Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Ветеринарні УЗД апарати


Сортувати:
Артикул: 1726-00043
Ціну уточнюйте!
Ветеринарні апарати УЗД

Домашні вихованці часто піддаються захворюванням, які не можна визначити простим оглядом. Завдяки розвитку технологій і вдосконалення вет-кабінетів, з'явилася можливість обстеження тварини ультразвуком. Переносний ветеринарний УЗД апарат «покається» дозволяє швидко і чітко провести обстеження і допомогти підтвердити або спростувати можливе захворювання органів черевної порожнини. Метод дослідження ультразвуком рекомендований фахівцями в області лікування тварин. Дане обстеження безболісно і ефективно. Важливо знати, якими перевагами володіють ветеринарні УЗД апарати і де їх можна купити.

Особливості та переваги приладів

Прилади для ультразвукового дослідження бувають двох видів: переносні і стаціонарні. Будь-який з представлених видів має відмінні характеристики, перевірені не на одному дослідженні.

Функціональність апаратів УЗД:
— наявність функції масштабування, що дозволяє вивчити досліджувану область до найдрібніших деталей;
— збереження зображення;
— можливість настройки клавіатури для швидкісного переходу в часто використовувані функції;
— поворот картинки на екрані;
— точне формування променя ультразвуку.

Також техніка для дослідження може бути з кольоровим або чорно-білим дисплеєм. Модульна конструкція представлена ​​у вигляді портативного ноутбука або монітора з ультразвуковим блоком. Для переносних апаратів характерна наявність акумуляторної батареї, здатної утримувати заряд від 2 до 5 годин, в залежності від моделі приладу, що зручно для роботи в польових умовах, коли є необхідність обстежити великих тварин.

Де краще придбати в Україні

Ціна на ветеринарний апарат УЗД в Україні (Дніпро та інші міста країни) відрізняється в залежності від обраної моделі приладу. Придбати техніку можна на сайті «Хімтест Україна+». Інтернет майданчик спеціально розроблена для зручності покупки аналітичного обладнання. Нашої компанії вдалося створити унікальну мережу постачальників техніки для лабораторних досліджень в Україні за короткий термін. Сьогодні ми здатні запропонувати покупцям товари від більш 300 зарубіжних і українських виробників.

Наш сайт має зручний, функціональний інтерфейс, завдяки якому клієнт швидко знаходить необхідний товар. Все обладнання та комплектуючі до нього поділені на підгрупи, що полегшує пошук. Кожен товар має чіткий фото-огляд, опис і характеристики. Доставка приладів супроводжується навчанням персоналу, допомогою установки і підключення. Також компанія пропонує свої послуги ремонту та модернізації пристроїв інших виробників.

Щоб купити продукцію, необхідно пройти реєстрацію на сайті або скористатися кнопкою «Швидке замовлення», після чого потрібно заповнити обов'язкові дані про себе, а саме: ім'я, адреса електронної пошти. Далі відзначити спосіб доставки і оплати. Клієнти можуть самі забрати покупку або використовувати кур'єрську службу Нової пошти, Делівері. Оплатити замовлення можна готівковим, безготівковим розрахунком.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!