Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Коагулометри
Сортувати:
Коагулометри

Проведення аналізів крові дозволяє адекватно оцінювати стан пацієнтів, правильно підбирати препарати, проводити моніторинг стану під час лікування, оцінюючи його доцільність і відповідь організму. Великий спектр новітнього обладнання відкриває більше можливостей перед лікарями і пацієнтами. Для визначення рівня згортання використовується такий прилад, як коагулометр. Прилади бувають різних типів. В асортименті є пристрої, призначені для лабораторних досліджень, а також для домашнього користування.

Існуючі різновиди

Коагулограф — апарат для вимірювання швидкості згортання крові, який дозволяє отримати точні дані, які не фіксуються іншими видами дослідного устаткування.

Аналізатор гемостазу може бути автоматичний або напівавтоматичний. Перші вимірювачі мають розширеним функціоналом. Дозволяють проводити широкий спектр тестів, серед яких іммунотурбідіметріческіе, протмобіновие, фіброгенні, АТЧВ, тромьновие і ін. Напівавтоматична модель розроблена для виявлення фібрину в плазмі. Він володіє меншим діапазоном функцій. Дозволяє фіксувати часовий відрізок, за який формується згусток. Також дає можливість розрахувати аналіз по заданих параметрах тестування.

Коагулометри бувають: — механічні - фіксують швидкість згортання зразка за допомогою кульки або інших допоміжних деталей;
— оптичні - фіксують згустки при зміні оптичних показників зразка;
— оптико-механічні - поєднують функціонал попередніх двох варіантів;
— портативний Гемокоагулометр - апарати для визначення МНО крові в лабораторних і домашніх умовах. Основне призначення: взаємодія з цілісною кров'ю.

Виріб являє собою вимірювач МНО, який використовується для контролю рівня згортання крові при прийомі ліків, які можуть надавати активний вплив на цей процес, з метою корекції лікування і недопущення погіршення стану. Яскравий приклад аналізатор МНО КоагуЧек Ікс Ес.

Коагулометр може також бути одно-, двох-, трьох-, двоканальний. Більше каналів - вище точність і швидкість тестування.

Як і де придбати за вигідною ціною з доставкою

Звичайно, можна купити б/в коагулометр, однак не можна бути впевненим у його справності, як, робочому ресурсі. На сайті «Хімтест Україна+» ви можете купити нові портативні прилади коагулометри, в тому числі, КоагуЧек, автоматичні і напівавтоматичні моделі за вигідною ціною з доставкою в Київ і по Україні.

Ціни на апарати контролю вимірювання МНО, які можна купити на сайті не завжди вказані. Вони можуть варіюватися в залежності від курсу валют, особливо якщо це продукція зарубіжних виробників. Якщо ціна приладу для вимірювання МНО крові не вказана, а ви хотіли б його купити для визначення показників в домашнє або лабораторне користування з доставкою по Україні, уточнити її завжди можна у менеджера.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!