Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Гематологічні аналізатори
Сортувати:
Артикул: 16769-00042
5824 грн
Гематологічні аналізатори  

Хороша лабораторія  — це команда професіоналів, яка усвідомлює важливість проведення точних досліджень з метою повного лікування пацієнтів, а також постановки вірних діагнозів. Більшість хвороб неможливо визначити, чи не подивившись якісні, кількісні показники кров'яних клітин.

 

Успішна лабораторія повинна бути обладнана сучасними приладами для забору аналізів. Наприклад, гематологічний аналізатор необхідний для проведення досліджень кров'яних клітин. Геманалізатор — незамінний інструмент для оптимізації роботи лабораторії, отримання точних результатів, успішного лікування.

Переваги приладу  

Гематологічні аналізатори дають наступні переваги:

— отримання швидких результатів;
— можливість проводити більше аналізів за день;
— отримання повного обсягу даних тестування менш, ніж за одну хвилину;
— автоматичний контроль якості.

 

Наявність якісного обладнання для лабораторії — можливість залучити інвесторів, партнерів з числа приватних клінік.

Особливості роботи та види обладнання  

Гемоаналізатор може бути автоматичний або напівавтоматичний. Забороняється заносити в пристрій створюються певні гідродинамічні умови в момент проходження рідини крізь вічко і змішування її з клітинної суспензією. За рахунок цього клітини шикуються в ряд. Після цього на кожну з них направляється лазерне випромінювання. В результаті виходить розрахувати кількість клітин, проаналізувати їх структурні особливості.

 

Для дослідження гемоглобіну застосовується спеціальний реагент. Він лизирует еритроцити, вивільняючи гемоглобін, потім формуючи метгемоглобін. Останній добре проглядається через камеру фотометра.

 

Автоматичні гематологічні аналізатори крові відрізняються від напівавтоматичних тим, що не вимагають проведення процедури змішування розчинів вручну. З їх допомогою значно прискорюється процес роботи. Відсутність необхідності прямого контакту з кров'ю мінімізує можливість зараження лаборантів небезпечними захворюваннями при пошкодженні шкірного покриву.

 

Якісні автоматичні моделі дають можливість калібрувати параметри. Дозволяють не тільки отримувати дані, але і здійснювати управління ними.

 

Гемоаналізатори в своїй більшості представлені габаритними системами. Їх неможливо перевозити для виконання тестів на виїздах. Для лікарів швидкої допомоги і терапевтів, педіатрів найкраще підходить портативний гематологічний аналізатор. Він розрахований на невелику кількість тестованих зразків. Дозволяє швидко визначити ступінь тяжкості стану пацієнта.

Купити гематологічні аналізатори в Україні за вигідною ціною з доставкою  

«Хімтест Україна +» — компанія, яка допомагає різним установам виконувати роботу швидше, якісніше. На офіційному сайті представлений широкий асортимент спеціалізованого обладнання від понад 300 виробників.

 

Купити напівавтоматичний або автоматичний гематологічний аналізатор крові з доставкою по всій Україні за найкращою ціною можна в режимі онлайн. Ціна автоматичного гематологічного аналізатора крові буде вище, ніж напівавтоматичного. Його використання через час окупить початкову вартість за рахунок оптимізації процесу ведення роботи. Прилади сертифіковані, знаходяться на гарантії. Клієнти компанії можуть розраховувати на послуги ремонту обладнання в гарантійний та післягарантійний період.

 

Ціна гемоаналізатора може змінюватися в залежності від валютного курсу, тому краще уточнити її перед тим, як купити прилад.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!