067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
УФ камери


Сортувати:
Камера ультрафіолетова МОБІЛ
Вы экономите 235 грн
-5%
Оценить
Артикул: 519-00143
 Камера ультрафіолетова МОБІЛ дозволяє максимально ефективно зберігати стерильний інструмент в операційних та інших медичних кабінетах, де використовується велика кількість інструменту.
4710 грн
Цена: 4475 грн
УФ камери для зберігання стерильних інструментівСучасна медицина працює переважно з одноразовим витратним матеріалом. Проте, нерідко в цій сфері задіяні інструменти, що вимагають стерильного зберігання виробів. Якщо їх тримати на відкритому повітрі після знезараження, то це може привести до повторної контамінації. Тому всі медичні установи намагаються купити бактерицидні УФ камери для обробки, а також надійного зберігання спеціального оснащення. Крім того, досить часто таке обладнання широко використовується і в інших сферах життєдіяльності людини. Наприклад, бактерицидна камера Мікроцид часто задіюється для стерилізації робочого інструмента в косметичних салонах, перукарнях, підкорених і манікюрних кабінетах. Її головною особливістю є те, що підготувати все необхідне для роботи майстра можна за дуже короткий період часу. Особливості будови камер для стерильних інструментівПристрої даного типу пропонуються користувачам в різних варіаціях. Вони можуть бути настільні, настінні і мобільні. Останній вид передбачає можливість кріплення на візках, оснащених колесами. Конструкційно всі модифікації виробів схожі між собою. Як правило, бактерицидні УФ камери для обробки, зберігання стерильних інструментів та інших виробів містять:

— корпус — виконується з міцного листового металу з подальшою обробкою спеціальним полімерно-порошковою речовиною з метою захисту;
— дверцята — їх роблять з використанням вогнетривкої тонованого скла, здатного затримувати ультрафіолетові промені і дозволяє бачити все те, що знаходиться всередині;
— полки або решітки, виконані з нержавіючої сталі, і призначені для зберігання стерильного інструменту;
— світлотехнічна частина, що включає в себе бактерицидну лампу, регулятор пуску і блок управління.

Генеральне прибирання камери, яка повинна проводитися регулярно, не впливає жодним чином на зносостійкість використаних в процесі виробництва матеріалів. Деякі з таких пристроїв використовуються тільки для збереження медичного обладнання, інші виконують кілька функцій. Наприклад, інструкція УФ бактерицидної камери Мікроцид стверджує, що прилад дає можливість і стерилізувати, і зберігати інструменти.  

На сьогоднішній день виробники рекомендують, в основному, вироби з гратами, що дає можливість істотно збільшити внутрішній об'єм. При цьому інструменти допускають всередині вертикальне розташування.

За правилами пожежної безпеки все вироби даного типу обладнуються захисними елементами, що запобігають користувачів від ураження струмом. Також вони містять і індикатор для показань потужності УФ-випромінювання. Інструкція, яка неодмінно додається до кожної моделі, дає детальне пояснення технічних і призначених для користувача параметрів продукції. Наші пропозиції|Купити УФ камеру в Україні для стерилізації інструменту, зберігання і генерального прибирання ви зможете через інтернет-магазин Сhemtest. У каталозі продукції — вироби від кращих виробників, що відрізняються якістю комплектації і забезпечують безпечне користування: Панмед в різних модифікаціях, Економ, Стандарт, а також різне устаткування, яке доповнює їх.  

Рекомендована нами продукція застосовується в пологових будинках, операційних, перев'язувальних, в стоматології, гінекології та інше. Стати покупцем нашого магазину може вся Україна — ми забезпечуємо оперативну доставку обладнання в будь-який регіон країни. Заявка на товар легко оформляється безпосередньо на сайті нашої компанії.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!