067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Томографи


Сортувати:
Термограф контактний цифровий ТКЦ-1
Вы экономите 5640 грн
-5%
Оценить
112800 грн
Цена: 107160 грн
Томографи

Сьогодні багато великих медичних установ включають в перелік своїх послуг метод дослідження на основі застосування рентгенівських частинок для отримання фотозображення за допомогою цифрової реконструкції. Комп'ютерна томографія має на увазі метод неруйнуючої пошаровим діагностики внутрішнього органів людини. Це новітній метод діагностики внутрішніх структур організму. Комп'ютерні томографи обчислюють і аналізують різниця послаблення рентген випромінювання тканин, різних за своєю щільності.

Головними складовими цифрового апарату є рентген-трубка і датчики. Трубка випускає високочастотні хвилі (рентген випромінювання), що проходять крізь обстежуваного. Ці високочастотні промені приймають на себе датчики, потім випромінювання реконструюється для отримання 2D або 3D фотозображення.

Томографія здійснює діагностику з метою виявлення аномальних трансформацій, структурних порушень організму. Новітня медицина застосовує цифрове обладнання, яке відрізняється механізмом дії.

КТ і МРТ діагностика

Комп'ютерна томографія (КТ). В основі методу КТ лежить відмінність в засвоєнні тканинами організму високочастотних хвиль. Після проникнення крізь оброблювану область рентгенівське випромінювання приймають детектори і відправляють електросигнали на ПК. Після обробки даних дослідження доктор може побачити чіткі пошарові фотознімки.

Метод з використанням явища ядерного магнітного резонансу (МРТ). В основі методу лежить використання електромагнітного випромінювання, з цієї причини такий вид томографії вважається більш безпечним. Метод заснований на обчисленні магнетизму атомів водню, на активації їх заданим поєднанням електромагнітних хвиль в постійному магнітному полі підвищеної напруженості. Діагностичні дані передаються на ПК, який трансформує його в фотозображення.

КТ і МРТ дослідження зовні схожі. Пацієнт розміщується на кушетці, навколо кушетки розташовується спеціальний сканер. При методі КТ сканер має кільцеподібну форму, при МРТ — сканер має вигляд камери (замкнутий простір). Існує резонансний апарат незамкнутого типу, у відкритому томографі детектори, джерело електромагнітного поля розташовуються в одній площині, горизонтально (над і під кушеткою з пацієнтом).

Різновиди томографів

Томографи поділяють на кілька видів:
— класичний апарат оснащений однією рентген трубкою, що обертається навколо кушетки з обстежуваних. Повноцінний оборот рентгенівської трубки дорівнює одну фотографію. Після відбувається зміщення кушетки, і здійснюється подальше сканування;
— спіральний комп'ютерний томограф (СКТ) проводить діагностику швидше і більш інформативно. Оборот рентгенівської трубки відбувається безперервно, виконуючи спіральне сканування;
— мультиспіральний цифровий апарат (МСКТ) має дві трубки, що обертаються одноразово. Такий вид апарату надає можливість отримати чіткі фотозображення дрібних структурних одиниць організму.

Усі види обладнання можна застосовувати для проведення діагностики з контрастом. Застосування йодовміщуючої спеціального барвника допомагає лікареві краще розглянути зміни у внутрішніх органах. Часто в таких дослідженнях застосовуються пероральні особливі барвники і контрастні речовини, що вводяться в венозну судину. Багато функціональні порушення, кровотечі, виливу крові або новоутворення, стають більш доступними для дослідження при проведенні контрастного вливання. Спеціальний барвник, що вводиться перорально, застосовується при дослідженні органів травного каналу з метою детального візуального розділення даних областей.

Області клінічного застосування

Комп'ютерна томографія використовується в багатьох напрямках медицини, застосовується для дослідження:
— мозку, голови, шиї;
— серця;
— кінцівок;
— високого дозволу грудини, середостіння;
— органів черевної порожнини, малого таза.

Томографи застосовуються для проведення урографії, колонографія, ангіографії, миелографии, денсінометріі тощо.

Купити томографи за найкращою ціною в Україні

Інтернет-магазин «Хімтест Україна+» (Харків) пропонує купити в Києві, Харкові, в місті Одеса, Полтава і будь-якому іншому населеному пункті в Україні за прийнятною ціною сучасні комп'ютерні, магнітні резонансні томографи (МРТ), і інше спеціалізоване обладнання.

Скільки коштує сучасний новий відкритий комп'ютерний томограф, яка ціна магнітно-резонансного апарату (МРТ), які актуальні на момент оформлення замовлення ціни, можливі способи оплати, вартість доставки комп'ютерного томографа в ваше місто можна дізнатися у фахівців інтернет-магазину за вказаними на сайті телефонами.

Продукція, представлена ​​на сайті відповідає світовим стандартам якості, має тривалий термін служби, високі функціональні можливості.

Інтернет-магазин «Хімтест Україна+» (Харків) — це можливість купити новий комп'ютерний томограф за найкращою ціною в Україні. Доставимо в Київ і будь-яке місто України одиничне замовлення або оптову партію томографів.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!