Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Реографи

Сортувати:
Реографи

Реограф являє собою прилад, який дозволяє проводити діагностику кровоносних судин і внутрішніх органів людини. Механізм дії приладу заснований на обчисленні електроопору тканин. У процесі дослідження обчислюються показники насосної функції серця, ударний об'єм крові, виштовхується з одного шлуночка за одну систолу серця, відстежується частота серцевих скорочень, інтенсивність венозного кровотоку і інші показники. Дослідження дозволяє визначити стан кровоносних судин в кінцівках, легеневих відділах, серцевому м'язі, головному мозку.

За допомогою приладу можна вчасно виявити функціональні порушення в стандартній роботі внутрішніх органів і систем, запобігти складні захворювання (інсульти, інфаркти). При порушеннях мозкового кровообігу даний метод дослідження дозволяє визначити характер патології максимально швидко, що сприяє прискореному початку лікування. Пристрій також допомагає при здійсненні профілактичних обстежень, спрямованих на діагностику пружності кровоносних судин.

Сучасні пристрої фіксують результати дослідження у вигляді таблиць і графічних зображень, використовують математичні методи аналізу кривої (реограми), що відбиває пульсові коливання електричного опору (динаміка імпедансу в зворотній полярності).

Щоб купити якісний реограф, необхідно звернутися в спеціалізований інтернет-магазин компанії «Хімтест Україна +», що займається продажем високотехнологічного медичного обладнання. Купівля в нашому магазині виключить сумніви, що стосуються якості спецобладнання, а також дозволить уникнути проблем з гарантійним обслуговуванням в подальшому.

Принцип дії

Протидія тканин електроструму є характерним показником кровопостачання внутрішніх органів і загального функціонального стану серцево-судинної системи. Принцип опору застосовується в реографі — діагностичному пристрої, що використовується в кардіології та інших напрямках медицини тоді, коли потрібно встановити особливості, ступінь кровопостачання будь-якого анатомічної ділянки.

Коливання пульсу при кровенаполнении судин викликають відповідні зміни в електричному опорі досліджуваних тканин. Збільшення кровотоку призводить до зниження опору, дефіцит кровопостачання тканин викликає підвищення опору. Зміни в динаміці можна відстежувати на реограмм, що є графічною інтерпретацією даного виду діагностики.

Області застосування

Сучасний реограф увазі багатофункціональний дослідний комплекс, який надає можливість проводити кілька видів діагностики зі збереженням результатів в пам'яті пристрою. Функціональні можливості пристрою застосовуються в кардіологічній практиці, функціональної діагностики, неврологічних відділеннях, психіатричному напрямку, використовують нейрохірурги, реаніматологи.

Пристрої використовують в центрах реабілітації, як інструмент контролю за станом хворого і динамікою загоєння, відновлення внутрішніх органів, систем після травмувань, хвороб. У наркологічній практиці і психоневрології за допомогою приладу встановлюють ступінь поразок органів, систем, порушень мозкового кровообігу, викликані інтоксикацією.

Напрями дослідженьЗа допомогою реографа можуть проводитися такі види діагностики:

— дослідження порушень кровообігу внутрішніх органів;
— діагностика параметрів центрального кровообігу;
— оперативний аналіз кровообігу хворих у функціональній діагностиці, невідкладної медицини, поліклінічної практиці сімейних лікарів.

Пристрої також використовують при проведенні діагностики в області психофізіології, інтенсивної медицини. Метод є високоінформативним, безпечним, надає можливість проведення декількох циклів досліджень через певний проміжок часу, створює умови для тривалих спостережень, виявлення фізіологічних закономірностей, розробки нових методів надання невідкладної допомоги при різного роду функціональних порушеннях.

Купити реографи за найкращою ціною з доставкою в Київ та інші міста в Україні

Інтернет-магазин «Хімтест Україна +» (Харків) пропонує купити в місті Київ, Чернівці, Луцьк, Суми і будь-якому іншому населеному пункті в Україні за прийнятною ціною медичні реографи, стетоскопи MDF INSTRUMENTS і інше спеціалізоване обладнання.

Реографи відрізняє висока якість, конкурентоспроможна ціна, гарантія виробника. Актуальні на момент оформлення замовлення ціни, можливі способи оплати, вартість доставки приладів в ваше місто можна уточнити у фахівців інтернет-магазину за вказаними на сайті телефонами.

Продукція, представлена ​​на сайті відповідає світовим стандартам якості, має тривалий термін служби, високі технічні характеристики, доступну вартість.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!