Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Аналізатори сечі
Сортувати:
Артикул: 16769-00023
26240 грн
Артикул: 16769-00024
20416 грн
Артикул: 16769-00028
304 грн
Артикул: 16769-00029
581 грн
Артикул: 16769-00030
598 грн
Аналізатор и сечі  

Аналізатор сечі є оптоелектронний прилад, який зчитує кольорову інформацію з сенсорних областей сечових тестових смужок в автоматичному чи напівавтоматичному режимі. У сенсорних зонах на сечових тест-смужках відбуваються хімічні і біохімічні реакції.

 

Біохімічний аналізатор являє собою прилад, який надає можливість встановити в біологічних зразках наявність великого спектру різних показників (білкових з'єднань, лейкоцитів, глюкози, мікроальбуміну, креатиніну, жирів і жироподібних речовин, електролітів і ін.). У процесі дослідження проводяться обчислення оптичної щільності суміші речовин, які реагують між собою. Автоматизація процедури аналізу дає можливість значно підвищити якість результатів, збільшити продуктивність.

 

Аналізатор значно спрощує проведення дослідження, забезпечує безперервний процес вимірювань, дозволяє зробити аналіз максимально результативним, враховуючи колір досліджуваного біологічного зразка, кислотно-лужний баланс сечі, рівень освітленості в лабораторії, а також температуру і вологість навколишнього середовища.

 

Аналізатор сечі дозволяє провести ряд досліджень для оцінки стану, функціонування сечовивідних шляхів і нирок.

Принцип роботи приладу  

Компактний апарат функціонує за наступним принципом. Тестова смужка змочується в біологічному зразку, який підготовлений для аналізу, після чого тест-смужка розміщується у вхідний отвір апарату. Результат проведеного дослідження сечі надається в роздрукованому вигляді, де міститься необхідна інформація про якісний і кількісний склад аналізованої рідини.

 

Розміщенням змоченою тест-смужки на вхід апарату займається спеціально навчений медпрацівник.

Основні переваги приладів  

До головних достоїнств аналізаторів відносяться:

— істотна економія часу, необхідного для здійснення дослідження, оптимізація рівня обслуговування пацієнтів;
— легкість експлуатації;
— виключення помилки лаборанта;
— настройка, що поліпшує чутливість тест-смужок;
— висока точність визначення великої кількості параметрів;
— швидкий результат аналізу;
— довгий термін служби, надійність приладу;
— збереження в пам'яті результатів вимірювань;
— є вбудований принтер, можливість оновлення програмного забезпечення, підключення до ПК, зчитувача штрих-кодів;
— наявність ємності для прийому зайвої сечі з тест-смужок;
— висновок інформації на екран, в роздрукованому вигляді та ін .;
— самодіагностика, моніторинг порушень в роботі.

 

Професійний оптоелектронний аналізатор сечі підходить для дослідницьких лабораторій будь-якого розміру, забезпечує високу швидкість аналізу, гарантує точність обчислень. Швидка окупність апарату є важливим додатковим перевагою його застосування в лабораторній практиці.

Галузь застосування  

Компактні апарати для аналізу сечі використовуються в клініко-діагностичних лабораторіях, медичних установах, центрах діагностичних досліджень.

 

Оптоелектронні аналізатори сечі використовують великі клініки, різні поліклінічні відділення лікарень і широкопрофільні лабораторії, які щодня проводять різноманітні аналізи, обслуговуючи великий потік пацієнтів.

Купити напівавтоматичний, автоматичний аналізатор сечі за найкращою ціною в Україні  

Компанія «Хімтест Україна +» (Харків) пропонує величезний асортимент високоточного лабораторного, діагностичного обладнання, аналітичних апаратів з великими функціональними можливостями від відомих виробників, ціна приладів є конкурентоспроможною.

 

Вибрати і купити в Києві, Львові, Одесі та інших містах України медичний сечовий аналізатор, тест-смужки, портативний експрес-аналізатор сечі, автоматичні станції для дослідження сечі і її осаду допоможуть наші консультанти, які дадуть відповідь за телефоном, вказаним на сайті, на все питання, що стосуються актуальних цін, основних характеристик обладнання, особливостей експлуатації приладів, умов оплати і доставки у ваше місто. Продаж аналізаторів сечі здійснюється з швидкою доставкою в усі населені пункти України.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!