067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Стетоскопи


Сортувати:
Артикул: 6964-00085
950 грн
Стетофонендоскоп MDF 767 Sprague Rappaport
Вы экономите 62 грн
-5%
Оценить
1239 грн
Цена: 1177 грн
Стетофонендоскоп MDF ER Premier 797DD
Вы экономите 244 грн
-5%
Оценить
4872 грн
Цена: 4628 грн
Стетофонендоскоп MDF 777
Вы экономите 120 грн
-5%
Оценить
Артикул: 6964-00088
2399 грн
Цена: 2279 грн
Стетофонендоскоп кардіологічний MDF Cardio-X 797X
Вы экономите 207 грн
-5%
Оценить
4127 грн
Цена: 3920 грн
Стетоскопи

Стетоскоп (стетофонендоскоп) являє собою медичний інструмент для діагностики, аускультації звуків, тонів, шумів, що утворюються в процесі функціонування внутрішніх органів. Вибір приладу для аускультації залежить від можливостей органів слуху та цільового призначення. Дитячому лікареві, можливо, знадобиться інша модифікація приладу, ніж лікаря, який надає медичні послуги дорослим пацієнтам.

Ідеальний стетоскоп — це прилад, що забезпечує якісний, чіткий, досить виразний звук, ергономічний, комфортний у використанні.

Види і особливості стетоскопов

Розрізняють такі різновиди стетоскопов:
— кардіологічні прилади з високою акустикою, з хорошою звукопередачі, звуковими характеристиками (тональністю, інтенсивністю, шумом, силою), що надають більш повний спектр звуків, що утворюються в процесі функціонування серця, що має найважливіше значення при аускультації серцевих ритмів і шумів. Вислуховування ритмів, шумів, функціонування серця набагато складніше, ніж прослуховування іншого органу, вимоги до кардіостетоскопу пред'являються найвищі. Найчастіше, це більш дорогі модифікації. Високоякісний кардіологічний стетоскоп дозволить профільного фахівця почути тихий високочастотний шум (наприклад, шум аортальної недостатності), м'який низькочастотний звук (типу шуму мітрального стенозу). Кардіостетоскопом можна проводити аускультацію інших органів, не тільки серця;
— педіатричні фонендоскопи використовуються для вислуховування функціонування внутрішніх органів дітей, відрізняються меншими розмірами, в порівнянні з моделлю пристроїв для дорослих пацієнтів;
— універсальний, класичний стетоскоп для прослуховування роботи внутрішніх органів дітей та дорослих з двома незалежними звукопровода, що забезпечують хорошу звукопередачу;
— неонатальні пристрої застосовуються для аускультації звуків, що утворюються в процесі функціонування внутрішніх органів новонароджених (до 28 днів);
— фетальні пристрої (для вагітних);
— акушерський прилад застосовується для аускультації биття серця плоду вагітної;
— з одинарної, подвійної головкою;
— та інші види.

Стетоскоп, як правило, має одиночну головку, стетофонендоскоп оснащений подвійною головкою. Кожен профільний фахівець індивідуально вибирає пристрій для аускультації відповідно до встановлених стандартів, вимог роботи, а також відповідно до особистих переваг доктора.

Будова приладу

Класичний стетоскоп складається з наступних компонентів: звуковий головки, діафрагми, бінауральних трубок, натяжних пружин, вушних наконечників, оголовья і звукопроводящей трубки.

Звукова (слухова) головка прикладається до шкіри пацієнта при аускультації, здатна вловлювати звуки і складається з мембрани (плоска частина головки для аускультації тонів середніх і високих частот), воронки (округла частина головки для вислуховування звуків низької частоти). Для вислуховування різночастотних звуків досить лише по черзі перевертати головку.

Частина акустичної головки з'єднується зі проводить звуки трубкою, яка приєднує головку до наголов'я. По ній проходить звук. Деякі модифікації приладів мають подвійну котра проводить звуки трубку, яка дає можливість тонам, шумів кращим чином розподілятися і досягати слухового органу доктора в більш чіткому якості.

Оголовье являє собою металеву частину приладу для аускультації, на якій розміщується трубка. Оголовье складається з натяжної пружинки, яка регулюється за допомогою роз'єднання трубок або їх затягування індивідуально, виходячи з особливостей користувача.

Переважні характеристики стетоскопов

Стетоскопи завоювали популярність завдяки високій якості і ряду переваг:
— широкий асортимент моделей, різновидів приладів;
— гарантія від виробника;
— ергономічні, екологічно чисті м'які силіконові наконечники;
— металеві елементи виготовлені з корозійностійкої сталі преміум-класу;
— мають ергономічну конструкцію;
— дуги забезпечують ідеальну звукопровідність;
— акустичні трубки виконані з щільного зносостійкого полівінілхлориду;
— різноманітна колірна гамма приладів;
— головка приладу для аускультації володіє бездоганними акустичними властивостями;
— діафрагма оснащена кільцем з приємного матеріалу, що не викликає неприємних відчуттів при взаємодії зі шкірою пацієнта.

У комплекти приладів входять запасні витратні матеріали. За приладом необхідний ретельний догляд: обробка спиртом або мильним розчином. Не рекомендується занурення пристрою в рідину, стерилізація парою.

Де купити акушерський, кардіологічний стетоскоп за найкращою ціною з доставкою в Київ та інші міста в Україні

Інтернет-магазин «Хімтест Україна +» (Харків) пропонує купити в місті Київ, Дніпро, Запоріжжя, Одеса та будь-якому іншому населеному пункті в Україні за прийнятною ціною медичний стетоскоп Раппапорта, кардіологічний, акушерсько-гінекологічний, електронний стетоскопи для аускультації звуків, що утворюються в процесі функціонування внутрішніх органів, а також кольпоскоп для гінекології та інше обладнання.

Стетоскопи відрізняє висока якість, конкурентоспроможна ціна, гарантія виробника. Діючі на момент оформлення замовлення ціни, можливі способи оплати, скільки коштують гінекологічні кольпоскоп, вартість доставки стетоскопа можна уточнити у наших фахівців за вказаними на сайті телефонами.

Швидко доставимо в будь-яке місто України одиничне замовлення або оптову партію професійних медичних стетоскопов.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!