067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Опромінювачі для води
Сортувати:
Опромінювач бактерицидний для знезараження води ОБВ-300
Вы экономите 1557 грн
-5%
Оценить
31150 грн
Цена: 29593 грн
Опромінювач бактерицидний для знезараження води ОБВ-75
Вы экономите 1147 грн
-5%
Оценить
22933 грн
Цена: 21786 грн
Опромінювач бактерицидний для знезараження води ОБВ-300
Вы экономите 1557 грн
-5%
Оценить
31150 грн
Цена: 29593 грн
Опромінювач бактерыцидный для знезараження води ОБВ-75
Вы экономите 1147 грн
-5%
Оценить
22933 грн
Цена: 21786 грн
Опромінювачі води

Знезараження води ультрафіолетом здійснюється з метою захисту від вірусів і небезпечних бактерій. Бактерицидний опромінювач застосуємо як для господарсько-побутового призначення, так і для питної води. Система стерилізації, водоочищення не вимагає використання реактантов. Ультрафіолетова установка водоочистки, знезараження води від патогенних мікроорганізмів включає корпус у вигляді труби, усередині якого розташовується УФ опромінювач. Область застосування ультрафіолетового фільтра включає квартири, підприємства громадського харчування, басейни, готелі, точки продажу розливний води. Очищувач води, бактерицидні опромінювачі, ультрафіолетові (УФ) лампи для водоочищення можуть застосовуватися в технологічних процесах різних промпідприємств.

Якісне знезараження, повноцінна стерилізація, очищення води проводять за допомогою установки для дезінфекції, бактерицидних ламп. Ультрафіолетове випромінювання, що виробляється пристроєм, пригнічує розмноження і знищує, віруси, плісняві гриби, патогенні і умовно патогенні мікроорганізми і бактерії, які можуть бути присутніми в басейні загального користування, акваріумах і т.д. З цієї причини ультрафіолетовий проточний фільтр, бактерицидна лампа користуються великим попитом серед покупців, широко затребувані практично в багатьох сферах життєдіяльності людини.

Принцип роботи опромінювача

Процес дезінфекції полягає в водоочищенні ультрафіолетовими променями. Джерелом опромінення служить УФ-лампа, установка підключається до джерела електричного живлення. Дезінфекція води, водоочищення лампами з ультрафіолетом високоефективна, якісно видаляє сторонні біологічні забруднення, бактеріальні домішки, віруси, цисти патогенних кишкових найпростіших, спори грибів. Сучасний стерилізатор знищує навіть біологічні елементи, які відрізняються підвищеною стійкістю до вільного активного хлору при знезараженні водного сеедовища хлоруванням.

Важливим критерієм вибору є потужність пристрою з урахуванням оброблюваної площі. Також враховується функціональність, домашня водопідготовка або очищення для комерційних цілей і т.д. Переваги ультрафіолетової бактерицидної установки

Основними перевагами знезаражувачі водного середовища є:
— висока ефективність дезінфекції, знищення патогенних мікроорганізмів;
— опромінення рідкого середовища здійснюється без застосування реактантов;
— корпус приладу виконаний з високоміцної корозійностійкої сталі;
— камера виготовлена ​​з високочистого кварцу, стійкого до формування відкладень;
— водопровідна вода після очищення відповідає всім санітарним нормам;
— тривалий термін служби;
— компактні розміри приладу.

Ультрафіолетові прилади мають різну продуктивність. Бактерицидні опромінювачі водного середовища - це надійний спосіб очищення рідини від біологічних домішок, пристрої є ідеальним рішенням для домашнього використання, ДДУ, дитячих освітніх установ, поліклінік, лікарень, виробничих приміщень, ресторанів і т.д.

Опромінювач, знезаражувачі активно бореться з вірусами і паразитами, що викликають кишкові захворювання, гострі кишкові розлади, знищує грамнегативні паличкоподібні бактерії, які можуть бути причиною харчових отруєнь, ураження сечовивідних шляхів і т.д.

Купити облучатели води за найкращою ціною з доставкою по всій Україні

Для ефективного знезараження, якісного водоочищення, дієвої боротьби з патогенними, умовно патогенними мікроорганізмами в аквапарках, басейнах, водопідготовки з метою приготування лікарських препаратів, продуктів харчування, з метою використання рідини в господарсько-побутових умовах, для утримання тварин і риб в акваріумах, океанаріумі рекомендується використовувати бактерицидні опромінювачі води.

В інтернет-магазині компанії «Хімтест Україна+» (Україна, Харків) ви можете вибрати і купити бактерицидні опромінювачі води, ультрафіолетову лампу для знезараження, УФ стерилізатор для очищення, фільтри для дезінфекції, медичні кварцові лампи з оптимальним співвідношенням «ціна-якість» і великими функціональними можливостями.

При виникненні питань зверніться за телефоном до менеджерів інтернет-магазину. Інформативний сайт, зручний каталог продукції і кваліфікована підтримка досвідчених консультантів-продавців магазину допоможуть вам зробити правильний вибір. Швидка доставка облучателей, знезаражувачі, ультрафіолетових ламп здійснюється в Київ, Львів та інші міста України.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!