067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Бактерицидні опромінювачі - рециркулятори закритого типу


Сортувати:
Опромінювач-рециркулятор пересувний ОРБПе 5-30
Вы экономите 764 грн
-5%
Оценить
15273 грн
Цена: 14509 грн
Рециркулятор бактерицидний Аэрэкс-стандарт 30
Вы экономите 156 грн
-5%
Оценить
3120 грн
Цена: 2964 грн
Рециркулятор бактерицидний Аэрэкс-стандарт 15
Вы экономите 144 грн
-5%
Оценить
2880 грн
Цена: 2736 грн
Рециркулятор бактерицидний Аэрекс-профешнл 560
Вы экономите 700 грн
-5%
Оценить
14000 грн
Цена: 13300 грн
Рециркулятор бактерицидний Аэрекс-профешнл 1000
Вы экономите 1375 грн
-5%
Оценить
27500 грн
Цена: 26125 грн
Бактерицидні опромінювачі-рециркулятор закритого типу

Сьогодні засоби дезінфекції, знезараження, які спрямовані на боротьбу з хвороботворними бактеріями, сезонними вірусними інфекціями, коронавирусной інфекцією COVID-19 особливо затребувані в багатьох сферах життя. Люди завжди прагнуть до безпеки, хочуть перебувати під надійним захистом від хвороботворних вірусів, різноманітних інфекційних агентів. Одним із дієвих способів санобробки, підтримки гігієни приміщення, знезараження повітряних мас в кімнаті є обробка повітря за допомогою бактерицидних опромінювачів-рециркуляторів.

Якісне знезараження повітря, повноцінну стерилізацію, очищення повітряних мас проводять за допомогою бактерицидних опромінювачів. Ультрафіолетові промені, що виробляються приладом, знищують патогенні мікроорганізми, хвороботворні віруси, гриби, бактерії. З цієї причини ультрафіолетовий опромінювач-рециркулятор, бактерицидна лампа закритого типу користуються великим попитом серед покупців, широко затребувані практично в усіх галузях життєдіяльності людини.

Різновиди, особливості вибору бактерицидних опромінювачів-рециркуляторів

Знезаражувальні пристрої за типом конструкції поділяють на настінні види, прилади з стельовим кріпленням, пересувні облучатели. Вибір рециркулятора залежить від цільового призначення пристрою, чи бажає покупець проводити дезінфекцію періодично, обробляючи різні приміщення в будинку, або необхідно постійне знезаражування тільки однієї кімнати. У першому випадку вигідніше купити пересувний бактерицидний опромінювач-рециркулятор закритого типу, у другому випадку доцільніше і економічніше придбати підвісний пристрій з кріпленням на стіну або стелю.

Важливим критерієм вибору є продуктивність рециркулятора з урахуванням оброблюваної площі кімнат. Також враховується функціональність, тип приміщень: пологовий зал, хол спортивного центру, медичний кабінет, барбершоп, кімната відпочинку в дитячому саду і т.д.

Вибираючи рециркулятор, беруться до уваги функціональні можливості, дизайн пристроїв. Сучасні знезаражувачі, бактерицидні опромінювачі здатні гармонійно вписатися в інтер'єр будь-якого приміщення.

Безперервна циркуляція повітря забезпечує його дезінфекцію. Рециркулятори закритого типу можуть функціонувати, коли люди, тварини, рослини знаходяться в оброблюваному приміщенні. Особлива конструкція приладу захищає людину від УФ випромінювання. Дезінфекція здійснюється поступово за рахунок роботи вентилятора в конструкції. Опромінювач закритого типу може працювати при необхідності в безперервному, безперебійному режимі.

Закриті бактерицидні опромінювачі-рециркулятор є ідеальним рішенням для домашнього використання, дитячих освітніх установ, поліклінік, лікарень, виробничих приміщень, бізнес-центрів, фітнес-клубів, кафе тощо, т.е.для закладів з високою прохідністю.

Опромінювач повітря закритого типу активно бореться з вірусами, що викликають сезонні захворювання, Коронавірусние інфекцію COVID-19, бактерії, запобігає виникненню і поширення цвілевих грибів на стінах, в басейнах, саунах, ванних кімнатах.

Купити бактерицидні опромінювачі-рециркулятор закритого типу за вигідною ціною в Києві, Запоріжжі та інших містах України

Для ефективної дезінфекції приміщень, якісного знезараження повітря в холах, кімнатах, дієвої боротьби з сезонними вірусними захворюваннями, різними штамами грипу рекомендується використовувати бактерицидні опромінювачі-рециркулятор закритого типу.

Компанія «Хімтест Україна+» (Україна, Харків) пропонує великий асортимент високоякісних бактерицидних опромінювачів-рециркуляторів відкритого виду або закритий тип, медичні кварцові лампи з оптимальним співвідношенням «ціна-якість» і великими функціональними можливостями. Інформативний сайт, зручний каталог і кваліфікована підтримка досвідчених консультантів-продавців магазину допоможуть вам зробити правильний вибір. Доставка здійснюється в Київ, Дніпро і та інші міста по всій Україні.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!