067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Ехоенцефалографи
Сортувати:
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ехоенцефалографія — безпечний метод діагностики

ЕХО-ЕГ — діагностика, що дозволяє виявити патології, зміни в головному мозку. Ехоенцефалографія може проводитися як в якості самостійного дослідження, так і перед проведенням інших видів діагностики — комп'ютерної, магнітно-резонансної томографії. ЕХО-ЕГ практично не має протипоказань, так як є абсолютно безпечною. Труднощі можуть виникнути тільки в разі наявності запальних процесів та інших пошкоджень шкіри в області установки датчиків. Ще один плюс використання ехоенцефалографії — пацієнту не потрібно готуватися до проходження процедури заздалегідь. Людина може вести звичний спосіб життя, так як немає жодних обмежень щодо прийому медикаментів і дієти.

Під час процедури важливо, щоб положення голови пацієнта було нерухомим, тому дослідження зручніше проводити в положенні лежачи або сидячи. При діагностиці дитини з ним може бути присутнім хтось із батьків, щоб контролювати руху малюка. Безпосередньо перед дослідженням на обрану зону наноситься гель — це необхідно для поліпшення провідності ультразвуку. Після цього встановлюються датчики. Залежно від мети проведення діагностики датчик може кріпитися тільки з однієї або з обох сторін. Ціна ехоенцефалографії в Києві, Херсоні, Дніпрі та інших містах може відрізнятися в залежності від того, в який медичному центрі проходити процедуру. У процесі дослідження пацієнт не відчуває жодних больових відчуттів, дискомфорту, тому ехоенцефалографії активно використовуються в дитячій неврологічній практиці.

Які патології дозволяє виявити ЕХО-ЕГ?

Підставою для ультразвукової діагностики служать скарги пацієнта на шум у вухах, запаморочення і часті головні болі, нудоту, проблеми зі сном і т.д. Обстеження дозволяє виявити:
— внутричерепную гіпертензію;
— крововиливи, гематоми;
— гідроцефалію;
— гнійне запалення тканин і т.д.

Дослідження використовується не тільки з метою діагностики, а й для того щоб оцінити динаміку призначеного лікування. Так, дослідження може призначатися в якості діагностики, контролю ефективності лікування, а також після оперативного втручання — обмежень по кількості повторень немає.

«Хімтест Україна +» — перевірене медичне обладнання

Ефективність лікування багато в чому залежить від правильності і своєчасності постановки діагнозу, саме тому важливо обладнати лікарні, клініки та інші медичні установи якісним, надійним, перевіреним обладнанням для здійснення сінускопіі та інших видів досліджень. Купити сінускоп, ехоенцефалографії та інше медичне обладнання за прийнятною ціною можна через інтернет-магазин «Хімтест Україна +». Використання якісного обладнання, представленого в каталозі «Хімтест Україна +», дозволить:
— провести точне обстеження;
— виявити патології та визначити ступінь ураження;
— діагностувати захворювання на ранній стадії або здійснити контроль лікування.

Таке обладнання дозволить вам з максимальним комфортом проводити дослідження, отримувати точні результати для успішного подальшого лікування. Так, використання сінускопа в отоларингології дозволяє проводити діагностику придаткових і гайморових пазух. У каталозі «Хімтест Україна +», крім ехоенцефалографії, сінускопа, ви знайдете безліч інших видів перевіреного обладнання від провідних виробників - медичного, лабораторного, що має широку сферу застосування. Замовити ехоенцефалографіческій апарат, сінускопи та інше обладнання можна з доставкою в Київ, Херсон, Дніпро та інші міста.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!