067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Електронейроміографи


Сортувати:
Електронейроміографія

Електроміограф являє собою пристрій для проведення широкого спектру досліджень. Застосовується в урології, гінекології, офтальмології, невропатології, акушерській практиці. Дослідження спрямовані на визначення патологій нервової системи, що впливають на працездатність інших систем і органів.

Сучасний електроміограф — це багатофункціональний комплекс, що включає апаратні і програмні елементи. Перші дозволяють здійснювати взаємодію з пацієнтом, другі — фіксувати дані, обробляти їх, реалізувати сервісні опції.

Характеристики та можливості апаратури

Характерні особливості пристроїв:
— можливість живлення через USB — підключається до ноутбука, ПК, що дозволяє застосовувати апаратуру там, де немає розетки;
— рівень пропускання — 0-10 000 Гц при дискретизації 40 000 відліків;
— можливість контролю якості розміщення електродів;
—  управління всіма опціями;
— компактні розміри;
— управління стимуляційних маніпуляціями через інтегровані блоки.

Прилад призначений для виявлення неврогенних, м'язових захворювань. Електроміографічний аналіз відкриває повну картину функціонального стану м'язових волокон. Дозволяє визначити ступінь їх залученості в загальні процеси, обсяги реиннервации.

Пристрої застосовуються для діагностики, а також відстеження ефективності призначеного лікування.

Дослідження може проводитися поверхнево або локально. Перший варіант доцільний для реєстрації активності м'язів на великій площі. Для цього електроди закріплюються на поверхні шкірного покриву. Для даної методики може бути використаний реограф. Він володіє меншою кількістю функцій в порівнянні з електронейроміографія.

Другий варіант призначений для визначення активності окремих м'язових каналів. Передбачає введення спеціальних голок в певній ділянці тіла під шкіру. Методики використовуються окремо і поєднанні.

Електроміографи ефективні не тільки в медицині, але і косметології. З їх допомогою визначаються точні координати введення ботокса.

Де в Україні можна купити якісне обладнання для проведення електроміографії

Онлайн-магазин «Хімтест Україна+» представляє клієнтам широкий вибір медичного та хімічного обладнання. Головний офіс знаходиться в місті Київ, але доставка можлива по всій Україні. На сайті можна купити електроміограф, реограф за найкращою ціною в Києві.

Перед оформленням замовлення, якщо ціна не вказана, ви зможете її уточнити у менеджера. Також, зв'язавшись із співробітником можна дізнатися скільки займе доставка, чи є товар на складі в даний момент. Транспортування здійснюється поштою. Її послуги оплачуються окремо.

Весь товар сертифікований. За гарантією. Терміни гарантії відрізняються в залежності від позиції (дивитися в описі до товару). Є можливість гарантійного та післягарантійного обслуговування через сервіс «Хімтест Україна +».

Новинки
Шафа біобезпеки HR1800-IIA2-X
Шафа біобезпеки HR1800-IIA2-X
Ціну уточнюйте!
Шафа біобезпеки HR1500-IIA2-X
Шафа біобезпеки HR1500-IIA2-X
Ціну уточнюйте!
Шафа біобезпеки HR1200-IIA 2-X
Шафа біобезпеки HR1200-IIA 2-X
Ціну уточнюйте!
Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!