067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Кварцові та бактерицидні лампи


Сортувати:
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Кварцова лампа і бактерицидні лампи: особливості та переважні боку

Існує безліч пристосувань і методів знищення шкідливих мікроорганізмів. Санобробці підлягають не тільки тверді поверхні, одяг, постільна білизна, але і повітряний простір. Особливо важливо стежити за навколишнім середовищем в приміщеннях в період спалахів різних захворювань, а також в місцях скупчення великої кількості людей, медустановах. Спеціально для очищення повітря від бактерій розроблені різні прилади. Бактерицидна лампа дозволяє усувати до 99,99% мікробів всередині приміщення.

Особливості та переваги приладів

Бактерицидні лампи випромінюють ультрафіолетові хвилі. Вони вбивають самі різні хвороботворні мікроби, серед яких:
— стафілококи;
— палички;
— гриби плісняві, дріжджові;
— ентерококи.

Прилади для кварцування забезпечують високу ефективність за рахунок властивості ультрафіолетових променів. Вони не просто знищують мікроорганізми, а проникають в їх ДНК. Це сприяє гальмування ділення клітин шкідливих бактерій. Відповідно патологічна флора не може далі розмножуватися.

Сфера застосування

Купити ультрафіолетову бактерицидну лампу доцільно не тільки для кварцування приміщень медичного закладу, а й для житлового будинку з метою дезінфекції кімнат. Пристрої мають широкий спектр застосування:
— медустанови — півгодини роботи приладу забезпечує стерильність приміщення на 12 годин. Крім очищення повітряного простору пристосування використовують для дезінфекції інструменту, операційних і т.п .;
— харчової промисловості (на заводах), в їдальнях, дитсадках і школах;
— побутові цілі — дозволяє знезаразити будинок, знизити кількість алергенів, знищити білизняних клопів, цвіль;
— знезараження води — кварцову лампу використовують з метою знищення мікробів, неприємних запахів, очищення від різних з'єднань. При цьому виділення озону дає 100% ефективність;
— косметологія — УФО допомагає в отриманні гарної засмаги, сушінні нігтів.

Купити кварц-лампу УФО доцільно також для обробки громадських приміщень.види приладів

Апарат для дезінфекції повітря може бути озоновим (кварцевальная лампочка) і безоозоновим (ультрафіолетова). Вони відрізняються за способом впливу і експлуатації.

Медична кварцлампа являє собою прилад, що випромінює ультрафіолет. До складу скла в такому приладі входить кварц. УФ кварцова лампа використовується для знезараження приміщень, коли в них немає людей, тварин. Під час кварцування, крім ультрафіолету, виділяється отруйний газ озон. Після проведення маніпуляції, приміщення обов'язково провітрюється.

Рециркулятор можна використовувати для дезінфекції приміщення, коли в ньому знаходяться люди, тварини. Провітрювання після обробки не потрібно.

Ксенонові і амальгамні випромінювачі також відносяться до розряду безозонових приладів. Такі кварцевальние пристрої безпечні для людини, але не відрізняються тривалим робочим ресурсом. У ксенонових замість ртуті застосовується ксенон. Амальгамні випромінювачі відрізняються наявністю колби з амальгами. Сплав включає вісмут, індій, ртуть. В процесі роботи ртуть випаровується, а натомість виробляється УФ-випромінювання.

Рециркулятори ділять на відкриті і закриті. Перший апарат дозволяє проводити кварцування за відсутності людей. Усередині кімнати можливе знаходження людини, але тільки з використанням спеціальних захисних окулярів. Прилад являє собою лампу на підставці без захисного кожуха.

Кварцевальную лампу закритого типу можна використовувати в будь-яких приміщеннях при знаходженні в них людей, тварин. Лампа в цьому пристрої розташовується всередині захисного кожуха.

Розрізняють кварцові лампочки, купити які можна у нас, по типу монтажу на стаціонарні та мобільні. Перші монтуються на стіну або стелю. Другі є переносними. Це може бути для підлоги або настільна лампа, що встановлюється там, де є розетка.

Скільки коштує кварцова лампа безпосередньо залежить від продуктивності, типу пристрою, потужності та інших характеристик.

Де в Україні можна придбати з доставкою за вигідною вартості

Купівлю-продаж кварцових ламп здійснює достатню кількість ресурсів. Однак не всі надають дійсно якісне обладнання. Для придбання краще вибрати компанію, яка здійснює не тільки продаж, але і ремонтні роботи. Це буде гарантією того, що постачальник знає про свої товари повну інформацію, може дати консультації щодо правильного використання, налаштування, обслуговування.

Де купити виріб для дезінфекції приміщень, має величезне значення: саме таким постачальником є «Хімтест Україна+» — на нашому сайті ви зможете купити недорого кварцову бактерицидну ультрафіолетову кільцеву лампу для будинку, будь-якого приміщення, медкабінета або салону краси з доставкою в Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інших міст по всій Україні.

Ціни ламп для кварцування в Україні залежать від валютного курсу: якщо ви хочете купити кварцову лампу в Києві, Дніпрі або Ціни ламп для кварцування в Україні залежать від валютного курсу: якщо ви хочете купити кварцову лампу в Києві, Дніпрі або Харкові, а ціна не вказана, уточніть її у менеджера.

У каталозі зібрані не тільки найякісніші кварцевальние лампи, також можна купити інше обладнання для лабораторій, косметичних кабінетів, дослідницьких центрів, промислових підприємств.

У нас діють зручні умови оплати і доставки. Є відразу кілька варіантів на вибір. Також клієнти можуть скористатися послугами гарантійного та післягарантійного ремонту. Завжди в будь-яких питаннях вас швидко проконсультують, допоможуть вибрати потрібну модель обладнання, підкажуть, як користуватися.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!