Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Бактерицидні опромінювачі відкритого типу


Сортувати:
Бактерицидний опромінювач відкритого типу ОБП 2-30Е
Вы экономите 101 грн
-5%
Оценить
2011 грн
Цена: 1911 грн
Бактерицидний рециркулятор відкритого типу - ефективне знезараження повітря

Кожен день людина стикається з безліччю вірусів і різноманітних бактерій, які негативно впливають на його організм. Якщо імунітет ослаблений, тоді підвищується ймовірність захворіти і заразити іншу людину. Справитися з хворобами, які викликаються знаходяться в приміщення мікроорганізмами допоможе сучасний бактерицидний опромінювач повітря відкритого типу. Виробники випускають широкий асортимент різних моделей, але всіх їх об'єднує наявність корпусу, в якому вбудований вентилятор і ультрафіолетова лампа. Популярна бактерицидна УФ лампа допомагає зберегти здоров'я.

У порівнянні з іншими видами обробки повітря, опромінювач ультрафіолетовий відкритого типу не можна використовувати, коли в приміщенні перебувають люди і тварини. Незважаючи на цей факт, прилад дуже затребуваний, тому що може повністю продезінфікувати приміщення - повітря і поверхні. Його можна купувати для використання в домашніх умовах, щоб ризик захворювань знизився.

Основні плюси застосування бактерицидної лампи відкритого типу

Особливо актуальний ультрафіолетовий опромінювач для тих, у кого є маленькі діти. Багато мам просто не встигають підтримувати в будинку ідеальну чистоту і навіть якщо вони щодня роблять вологе прибирання, все одно впоратися повністю з бактеріями не вдається. Якісний УФ опромінювач відкритого типу стає відмінним помічником. Крім цього, прилад не дає розповсюджуватися інфекції від хворого до інших членів сім'ї.

Цей пристрій відрізняється:
— високою бактерицидною ефективністю. Завдяки ультрафіолетового випромінювання, гине 99,9% всіх небезпечних мікроорганізмів. Це дійсно так, тому що підтверджено лабораторно;
— знищенням цвілі: якщо регулярно обробляти приміщення, цвіль і грибок, а також підвищена вологість ніколи не потурбують;
— нешкідливістю: після того, як завершився процес обробки, немає необхідності додатково провітрювати приміщення. Обов'язкова умова при використанні приладу відкритого типу — відсутність людей і тварин;
— швидкістю: знадобиться приблизно 20 хвилин для якісної обробки кімнати з середніми розмірами.

Відмінними помічниками є бактерицидні опромінювачі повітря, підтримують природний рівень мікроорганізмів в повітрі. Їх застосування не послаблює імунітет, а навпаки його підтримує. Вони ідеально підійдуть для використання в період сезонних епідемій. Функціональні і універсальні прилади відкритого типу з великою потужністю застосовуються в медицині. За короткий проміжок часу знезаражуються середовища в боксах. Для будинку підходять більш компактні прилади, які легко переносити в разі потреби.

Де за доступною вартості замовити бактерицидний опромінювач?

В інтернет-магазині Chemtest.com.ua присутній величезний асортимент різноманітного лабораторного обладнання від світових виробників. Клієнти можуть зробити вибір серед більш ніж 300 відомих брендів. На нашому офіційному сайті можна купити бактерицидний опромінювач відкритого типу за найкращою ціною з швидкою доставкою в усі регіони України. Ми завжди раді взаємовигідній співпраці і робимо для цього все, що в наших силах. На сайті за допомогою рядка пошуку легко знайти потрібний прилад і замовити його. Дзвонити можна за вказаними номерами телефонів. Професійні консультанти дадуть відповідь на всі питання і допоможуть оформити замовлення. На сайті можна створити особистий кабінет для більш зручних покупок.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!