Украинский Русский
067 318 2112  
  063 128 3131
Рециркулятори бактерицидні
Рециркулятор бактерицидний — для знезаражування повітря

Знезараження може проводитися різними методами. Поверхні меблів, прилади та інше можна дезінфікувати за допомогою різноманітних розчинів. Існують прилади й для знезараження повітря. До таких належить бактерицидний рециркулятор. Прилад може знищити до 99,99% бактерій, що витають в просторі.

Головні переваги приладів

Серед переваг бактерицидних УФ рециркулятор варто відзначити:
— високу швидкість обробки площі;
— високу ефективність знищення бактерій, вірусів;
— компактність приладів, що дозволяє економити простір при їх установці;
— відсутність виділення неприємних запахів, як при використанні кварцевателей, озонових пристроїв;
— простота використання і настройки.

Рециркулятор є ультрафіолетовий бактерицидний опромінювач повітря. Це модернізований варіант кварцової лампи, протягом багатьох років використовується в медустановах. Кварцова лампа виділяє озон. У рециркулятор ж встановлюють бактерицидну увіолеві або безозонову лампу. Вона продукує ультрафіолетове випромінювання. При цьому зупиняє озоновий спектр. У зв'язку з цим застосування розглянутого приладу значно безпечніше, ніж кварцового пристрою.

УФ-випромінювання знищує хвороботворні мікроорганізми, змінюючи їх ДНК-структуру. Це створює бар'єр на шляху подальшого розмноження мікробів. Ефективність приладу варіюється в межах 90-99,99%. Все залежить від виду бактерій, вірусів. Найбільш чутливі до УФ-променів палички і коки. Після обробки виживає близько 0,1%. Спори грибків стійкіше. Після обробки може зберегтися до 10% мікроорганізмів.

Різновиди і особливості пристрою рециркуляторів

У рециркулятора головним робочим елементів є бактерицидна лампа. Прилад може включати одну або кілька ртутних ламп. Як правило колба елемента виготовляється з увіолевого скла. Прилади бувають відкритого і закритого типу.

Рециркулятор відкритий являє собою пристрій, в якому лампа знаходиться без кожуха. Вона розміщена на підставці. Прилад має дуже високою ефективністю щодо шкідливих мікроорганізмів. Знищує їх не тільки в повітряному просторі, а й на різних твердих поверхнях. Мінусом застосування пристрою є неможливість перебувати в приміщенні під час його роботи, т.к.откритое випромінювання шкідливе для людини, тварин. В крайньому випадку можна перебувати в приміщенні при працюючому рециркулятора, одягнувши спеціальні окуляри.

Опромінювач рециркулятор бактерицидний закритого типу являє собою пристрій, в якому лампа знаходиться в захисному кожусі. Корпус виконується з металу або ударостійкого, хімустойчівого пластика. У такому приладі повітря втягується всередину за допомогою інтегрованого вентилятора. Після проходження через УФ-випромінювання, вже очищений потік виходить назовні. При використанні такого пристрою тварини і люди можуть вільно перебувати в приміщенні.

Крім класифікації за типом пристрою, рециркулятор може бути настінним, підлоговим, мобільним. Перший використовується для регулярної роботи в межах одного приміщення. Монтується на стіну, що значно економить простір.

Підлоговий варіант оснащується підставкою. Може стояти на підлозі або тумбі. При необхідності його можна перенести в інше приміщення.

Мобільні пристрої використовують для почергової обробки декількох приміщень. Пристрій оснащується рамою з металу. У нижній її частині розташовуються ролики, що дозволяють легко перекотити рециркулятор в інший зал.

Характеристики приладів, за якими їх підбирають

Експлуатаційні характеристики рециркуляторів можуть сильно відрізнятися. Залежно від цього підбирають прилади, які підходять за цільовим призначенням.

Перша характеристика — продуктивність. Вона вказує який обсяг повітря може бути знезаражений за годину. У різних моделях показник варіюється в межах 20-500 м3/год. Вище параметр — сильніше інтенсивність роботи.

Кількість ламп і їх ресурс роботи — другий критерій. Найпростіший рециркулятор оснащений однією лампою. Найпотужніші моделі можуть включати до 6 ламп. В середньому випромінювач може працювати 8 000 годин. Прилади використовуються не тільки в медичних установах. Їх доцільно застосовувати і в побуті. При такому варіанті його включають приблизно на 3-4 години за весь день. З огляду на ресурс роботи, лампи не зажадають заміни мінімум 5 років.

Наявність таймера не така важлива характеристика. Однак його присутність дає можливість визначати залишок ресурсу випромінювачів. Це робить експлуатацію більш комфортною. Крім того, користувач попереджений про необхідність заміни.

Де в Україні купити рециркулятор бактерицидний з доставкою за вигідною ціною

На офіційному сайті «Хімтест Україна +» ви зможете купити бактерицидний рециркулятор опромінювач повітря з УФ-лампою з доставкою в Київ, Харків і по всій Україні. Також на порталі ви знайдете і інше медичне, хімічне, лабораторне обладнання. Портал представляє товар від кращих світових виробників, зроблений за останніми технологіями. На сторінках каталогу є понад 300 видів обладнання імпортного та вітчизняного виробництва.

Ціна бактерицидного рециркулятора опромінювача повітря залежить від курсу валют, його продуктивності та інших характеристик. Якщо вартість на сторінці позиції не вказана, ви завжди можете її уточнити у нашого менеджера. Оплата може бути внесена різними способами. Доставка здійснюється декількома поштовими компаніями, тому ви зможете вибрати найбільш зручний варіант.

Крім продажу обладнання ми пропонуємо послуги гарантійного та післягарантійного ремонту. При цьому ви можете звернутися за допомогою в ремонті, модернізації приладів, куплених не тільки в нашому сервісі.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!