067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Кольпоскопи


Сортувати:
Ціну уточнюйте!
Видеокольпоскоп KN-2200I Kernel
Вы экономите 4063 грн
-5%
Оценить
81258 грн
Цена: 77195 грн
Артикул: 3251-00001
78700 грн
Ціну уточнюйте!
Кольпоскопи

Кольпоскопія являє собою гінекологічний метод діагностики шийки матки за допомогою спеціального оптичного пристрою — кольпоскопа. Цей прилад схожий на стереомикроскоп, оснащений спрямованим джерелом світла. При необхідності лікар може здійснювати збільшення видимості до сорока разів. Застосування кольорових фільтрів в процесі кольпоскопії дає можливість оцінити стан поверхневих дрібних і великих кровоносних судин. Залежно від виду пристрій може оснащуватися камерою, блоком освітлення, приладом візуалізації — моно- або бінокуляр. Виведення результату може проводитися на екран ПК або на дисплей, вмонтований в корпус мікроскопа.

Для діагностики, систематичного моніторингу стану здоров'я жіночої репродуктивної системи важливу роль відіграє обладнання, що застосовується для обстеження і терапії гінекологічних хвороб. Важливу роль у виявленні патологічних порушень, виявленні захворювань шийки матки відіграє кольпоскопія та її новітня версія — відеокольпоскопія.

Сьогодні найбільш актуальним рішенням при оснащенні акушерсько-гінекологічного центру є сучасний Відеокольпоскопи. Такий апарат допомагає лікареві не тільки проводити візуальний огляд піхви і вагінальну частину шийки матки, а й архівувати високоякісні фотозображення після огляду, використовувати їх для подальших обстежень, контролювати процес і результати терапії в динаміці, зіставляти отримані дані з акушерсько-гінекологічними теоретичними даними або попередніми результатами діагностики, а також відзначати на фотоизображении локальні позиції для забору фрагментів поверхневого шару тканин шийки з метою гістологічного дослідження для біопсії.

Що покаже кольпоскоп?

Кольпоскоп дозволяє виявити при використанні різних світлофільтрів видозміни епітелію шийки матки. За допомогою кольпоскопа можливо отримати клітини біоптату (тобто відщипнути невеликий елемент тканини) при наявних структурних трансформаціях епітелію, підозрі на злоякісні новоутворення. Кольпоскоп дозволяє проводити важливі діагностичні процедури, які рятують життя безлічі людей щорічно.

Обов'язковою умовою для повноцінного функціонування приладу є його з'єднання з персональним комп'ютером. Основним завданням кольпоскопа є повне уявлення, якісна візуалізація всієї картини обстежуваного органу.

Види кольпоскопів

Прийнято розрізняти апарати за певними критеріями:
— за рівнем збільшення фотозображення;
— по наявності додаткових опцій, що підвищують якість дослідження.

Відеокольпоскопи — гінекологічний прилад, який оснащений спеціальними камерами високої роздільної здатності та здатний відправляти результати дослідження на ПК, зберігаючи отримані результати, здійснювати подальший аналіз даних, проводити архівацію при необхідності. За допомогою Відеокольпоскопи можна транслювати процес діагностики одноразово на декількох екранах з метою навчання інтернів або уточнення діагнозу консиліумом лікарів. Апарат надає можливість лікарю працювати з фотографіями максимальної чіткості.

Цифровий кольпоскоп передбачає власне програмне забезпечення. Даний прилад зручний у використанні, дозволяє зберігати і аналізувати отримані результати дослідження. Такий прилад передає виключно плоскі фотозображення, що може негативно позначатися на якості діагностики.

Бінокулярний прилад надає об'ємні зображення з можливістю збільшення картинки в кілька десятків разів.

Монокулярний апарат збільшує зображення до десяти разів, не дозволяє працювати з об'ємними фотографіями, знижує рівень і якість професійної дослідження.

За способом установки, розміщення, кріплення прилади ділять на:
— ергономічні та мобільні підлогові пристрої, що мають спецконструкції зі штативом, який встановлюється на підлозі;
— апарати з кріпленням на стіні мають спеціальні фіксатори. Такі пристрої використовують операційних блоках;
— стельові прилади оснащуються Спецкріплення, мають регулювання відповідно до індивідуальних критеріями.

Стельові і настінні прилади є ідеальним рішенням для оптимізації робочої зони в операційних відділеннях.

Особливості пристрою

Поєднання оптичних і світлових елементів істотно підвищує якість візуалізації, дозволяючи доктору високоточно поставити діагноз. Будь кольпоскоп включає наступні інструменти:
— система збільшення, бінокулярна оптика, додаткові фільтри;
— насадки (окуляри) для оптики, що підвищують ефективність збільшення зображення;
— підставки, шарнірні стійки, використовувані для пересування або стаціонарного розташування пристрою в необхідному місці;
— джерело освітлення (галогенні лампи, ксенонові світильники та інші види освітлювачів).

Фото- і відеокамери призначаються для фіксації результатів дослідження, подальшої обробки, спостереження в динаміці, терапії гінекологічних нозологій. Купити кольпоскоп, Відеокольпоскопи за найкращою ціною в компанії «Хімтест Україна +»

Для значного полегшення роботи акушера-гінеколога, забезпечення повноцінної і якісної діагностики шийки матки за допомогою спеціального оптичного пристрою, своєчасного виявлення захворювань жіночої репродуктивної системи рекомендується використовувати кольпоскоп, відеокольпоскопи.

Компанія «Хімтест Україна +» пропонує великий асортимент якісного багатофункціонального обладнання, оптичних пристроїв з оптимальним співвідношенням ціни і якості. Інформативний сайт і кваліфікована підтримка консультантів інтернет-магазину допоможуть вам зробити правильний вибір.

Інтернет-магазин «Хімтест Україна +» (Харків) надає можливість купити дешево кольпоскоп від надійного виробника, апарати для відеокольпоскопії для гінекологічних центрів, кабінетів гінеколога або будь-якого іншого профільного закладу, ціна доступна, доставимо в Київ і будь-яке місто в Україні одиничне замовлення або оптову партію оптичного устаткування.

Новинки
Шафа біобезпеки HR1800-IIA2-X
Шафа біобезпеки HR1800-IIA2-X
Ціну уточнюйте!
Шафа біобезпеки HR1500-IIA2-X
Шафа біобезпеки HR1500-IIA2-X
Ціну уточнюйте!
Шафа біобезпеки HR1200-IIA 2-X
Шафа біобезпеки HR1200-IIA 2-X
Ціну уточнюйте!
Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!