Украинский Русский
067 318 2112  
  063 128 3131
Біохімічні аналізатори
Сортувати:
51040 грн
80960 грн
Аналізатор крові біохімічнийБіохімічний аналіз крові — методика дослідження зразків, що дозволяє визначити справність роботи внутрішніх органів, виявити запальні, ревматичні процеси, патології водно-сольового метаболізму, а також дисбаланс мікроелементів. Для здійснення завдання використовуються лабораторні біохімічні аналізатори крові. Переваги обладнанняНаявність в лабораторії сучасного біохімічного аналізатора відкриває широкі можливості.

Серед переваги їх використання варто відзначити:

— можливість проведення аналізів в широкому діапазоні;
— швидкість виконання тестів;
— висока точність результатів;
— підвищена продуктивність в порівнянні з ручними методами досліджень.

Чим якісніше обладнання в лабораторії, тим вище рівень, що надаються. Крім того, це безпосередньо впливає на відсоток виліковності певних захворювань. Види аналізаторівЗа типом роботи розрізняють автоматичний і напівавтоматичний біохімічний аналізатор крові.  

При підборі обладнання для досліджень враховують обсяг робіт. Якщо в день буде проводитися від 10 до 100 аналізів, доцільно надати перевагу біохімічний аналізатор напівавтомат. При потоці понад 100 осіб в день краще вибирати автоматичні прилади, які виконують всі маніпуляції без втручання людини. Якщо потрібно обладнання для проведення аналізів на виїздах, варто звернути увагу на портативний біохімічний аналізатор крові, який легко транспортувати.

До цієї категорії обладнання також відносяться спектрофотометри. Вони допомагають зробити математичні обчислення величини оптичної щільності.

Аналізатори можуть бути розраховані на різну кількість пробірок з пробами і реагентами — від 20 до 100 місць. Цей параметр підбирається в залежності від потоку тестів на добу.

Устаткування може відрізнятися по «інтелектуальним» даними. Деякі моделі працюють виключно з реагентами, передбаченими виробником. Такі прилади відносять до закритого типу. Інші модифікації дозволяють використовувати реагенти широкого спектра, і відносяться до відкритого типу.  

Прилади відрізняються по режимам доступу до результатів тестів. Виділяють дві системи: «тест за тестом» і «пацієнт за пацієнтом». Перша версія аналізує параметри зразка в певному порядку. Дає точні результати, але має невелику продуктивність. Другий варіант аналізує всі параметри відразу.

Конструктивні особливості блоків проб і реагентів також можуть відрізнятися. Реагентний блок може бути лінійним або карусельним. Зразки зберігаються при кімнатній температурі, розміщуються в спеціальних гніздах. Деякі прилади можуть оснащуватися системою охолодження.  

Карусельний блок реагентів передбачає розміщення зразків в виробничих флаконах. Це мінімізує витрати матеріалу, т.к.сразу визначена точне дозування. Більшість приладів оснащено сучасною системою охолодження, що дозволяє підтримувати оптимальну температуру реагентів, які не переживаючи про їх псування.

Блок проб теж буває лінійним і карусельним. Пристрій аналогічно реагентної блоку. Відмінність: карусельний варіант може бути відкалібрований, а пробірки можна ставити в будь-гнізда. Купити біохімічний аналізатор крові в Україні за вигідною ціною з доставкою в будь-яке містоНа порталі «Хімтест Україна +» ви зможете купити біохімічний автоматичний, напівавтоматичний аналізатор крові або спектрофотометр за найкращою ціною в Україні з доставкою в різні населені пункти. Ціна на сайті може змінюватися в залежності від курсу валют, тому краще уточнити її перед покупкою.
Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!