Украинский Русский
067 318 2112  
  063 128 3131
Обладнання та прилади що застосовуються в медицині


Медичне обладнання

Функціонування лікарень, поліклінік, реабілітаційних, перинатальних центрів, пологових будинків, стоматологий, багатофункціональних військових медичних центрів, відділень експертиз, станцій переливання крові, швидкої медичної допомоги, служб порятунку, інших організацій охорони здоров'я передбачає відповідне оснащення спеціальним медичним обладнанням. Різноманітні види медтехніки диференціюють за специфікою, області застосування, по функціоналу і цільовим призначенням. Медтехніка застосовується для діагностики, медичних досліджень, фізіопроцедур, реабілітації, косметології (салон краси), для трансфузіології, гістологічної обробки тканин, для ветеринарії та інших медико-профілактичних цілей.

Класифікація медобладнання за функціональним призначенням

Медичне устаткування використовується в лікувальній практиці, санаторно-курортній сфері, бальнеології, клінічній медицині, фармакологічній практиці, медико-біологічної галузі, доказовій медицині та інших напрямках медицини. Залежно від цільового використання, призначення, медтехніку класифікують за наступними напрямками:
— сфера хірургії включає операційні лампи, специнструмент, наркозно-дихальні апарати, коагулятори, аспіратори, лазерні установки, оптичне медобладнання, інноваційні роботизовані апарати, які надають можливість проводити інвазивні втручання з високою точністю з мінімальними надрізами і ін .;
— терапевтична медтехніка включає прилади для інфузійної терапії, цифрові апарати електростимуляції, спеціальні пристосування для низькочастотної імпульсної індукційної терапії, лікування ультразвуком, мікрохвилями та ін.;
— медтехніка для обстежень, діагностики — реографи, томографи, аудіометри, стетоскопи, спірографи, електронейроміографія, енцефалографи і ін.;
— апарати для реабілітації та фізіопроцедур — медприлади для електротерапії, небулайзери, медобладнання для рефлексотерапії, мікрохвильової, УВЧ терапії та магнітотерапії, УЗ прилади, вібромасажери, медичний підводний душ-масаж, душ Шарко, синглетно-кисневі суміші та ін.;
— медтовари для контрольно-аналітичних лабораторій — розморожувачі плазми, інкубатор для зберігання тромбоцитів, кріостати, ротаційний мікротом, вимірювальні прилади, коагулометри, аналізатори, медобладнання для імуноферментного дослідження, термостати та ін.

Медлабораторію повинна бути оснащена стерилізаторами, облучателями, оптичними пристроями для визначення змісту, щільності речовин в досліджуваних розчинах і т.д. Представлене медобрудованіе відрізняється принципом роботи і функціональними можливостями.

Класифікація по сфері використання

Специфічним видом медобладнання є медичні монітори. За допомогою таких пристроїв лікарі здійснюють моніторинг стану здоров'я, забезпечують догляд та спостереження за пацієнтами, виявляють можливі функціональні порушення, зміни, що відбуваються в різних системах і органах людини.

Медтехніка, що застосовується в реанімації, підтримує життєзабезпечення пацієнта. У цю групу медобладнання входять прилади ШВЛ, кисневі концентратори, обладнання для штучного кровообігу, установки для гемодіалізу, медтехніка для ССС.

До групи обслуговуючих медичних товарів відносять стерилізатори, маски медичні одноразові, дезінфектори, експрес-тести на коронавірус, УФ-опромінювачі і інше.

Мед техніка в залежності від профільної спеціалізації, спрямованості поділяється на обладнання для сфери гінекології та акушерської практики (фетальні монітори, Допплер, кювези (інкубатори) для новонароджених та ін.), Стоматологічних клінік (пневмоелектрічеськие установки, інтраоральні камери, турбінні приставки, аспіратори, діатермокоагулятор , лампи тощо.), неврологічної області, сфери офтальмології, кардіології ін.

Також на сайті представлені багатофункціональні апарати для косметології, масажери (турмаліновий килимок, апарат пасивної ходьби, масажне крісло, масажери для тіла та ін.), Тренажери (велоергометр, бігова доріжка і ін.), Тонометри, бальнеологічне обладнання, ортопедичні товари (корсети, бандажі, наколінники, віскозне подушки та ін.), медичні товари, медобладнання проти COVID19. Продаж сучасного медичного обладнання, товарів таких, як пропонують салони магазинів техніки, магазини медтехніки від провідних виробників, здійснюється в інтернет-магазині компанії «Хімтест Україна +» (Харків) з доставкою в м Одеса, Житомир, Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Кривий Ріг і іншим містам по всій Україні, адреса, телефон компанії вказано на сайті.

Купити медичне обладнання в компанії «Хімтест Україна +» за найкращою ціною в Україні

Інтернет-магазин компанії «Хімтест Україна +» пропонує величезний асортимент різноманітних видів медобладнання, яке відрізняється конкурентоспроможною ціною і високою якістю. Сайт компанії пропонує зручний електронний каталог продукції, де міститься докладний опис товарів, їх основні функціональні характеристики.

Медтехніка завжди в наявності, відрізняється мультифункціональними можливостями, доступною ціною. Ми готові співпрацювати на взаємовигідних умовах з оптовими, роздрібними покупцями. Вибрати в каталозі, замовити онлайн на сайті, купити в Києві, Дніпрі (Дніпропетровську), Житомирі, Кривому Розі, Одесі, Харкові та інших містах України медобладнання, медичні товари, медтехніку, медтовари, допоможуть фахівці інтернет-магазину «Хімтест Україна +», дадуть відповідь на всі питання про мед техніці, обладнанні, умови оплати, доставки у ваше місто до вказаної адреси.

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!