Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Тренажери


Сортувати:
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Тренажери

Тренажер являє собою механічне, оснащене програмним забезпеченням або комбіноване учебнотреніровочное пристрій, призначений для оволодіння навичками, навчання або поліпшення спортивної техніки, розвитку рухових навичок, удосконалення реактивних функцій організму. Устаткування штучно імітує різноманітні навантаження або ситуативні завдання. Розрізняють тренажери навчальні (імітують реальну ситуацію) і спортивні.

Навчальні тренажери

Навчальний, тренувальне обладнання для опрацювання певних навичок, відпрацювання та вдосконалення техніки управління механізмами.

Технічний пристрій профпідготовки учня призначене для створення і поліпшення у тих, хто навчається професійних здібностей, профнавиков і вправності, які необхідні для управління механізмом за допомогою багаторазово повторюваного виконання учнями певних дій, характерних для управління таким об'єктом в реальному часі. Тренувальне пристрій включає конструктивну складову у вигляді точної копії робочого місця, програмну частину у вигляді адаптованої моделі приладу і основних процесів, дидактичну частину, що передбачає робоче місце з оціночної програмою і моніторингом дій учня, інших сервісних опцій.

Переваги навчальних тренажерів

Тренувальні пристрої для навчання мають такі переваги:
— використання інноваційних навчальних пристроїв сприяє підвищенню рівня профпідготовки фахівців;
— розвивають професійні здібності, навички до професії, відпрацьовують майстерність, напрацьовують досвід, дозволяють придбати кілька спеціальностей за обраною професією;
— сприяють удосконаленню, підвищенню якості профнавчання;
— моделюють реальні ситуації трудової діяльності, умови реальності, формують профнавикі конкретної діяльності (управління приладами, механізмами, робота на складному високотехнологічному пристрої, навчання тонкощам військової техніки та ін.), здатності, напрацьовані профнавикі перетворюються в кваліфікацію, яка вдосконалюється;
— тренувальне обладнання використовується для формування в учнів практичних умінь в результаті спецупражненій. Учні навчаються роботі на складних механізмах, верстатах, електричного кола, електроприладах, літальних апаратах, водному транспорті та ін., Вивчають конструкцію, структурні особливості;
— під час тренувань є можливість проводити моніторинг за ходом технологічного процесу;
— навчаються в повній мірі освоюють суть процесу, формують повноцінні структуровані знання, здібності, профнавикі, необхідні для придбання кваліфікації.

Віртуальний навчальний процес забезпечує реалістичність в тренажері певних ситуацій, положень та безпосереднє залучення до процесу користувача. Ефективність навчального пристрою залежить від його функціональних можливостей і методів підготовки учнів до роботи на навчальному приладі. Основна мета методів підготовки учнів полягає в тому, щоб профнавикі, придбані за допомогою імітаційного навчального тренажера, успішно застосовувалися на реальних об'єктах.

Оснащення навчальними пристроями, навчальними тренажерами і застосування їх в професійних училищах, технічних коледжах і пр.помогает навчаються високоефективно оволодіти навичками, мати відповідну підготовленість до професійної діяльності.

Спортивні тренажери

Спортивні тренувальні пристрої призначені для виконання вправ, спрямованих на тренінг серця, судин, розвитку м'язової сили, узгодженої рухової активності м'язів, координації при виконанні досить складних локомоций.

Основні групи спортивних тренажерів:
— кардіо тренажери (аеробні вправи) надають загальнозміцнюючу дію, підвищують тонус, тренують серцевий м'яз, сприяють зниженню ваги, спалюють зайвих калорій (спортінвентар, що імітує велосипед, бігова доріжка, орбітрек / еліптичний тренажер, гребний спортінвентар, степпер і т.д.);
— силові тренажери (анаеробні вправи) застосовуються для коротких і високоінтенсивних тренувань, зміцнення м'язової сили, а також для збільшення обсягу м'язової маси (багатофункціональний тренажери для виконання вправ на м'язи спини, грудей, рук і сідниць та ін.);
— тренувальні пристрої для відпрацювання спортивних технічних навичок.

Спортивно-оздоровчі центри, лікувально-профілактичні установи, зали фітнесу оснащуються тренажерами для изотонических силових вправ, пов'язаних з возвратнопоступательнимі рухами. Тренувальні пристрої виключають шкідливий вплив на хребетний стовп, сс систему і суглоби, використовуються для тренування і підвищення тонусу м'язів.

Переваги спортивних тренажерів

Спортивні тренувальні пристрої дозволяють:
— розвинути силу і витривалість;
— поліпшити поставу, координацію рухів;
— зменшити жировий прошарок;
— змоделювати рельєф тіла.

Необхідно використовувати тренажерні пристрої за основним призначенням. Не рекомендується виконувати базові тренувальні вправи з тренінговим обладнанням, яке для цього не призначене.

Де можна замовити, купити тренажери недорого з доставкою в Київ та інші міста в Україні

«Куплю додому обладнання для качалки, скільки коштує тренажер як пропонують спортивні магазини», — такі оголошення можна зустріти в Інтернеті.

Інтернет-магазин компанії «Хімтест Україна +» здійснює продаж сучасного багатофункціонального обладнання. Багаторічний досвід роботи компанії, співпраця з надійними виробниками продукції гарантує клієнтам високоякісні пристрої з необхідним набором функціональних можливостей і додаткових опцій. В інтернет-магазині «Хімтест Україна +» (Харків) можна купити онлайн дешево в місті Київ, Рівне, Запоріжжя, Ужгороді та інших населених пунктах України автомобільні тренажерні комплекси (НПП «Метекол»), навчально-контролюючу систему Tutor, спортивне тренажерне обладнання для фітнесу, недорогий спортивний тренажер для ніг, бігові доріжки, велоергометр (Німеччина) і багато іншого, ціна доступна.

Взаємовигідна співпраця з компанією «Хімтест Україна +» має ряд переваг:
— різноманітний асортимент сучасного обладнання;
— офіційна гарантія виробника;
— професійне сервісне обслуговування раніше придбаної продукції;
— доступні ціни.

При виникненні питань, зверніться за телефоном до професійних менеджерів «Хімтест Україна+», які проінформують про те, скільки коштують навчальні тренувальні комплекси, яка вартість спортивних тренажерів.

Компанія пропонує зручні і безпечні способи оплати за продукцію. Здійснюється швидка доставка в усі міста України одиничного замовлення або оптової партії тренажерів.

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!