Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Устаткування для імуноферментного аналізу
Сортувати:
Артикул: 16769-00033
53856 грн
Артикул: 16769-00034
43648 грн
Устаткування для проведення імуноферментної діагностикиЗагальновідомий факт, що хороший імунітет забезпечує несприйнятливість людського організму до чужорідних генетичних структур: вірусів, бактерій, глистам, пухлинних злоякісним клітинам. Імунітет буває уроджений або придбаний організмом внаслідок перенесеного важкого інфекційного захворювання, а також штучний, отриманий в процесі вакцинації.

Про збої в роботі імунної системи свідчить швидка стомлюваність, загальна слабкість, наявність запальних процесів, поява алергічних, онкологічних, аутоімунних захворювань. Щоб оцінити здатність організму протистояти різного роду інфекцій і дати точний прогноз розвитку вже наявної хвороби, проводиться спеціальна діагностика, що включає комплекс лабораторних досліджень.

Для діагностики стану імунної системи використовується лабораторне обладнання — аналізатори ІФА, що дозволяють проводити імуноферментний аналіз з метою визначення рівня імуноглобулінів, гормонів, виявлення наявності в крові лікарських препаратів, наркотичних засобів або наявності інфекційних / неінфекційних захворювань. Імунологічні аналізатори дозволяють оцінити результати дослідження по співвідношенню антигенів і антитіл, а купити обладнання даного сегмента в Україні можна через інтернет.

Призначення приладів для лабораторій імунології

На ринку медичного обладнання представлений великий вибір обладнання для імунологічної лабораторії:
— імунологічні аналізатори - автоматичні / напівавтоматичні мікропланшетном рідери, призначені для проведення імуноферментного аналізу шляхом виявлення в взятому зразку біологічних, хімічних, фізичних змін;
— промивачі - вошери дозволяють провести очищення витратних матеріалів від забруднень;
— термошейкер - використовуються в якості інструменту для забезпечення перемішування досліджуваного біоматеріалу, поміщеного в пробірки, і його однорідного нагрівання.

Автоматичні ІФА дозволяють мінімізувати участь оператора на всіх стадіях дослідження (розведення, дозування, промивка, інкубація, детекция, отримання результату), так як чітка послідовність етапів контролюється з боку програмного забезпечення. Використовуючи імунологічні аналізатори та інше лабораторне обладнання, можна швидко провести комплекс заходів пренатальної діагностики в період вагітності, щоб своєчасно виявити наявність патологій у плода в період його внутрішньоутробного розвитку, а також дати точний прогноз вже наявних захворювань у дорослої людини. Маючи в лабораторії комплект обладнання ІФА легко організувати проведення високочутливої ​​оцінки досліджуваного організму на предмет визначення концентрації антитіл, білків, гормонів.

Компанія «Хімтест Україна+» - надійний постачальник лабораторної техніки

На сайті chemtest.com.ua (Україна) можна купити автоматичний імуноферментний аналізатор (мікропланшетном рідер) з вбудованим комп'ютером і сенсорним дисплеєм, апарат для промивання / прогрівання на 96 лунок і інше лабораторне обладнання ІФА, з вигідним співвідношенням "ціна - якість". Представлене до продажу обладнання має компактні розміри, відмінні технічні характеристики і гарантований виробником період експлуатації (1 рік). При виборі слід враховувати кількість і специфіку виконуваних лабораторією тестів. Щоб отримати безкоштовну консультацію та оформити замовлення на доставку обраної апаратури, досить зв'язатися з менеджером, зателефонувавши за вказаними на сайті номерами контактних телефонів.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!