Украинский Русский
067 318 2112  
  063 128 3131
Спірографи (спірометри)
Сортувати:
Артикул: 6964-00097
Ціну уточнюйте!
Артикул: 6964-00098
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1726-00021
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1726-00022
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1726-00023
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1726-00024
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1726-00025
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1313-00385
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1313-00386
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1313-00387
Ціну уточнюйте!
Спірографи (спірометри)

Для багатьох людей задишка, тривалий кашель, інші проблеми з диханням не є приводом для відвідування лікаря. А дарма! Адже часто подібна симптоматика характерна для різного роду легеневих захворювань. Виявити небезпечне для здоров'я людини стан і поставити точний діагноз допомагають спеціальні високоточні прилади спірографи.

Про сучасні спирографических системах

Конструктивно простий апарат (в ударопрочном пластиковому корпусі розташовані основний блок, датчик, дисплей, принтер) виконує важливу місію: на ранніх стадіях виявляє хвороби дихальної системи, допомагає визначитися з терапевтичним лікуванням, моніторить стан хворих в післяопераційний період. Медичний контрольно-діагностичний прилад з високою точністю визначає (виміряли) такі робочі параметри-характеристики легких при вдиху і видиху:
— частоту дихання в хвилину;
— обсяг повітря, що надходить за один вдих і за одну хвилину в легені;
— обсяг кисню, споживаного організмом за одну хвилину;
— обсяг повітря, що видихається з легких;
— інші важливі показники.

Спірографи бувають стаціонарні, використовувані в медичних установах (габаритні за розмірами, максимально функціональні), портативні, зручні для використання в домашніх умовах (компактні за розмірами, що працюють від вбудованих акумуляторів), комп'ютерні, не тільки діагностують, а й видають рекомендації в лікуванні, закритого і відкритого типу.

Прості, зручні в застосуванні, високоточні сучасні спірометри результати досліджень видають (роздруковують) у вигляді спірограмми.

Компанія «Хімтест Україна+» (Україна, Київ, Харків) пропонує купити медичний спирограф (представлена ​​лінійка кращих апаратів), ціна адекватна якості, надійності, тривалого терміну служби обладнання.

Асортимент спірометрів

Компанія «Хімтест Україна+» пропонує виключно оригінальне високоякісне спірографічне обладнання. У нашому каталозі ми представляємо лінійку спирографических апаратів від таких перевірених виробників, як: британський бренд Heaco (переносні, оснащені великими сенсорними дисплеями і вбудованими принтерами для друку SP100 SPV A, SP10 (монітор пацієнта)), італійська компанія MIR (переносні настільні спірометри з кольоровими сенсорними дисплеями Spirobank G, II (Basic і Advanced), Spirolab (3, SPO2)). Кожен виріб супроводжується кольоровим фото, докладним описом, технічними характеристиками.

Ми працюємо по всій Україні, пропонуємо сучасне високоякісне лабораторне та медичне обладнання від всесвітньо відомих виробників. З оптимальним вибором продукції допоможуть наші експерти-консультанти. Крім продажів ми спеціалізуємося на наданні професійних послуг установки корисних приладів, запуску їх в роботу, тестування, навчання обслуговуючого персоналу правилам користування високотехнологічними апаратами. Також ми беремо техніку на післяпродажне сервісне обслуговування.

Замовляйте оптимальне за ціною, необхідне в кожному медичному закладі і вдома контрольно-діагностичні прилади спірометри!

 

Будьте здорові!

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!