання, інші витратні матеріали, розповімо про всі переваги приладів.

Продукція, представлена ​​на сайті відповідає світовим стандартам якості, має тривалий термін служби, стерильність, високі технічні характеристики, доступну вартість.

Дізнатися, яка актуальна ціна і купити спеціальні медичні прилади для гемотрансфузії, разморажвателі плазми, інкубатори для зберігання тромбоцитів, білірубінометри, лічильники лейкоцитів, еритроцитів, тромбоцитів можна в компанії «Хімтест Україна+» з доставкою в Київ та інші міста по всій Україні.

Новинки
Шафа біобезпеки HR1800-IIA2-X
Шафа біобезпеки HR1800-IIA2-X
Ціну уточнюйте!
Шафа біобезпеки HR1500-IIA2-X
Шафа біобезпеки HR1500-IIA2-X
Ціну уточнюйте!
Шафа біобезпеки HR1200-IIA 2-X
Шафа біобезпеки HR1200-IIA 2-X
Ціну уточнюйте!
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!