067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Обладнання для рефлексотерапії
Сортувати:
Все для комплектації кабінетів рефлексотерапії

Рефлексотерапія, вона ж акупунктура, і вона ж голковколювання, знайома нам, завдяки традиційній китайській медицині. Висока результативність методу і практично повна відсутність побічних ефектів — причина того, що ця методик постійно набирає популярність. При цьому проводити всі маніпуляції повинен лікар-фахівець рефлексотерапевт, спеціалізація якого відноситься до сегменту неврології.

У зв'язку з розвитком інноваційних технологій дана методика отримала абсолютно новий розвиток — в цьому випадку в кабінетах рефлексотерапії використовується спеціальний пристрій — апарат, який замінює традиційні голки. Ціни на товари такого типу зазвичай цілком доступні, і тому вони широко використовуються не тільки в лікувальних закладах, а й у різних профілакторіях, водо- і грязелікарнях, інше.

Навіщо потрібно купити прилад проведення рефлексотерапії

Потрібно сказати, що таке обладнання вважається надзвичайно ефективним і при цьому абсолютно безпечним у застосуванні. Воно не тільки дозволяє успішно боротися з різними захворюваннями — досить часто апарати для рефлексотерапії, придбані в Києві за доступною ціною, задіюються з профілактичною метою. В результаті у пацієнтів покращується робота імунної системи, знижується ризик активізації хронічних хвороб.

Як правило, така фізіотерапія буде доречною в наступних випадках:  

— погіршення самопочуття, пов'язане зі зміною енергетичних каналів;

— проблеми, пов'язані з функціонуванням серця і судин;

— захворювання ендокринного характеру;

— недуги лор органів;

— хвороби бронхів, легенів і дихальної системи;

— сфера дерматології;

— проблеми, що виникають з порушеннями роботи шлунково-кишкового тракту;

— запальні процеси в організмі різної етіології;

— больові синдроми.

Деякі моделі цих приладів дають можливість задіяти одночасно кілька фізичних факторів. Такий формат значно підвищує універсальність впливу, відкриваючи широкий потенціал для лікування більшості захворювань. При цьому сам процес лікування знаходить певну системність, що в кінцевому підсумку обов'язково позначається на ефективності терапії.

Принцип дії і основні види приладів

Такі пристрої характеризуються електромагнітної природою, і як джерело впливу використовують лазери. Ключовою особливістю методів лазерної рефлексотерапії є створення сильного біостімулірующего дії на клітинному і тканинному рівнях. Ці прилади дають можливість не допустити ушкоджень шкірних покривів і внести інфекцію. Також дуже важливим при лікуванні є зменшення витрат часу на проведення однієї процедури - приблизно 5 хвилин, що істотно підвищує продуктивність роботи лікаря.

За способом застосування лазерні установки даного формату діляться на багатоцільові і спеціалізовані. Перший тип передбачає підвищену силу випромінювання — 15-150 мВт, доповнюються безліччю насадок, за допомогою яких можна виконувати різні методи лікування.

Спеціалізовані вироби відрізняються компактністю, порівняно невеликою потужністю — в межах 5-20 мВт, і передбачають проведення неінвазивних методів лазерної рефлексотерапії.

Купити обладнання у вигляді пристроїв і приладів для проведення рефлексотерапії в Харкові, Києві та інших містах України ви зможете через наш сайт — в нашому каталозі є весь товар для оснащення кабінетів фізіотерапії. Вся інформація про товар і ціна продукції вказані тут же. Оформляючи заявку на сторінці Сhemtest, наші покупці можуть розраховувати на кваліфіковану консультацію менеджерів, зручну систему оплати, а також на доставку до Харкова, Києва і по іншим регіонам нашої країни.

Новинки
Шафа біобезпеки HR1800-IIA2-X
Шафа біобезпеки HR1800-IIA2-X
Ціну уточнюйте!
Шафа біобезпеки HR1500-IIA2-X
Шафа біобезпеки HR1500-IIA2-X
Ціну уточнюйте!
Шафа біобезпеки HR1200-IIA 2-X
Шафа біобезпеки HR1200-IIA 2-X
Ціну уточнюйте!
Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!