067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Аудіометри
Сортувати:
Артикул: 1726-00055
Ціну уточнюйте!
Аудіометр поліклінічний

Сучасна медицина вже давно використовує новітні технології в лікуванні різних захворювань. Наявність у лікарів спеціальних приладів для діагностики відхилень дозволяє виявити хворобу на ранніх стадіях і суттєво вплинути на їх перебіг. Так, в отоларингології використовують діагностичний прилад аудіометр, ціна якого не настільки велика як втрата слуху. Застосування даного приладу дозволяє визначити найменші відхилення гостроти сприйняття звукових хвиль людиною, завдяки чому, лікар може чітко поставити діагноз і негайно призначити лікування.

Купити аудіометр клінічний, ціна якого буде нижчою за ринкову в Україні можна на сайті «Хімтест Україна +».

Особливості приладу

Вимірювання гостроти слуху проводиться при найменших симптомах втрати сприйняття звукових хвиль, лікарем сурдолог. За допомогою спеціального приладу досліджується кісткова і повітряна провідність вуха.

За характером передачі сигналу розрізняють такі види пристрою:
— тональні;
— мовні.

Часто вище представлені види з'єднують в одному приладі, що дозволяє швидко і точно визначити причину втрати слуху.

Сучасні автономні програмно-апаратні комплекси можуть визначити діапазон чутливості до звукових коливань від 125 Гц до 8 тис. Гц. Результати обстеження (аудіограми) відображаються на екрані монітора. Основою пристрою є комп'ютер, робота якого концентрується на аудіо відтворення. Прилад містить два незалежні канали, що дозволяють подавати незалежні один від одного сигнали відразу на два вуха. Багато вимірювальні прилади містять додаткову опцію у вигляді виходу для підключення колонки, вільного звукового поля, що можливо завдяки вбудованому підсилювачу.

Де можна купити аудіометри недорого в Україні

До придбання приладів для огляду в отоларингологічному кабінеті необхідно підходити з усією відповідальністю, адже від роботи даного пристрою залежить правильність діагностики захворювань слуху. Вартість аудіометру можна подивитися на сайті «Хімтест Україна +», який займається продажем і установкою медичного обладнання будь-якої складності.

Компанія надає своїм клієнтам можливість придбання апаратів для лабораторних досліджень в різних напрямках, більш того, досвідчені співробітники допоможуть з підключенням і запуском даного обладнання. Також, фірма зобов'язується надавати гарантійний ремонт протягом терміну, зазначеного при покупці.

Сайт інформативний і легкий у використанні. На головній сторінці можна знайти всю необхідну інформацію про компанію, її партнерах і товарах. Для швидкого пошуку лабораторного обладнання є рядок пошуку.   Оплата і доставка проводиться різними способами на вибір клієнта. Привоз приладів проводиться точно в обумовлені терміни, адже компанія співпрацює тільки з перевіреними транспортувань службами, які давно займаються логістикою.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!