Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Аналізатори електролітів
Сортувати:
Аналізатор газів крові та електролітів

Гази крові являють собою хімічні компоненти крові. Це кисень і діоксид вуглецю, з'єднаний з еритроцитами, що забезпечують нормальне постачання киснем тканини і органи людини. Електроліти в крові — це мінеральні сполуки, які проводять електричні заряди, сприяють нормальному функціонуванню нервової системи і м'язової тканини, підтримують кислотно-лужний і водний баланс в організмі.

 

За допомогою аналізатора можливо визначити співвідношення розчинених газів в крові людини, вміст кисню і двоокису вуглецю, що відповідають за нормальне функціонування органів дихання пацієнта. Визначення якісного і кількісного вмісту в крові розчинених газів здійснюється для об'єктивної оцінки доцільності оксигенотерапии, лікування гіпоксемії, тканинної гіпоксії або використання апаратів ШВЛ.

 

Аналізатор являє собою вимірювальний прилад, який надає можливість встановити в біологічних зразках якісний і кількісний склад основних сумішей газів крові та наявність електролітів. У процесі дослідження проводяться обчислення оптичної щільності суміші речовин, які реагують між собою.

 

Аналіз включає дозування проби і реактантов, витримування реакційної суміші, фотометричні обчислення, автоматичне очищення апарату після кожного обчислення. Автоматизація процедури аналізу дає можливість значно підвищити якість результатів, збільшити продуктивність.

Основні переваги приладів  

До головних достоїнств аналізаторів відносяться:

— вбудований процесор проводить забір проби в авто режимі, здійснює обчислення, надає результат за допомогою вбудованого принтера;
— програмне забезпечення здійснює повний моніторинг, відстежує знос електричних провідників і інформує про це користувача, а також фіксує на дисплеї повідомлення про похибку, несправності в роботі;
— просте управління за допомогою сенсорного дисплея, натискання кнопок швидкого доступу;
— можливість приєднання крутного пристрої для автоматичної подачі проб;
— зручна система реактантов;
— надійність і висока точність функціонування апарату забезпечується системою настройки і приведення вимірювань апарату до встановленим стандартам;
— автопромивки зберігає електричні провідники в чистому вигляді, запобігаючи перехресній контамінації;
— ефективний витрата реактантов;
— зберігає в пам'яті результати обчислень, має підключення до персонального комп'ютера.

 

Автоматична аспірація проби, розпізнавання бульбашок повітря і згустків, покрокові інструкції дозволяють скоротити ризик виникнення похибок преаналітичного процесу. Висока надійність апарату, просте сервісне обслуговування роблять аналізатори електролітів і газів крові доступними для медустанов з великою пропускною здатністю.

Високоякісне діагностичне обладнання, аналізатори електролітів і газів крові від провідних виробників пропонує купити компанія «Хімтест Україна +» (Україна, Харків).

Галузь застосування

Діагностичне обладнання застосовується при невідкладних станах за межами лікувального закладу або в стаціонарі лікарні, використовується для отримання термінових клінічних даних про стан здоров'я пацієнта. Апаратами для аналізу газів крові та електролітів оснащують медичні установи з ліжко-місцями, відділення гематології, травматології, відділення інтенсивної терапії, операційні блоки, лабораторії медустанов, які обслуговують великий потік пацієнтів.

Купити аналізатори електролітів і газів крові за найкращою ціною в Україні  

Компанія «Хімтест Україна +» (Харків) пропонує величезний асортимент високоточного лабораторного, діагностичного обладнання, аналітичних апаратів з великими функціональними можливостями від відомих світових виробників, ціна приладів є конкурентоспроможною.

 

Вибрати і купити в місті Київ, Кривий Ріг, Кам'янець-Подільський та інших регіонах України медичний портативний аналізатор електролітів і газів крові допоможуть наші менеджери, які дадуть відповідь за телефоном, вказаним на сайті, на всі питання, що стосуються актуальних цін, основних характеристик обладнання, особливостей приладів, умов оплати і доставки у ваше місто. Продаж аналізаторів електролітів і газів крові здійснюється з оперативною доставкою в усі населені пункти України.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!