Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Ветеринарні скалери


Сортувати:
Ветеринарні скалери: стоматологічна допомога нашим друзям

Стоматолог в ветеринарії така ж затребувана професія, як і в людському житті. Специфіка роботи цих фахівців також практично нічим не відрізняється — головний акцент в сфері лікування зубів у собак та інших тварин робиться на превентивні заходи. Іншими словами, щоб не запускати хворобу, і не приводити стан зубів до крайньої межі, тваринам рекомендована профілактична чистка ротової порожнини. Виконати це можна за допомогою скалера, що працює на ультразвуку - спеціального апарату ультразвукової чистки зубів для собак та інших тварин, купити який можна в Києві за доступною ціною.

Як працює апарат і особливості комплектації

Затверділий на зубах наліт досить складно прибрати механічним способом. Також вкрай неприпустимо застосування лікарських засобів хімічного походження, оскільки вони сильно ушкоджують зубну емаль. Тому ультразвуковий апарат для зняття зубного каменю у тварин є найкращим, ефективним і безпечним способом. В процесі чищення зубів ультразвуком собаці вдається досягти повного очищення поверхні дента, а також відновити білий колір емалі. Як правило, купити скалер для тварин найчастіше потрібно клінікам ветеринарії, так як проводити цю процедуру можуть тільки кваліфіковані фахівці. Для домашнього користування такі апарати не підходять.

Самі маніпуляції, вироблені лікарем, не викликають больових відчуттів, тварина відчуває себе в безпеці, і при цьому процедури повністю безпечні для його здоров'я — замовити скалери слід для проведення наступних процедур:
— усунення зубного нальоту;
— видалення каменів, що знаходяться над або під яснами;
— чистка за допомогою лікарських засобів рідкої консистенції пародонтальних кишень.

У процесі також здійснюється паралельно санація ротової порожнини для зменшення популяції грибкової та бактеріальної флори.

Принцип роботи скалера для зняття зубного каменю у собак, купити який можна в будь-який модифікації, повністю ідентичний «людському» інструменту. Під впливом ультразвуку скам'янілий наліт дробиться, і виводиться через слюноотсос за допомогою води. Багато моделей пристроїв оснащуються системою охолодження, що не допускає перегріву апарату. Струмінь води може подаватися з різною силою — для цього передбачений спеціальний регулятор, що забезпечує багатоступеневу роботу. Безліч різних насадок і наконечників дозволяють стоматолога добиратися до самих важкодоступних місць в порожнині рота собаки. Велика частина пристроїв цього типу обладнується спеціальними ємностями і пляшками для розчинів і води. Всі прилади виконуються зі спеціальних матеріалів, що допускають щоденну санітарну обробку дезінфікуючими засобами.

Де можна купити ультразвуковий ветеринарний скалер в Україні за вигідною ціною?

Нове покоління ультразвукових апаратів є одним з найбільш зручних і функціональних у ветеринарній практиці. Саме скалера для стоматологів ви маєте можливість замовляти в Україні через інтернет-магазин Сhemtest, при цьому ціна ультразвукових ветеринарних скалером для тварин тут цілком демократична.

Вся продукція, що реалізується нашою компанією, відповідає європейським і міжнародним стандартам і пройшла сертифікацію. Оформити свою заявку на товар ви зможете прямо на сторінці сайту. Тут же є повна інформація про кожну позиції — технічні характеристики, способи і сфера застосування, а також ціна пристрою. Швидка доставка, організована нашими менеджерами дозволяє отримати товар до Києва, Одеси, Дніпро та інші міста — вся Україна давно вже користується послугами нашої онлайн-майданчики.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!